Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник обніматися, до чого сниться обніматися уві сні

Обійми уві сні є один з найбільш неоднозначних і суперечливих символів. Щоб зрозуміти,, до чого сниться обніматися, сонник бере до уваги найдрібніші подробиці, так як будь-яка з них здатна надати сновидіння зовсім інше смислове навантаження. Має значення, ким вам доводиться в реальному житті приснився чоловік, чи живий він, як ви до нього ставилися раніше і ставитеся тепер.

Тлумачення часто набувають алегоричний характер. Іноді вони служать попередженням: обійми в нічних мріях далеко не завжди провіщають щирість і дружелюбність в дійсності. Та й закоханим тлумач рекомендує не поспішати розуміти кожен символ буквально. Серед сновидінь настільки приємного змісту зустрічається чимало «перевертнів», які несуть протилежний зміст.

Люди обіймаються уві сні досить часто. Причому навіть ті, кому б подібне наяву і в голову не прийшло. Згідно з тлумаченням,, до чого сниться вираз щирої симпатії і в дійсності проявиться у вигляді поліпшення взаємин з оточуючими.

Малий Велесов сонник пропонує дещо інше тлумачення сну: обніматися уві сні, на його думку, означає помітно зіпсувати відносини наяву. Обійми можуть виявитися провісниками сварки, зради, всіляких непорозумінь.

До чого сниться обніматися з померлими

Сновидіння, в яких довелося обніматися з покійним уві сні, стоять осібно і часто сильно вражають. Сонник пояснює подібні бачення турботою про власне здоров’я. Можливо, тривоги і справді обгрунтовані: не завадило б з’ясувати причини нездужання.

Раз вже довелося обніматися з небіжчиком уві сні, постарайтеся згадати, хто з дійових осіб був ініціатором обіймів. Сонник стверджує, що це важлива подробиця. Якщо ініціатива виходила від вас, попереду великі зміни, якщо немає, тоді значення побаченого нейтрально.

Коли доводиться обніматися з померлим чоловіком, сновидіння може уособлювати риси характеру, якими за життя мав покійний. Цілком можливо, що саме цих якостей вам не дістає зараз.

До чого сниться бачити уві сні небіжчика живим і обніматися з ним, тлумач вважає, що це добрий знак. У ваше життя увійде чоловік, який допоможе вам пережити втрату. Після всього, що довелося випробувати, фортуна нарешті посміхнеться вам, вдасться здійснити те, що раніше здавалося недосяжним.

Деякі сюжети викликають подив і сум’яття, хоч ми прекрасно розуміємо, що це всього лише сон. Обніматися з покійним батьком уві сні доводиться тим, кому наяву чекають рішучих дій. Вважайте приснилося стимулом.

Коли доводиться обніматися уві сні з померлим батьком, досить імовірно, що в реальності у вас скоро з’явиться досить впливовий і розуміє покровитель. Ця людина буде на вашому боці, завжди підтримає вас справою і радою, у якійсь мірі замінить батька.

Якщо довелося бачити уві сні що обнімаєшся і цілуєшся з покійною матір’ю, сонник вважає, що вам слід бути обережними. Приснився образ найчастіше є попередженням про небезпеку. Уникайте ризикованих заходів і ситуацій, які можуть призвести до біди.

Як стверджує сонник, все,, до чого сниться обніматися з покійною свекрухою, волає до вашого почуттю боргу. Можливо, частково заслуга свекрухи в тому, що ви звикли прагнути до досконалості і не допускати помилок. Вам приснилося відображення відповідальності за все і вся, яку ви часто відчуваєте в реальному житті.

У разі, коли довелося обніматися уві сні з померлим родичем, сонник пропонує кілька тлумачень: якщо той виглядає цілком життєрадісним, в житті сплячого відбудуться зміни: від погоди за вікном до куди більш значущих подій.

До чого сняться чоловічі і жіночі обійми

Як стверджує сонник Азара, роз’яснюючи,, до чого сниться обніматися з хлопцем, вашим намірам судилося здійснитися, якщо обіймаєте ви. Якщо ж обіймають вас, можете розраховувати на щирі почуття і довірчі, теплі відносини.

Згідно з іншими тлумаченнями, сновидіння, в якому довелося обніматися з хлопцем, який подобається, може мати і негативну підгрунтя. Наприклад, натякати на вашу зайву довірливість, часом переходить в безрозсудність.

Те,, до чого сниться обніматися з незнайомим хлопцем, віщує багато нових цікавих знайомств, які не можна назвати швидкоплинними. Можливо, ви опинитеся в великому дружньому колективі. У числі нових знайомих виявиться ваш майбутній обранець.

Обніматися уві сні з чоловіком, відчуваючи при цьому пристрасть і сильні почуття, навіть якщо в дійсності ви в даний момент самотні, означає, що довгоочікувана зустріч не змусить себе чекати.

Якщо жінка уві сні обіймалася з чоловіком у ванній з водою, при цьому не відчуваючи до нього ніяких почуттів, схоже, що сновидицей очікує швидкоплинний роман, який з часом витече, як вода з ванни.

Як вважає Китайський сонник, обніматися уві сні з чоловіком — однозначно сприятливий символ. Подібні сновидіння свідчать про мир і злагоду в родині, ви анітрохи не набридли один одному. Попереду чекає подія, яка зробить щасливими вас обох.

Якщо пощастило обніматися з коханою людиною уві сні, особливо після довгої розлуки, сонник запевняє, що ви чудова пара, і у вашій любові світле і барвисте майбутнє.

Коли трапляється обніматися з колишнім чоловіком уві сні, або ви занадто міцно чіпляєтеся за минуле, або воно утримує вас в своїх сталевих обіймах. Тлумачення підказує озирнутися на всі боки, можливо, ви ризикуєте втратити щось важливе в сьогоденні.

Якщо довелося уві сні обніматися з незнайомим чоловіком, сонник обіцяє важливу ділову поїздку або навіть тривале відрядження. Тлумачення може мати і символічний характер, наприклад, передвіщати отримання доленосною інформації або кардинальну зміну діяльності.

Як повідомляє сонник, випадок обніматися уві сні з жінкою найчастіше надається велелюбним чоловікам. На цей раз побачене можна розуміти фактично буквально. Правда, є один нюанс: зараз висока ймовірність потрапити в негарну історію і підмочити свою репутацію.

Все,, до чого сниться обніматися з дівчиною, вказує на те, що комусь із родичів або близьких друзів незабаром знадобиться ваша підтримка. Постарайтеся проявити розуміння по відношенню до того, хто дійсно потребує вашої допомоги і цілком заслуговує її.

До чого сниться, як вас обіймають один, ворог і бос

Якщо вам довелося обніматися з ворогом, Середньовічний сонник обіцяє, що з протистояння, в якому ви обидва зараз перебуваєте, вам вдасться вийти переможцем.

Згідно з тлумаченням Середньовічного сонника, обніматися з одним доводиться тим, хто і в реальній дійсності готовий надати допомогу і дружню підтримку, тому й має право також розраховувати на взаємовиручку.

Раз вже пощастило обніматися з начальником, значення слід сприймати як керівництво до дії. Ні, не намагатися обійняти боса наяву, але й не упустити свій шанс скористатися його прихильністю. Сонник каже, що начальник дуже розташований до вас в даний момент, нехай навіть не подає вигляду.

Тлумачачи, що означає обніматися уві сні з рідними і близькими, сонник обіцяє, що найближчим часом в сім’ї з’явиться привід зібратися за святковим столом. З великою часткою ймовірності можна стверджувати, що це буде позитивне, радісна подія.

Коли ж вас хтось намагається обійняти, але ви не відчуваєте ні найменшого бажання цілуватися і обніматися уві сні, сонник попереджає, що в недалекому майбутньому вам доведеться випробувати гостре відчуття самотності, не виключено, що будучи в натовпі.

Сонник пропонує позитивне значення сну: обніматися з тими, хто вам доріг, означає знайти успіх і процвітання в реальному житті.

Сонник обніматися, до чого сниться обніматися уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: