Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник обіймати собаку, до чого сниться обіймати собаку уві сні

Будь-яка взаємодія з тваринами уві сні, на думку сонника, відображає взаємини сплячої людини з оточуючими. Якщо в сновидінні довелося обіймати собаку, розтлумачити,, до чого сниться це дія, потрібно при обліку таких деталей: забарвлення тварини, його поведінки і повсякчас відчуттів сновидіння.

Сонник Міллера про удачу

Ласкавий чотириногий помічник, з яким доводиться обніматися уві сні, обіцяє сновидцу успіх в справах і надійний тил вірних близьких людей. Бачити як добрий пес, став злим без видимих ​​на те причин, означає, що допомога товаришів може бути пов’язана з підступними і корисливими інтересами.

Серцеві моменти…

Дівчині, обніматися з собачкою вишуканої породи, означає, що в реальності за сновидицей буде доглядати легковажний чепуристий шанувальник. Постарайтеся відразу розглянути мотиви молодої людини, оскільки взаємини з ним будуть сповнені лицемірства і обману.

Східний жіночий сонник дає вельми багатообіцяюче тлумачення, до чого сняться обійми великого пса. Приснився сюжет передрікає знайомство з солідним і забезпеченим чоловіком, яке може перерости в тривалі любовні відносини. Жінці бачити, як лащиться великий пес, сонник обіцяє гідного і відданого чоловіка.

Подробиці обіймів

Сонник від А до Я, стверджує, що тлумачення сну залежить від кольору і розмірів тварини, з яким доводиться обніматися. так:

 • Обіймати собаку рудої масті уві сні, означає, що вас намагаються «розвести на довірі»;
 • Чорну (якщо вона не ваша) — хтось із близьких дуже злий на вас;
 • Білу — ваш друг потребує підтримки, але соромиться сказати про це;
 • Велику — до нового знайомства, яке переросте в міцну дружбу.
 • Чекайте радісних подій!

  У Сучасному універсальному сонник, пояснення,, до чого сниться гладити собачку, пов’язане з щирою, несподіваною радістю від спілкування з добрим другом. Ця людина прикрасить ваші сірі будні який-небудь цікавою новиною або сюрпризом. Великі габарити собаки уві сні служать показником достатку і успішності близького товариша.

  Не допустіть чвар

  Сновидіння, в якому довелося гладити кімнатну болонку, віщує сварку або неприємна розмова на підвищених тонах з близькою людиною. Намагаючись обговорити деталі взаємин з партнером, постарайтеся не переходити на особистості.

  Те,, до чого сниться гладити і обіймати собаку чорної масті, пророкує снотолкователем невеликі сутички з товаришами по службі, виною яких послужить ображене самолюбство одного з них. Намагайтеся під час спілкування з оточуючими не перекладати розмову на особисті теми.

  Поруч з вами надійні люди!

  Бачити, як хтось уві сні обіймає собаку, значить, приснився персонаж завжди готовий піти вам на зустріч і підтримати в будь-якій справі. Наснилося, що довелось обіймати собаку білої масті, віщає про відданість і надійності близьких друзів. Побачити, що чотириногий помічник сам стрибає в обійми, значить, прийшов час відвідати своїх давніх товаришів.

  Якщо вам довелося обіймати собаку, яка померла — Заспокойтесь. Сонник тлумачить цю подію уві сні як знак, що символізує закінчення важкого і невдалого періоду в житті.

  Сонник обіймати собаку, до чого сниться обіймати собаку уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: