Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник обіймати, до чого сниться обіймати уві сні

Побачені уві сні обійми є символом майбутніх змін на особистому фронті. Сонник пророкує жінці, яка побачила такий сюжет, наполегливі залицяння чоловіка. Але це не єдине пояснення,, до чого сниться обіймати кого-небудь. Дуже важливо звернути увагу на те, кого саме в нічних мареннях Ви укладали в обійми.

У більшості випадків обіймати уві сні людини до появи в реальному житті душевного друга, який подарує багато радості і щастя. Чоловікові таке сновидіння обіцяє майбутню зустріч в реальному житті з красивою і милою дівчиною, яка, не виключено, стане офіційною дружиною.

До чого сниться обіймати кого-небудь з української тлумачу і сонником Міллера

Обіймати когось уві сні згідно з українським тлумачу на превелике щастя, яке належить пережити наяву найближчим часом. Якщо Вас обіймають зі спини, не сумнівайтеся, є людина, яка відчуває до Вас щирі любовні почуття. Ще аналогічний сюжет обіцяє успіх абсолютно у всіх починаннях і поточні справи.

За сонником Міллера обіймати уві сні кохану людину або законного чоловіка (дружину) до домашніх негараздів. Особливо, якщо під час цих обіймів Ви відчули смуток і тугу. Але, не турбуйтеся такому негативному тлумачення цього сюжету. Всі майбутні негаразди будуть незначними і не зможуть серйозно нашкодити. Цей період варто тільки пережити. Сонник радить в будь-якій ситуації зберігати спокій. Тільки так спірне конфлікт зважитися саме в Вашу користь.

Сонник Міллера також роз’яснює,, до чого сниться обіймати уві сні кого-небудь з родичів. Якщо Ви обіймалися з племінниками, братами, сестрами, тітками, то приготуйтеся до низки сварок і неприємних з’ясувань відносин. Причому, сварки можуть бути викликані і цілком серйозними причинами. Постарайтеся стежити за своєю мовою або краще промовчите в особливо гострих моментах. Це допоможе швидше вийти з конфлікту. Ще подібний сюжет може передбачати хвороби.

Що означає уві сні обіймати коханого також розтлумачує сонник Міллера. Такі обійми віщують проблеми в стосунках і чим міцніше вони були, чим серйозніше будуть непорозуміння. Не виключений також трагічний результат. Обіймати людини і відчувати при цьому величезне щастя і умиротворення до настання дуже радісного і щасливого життєвого періоду.

Обіймати уві сні незнайому людину згідно сонником Міллера до несподіваних гостей. Візит їх може бути як приємним, так і не дуже. Не забудьте до нього підготуватися як слід.

До чого сниться обіймати різних тварин

Обіймати кенгуру уві сні до перемоги над своїми недругами в реальному житті. Вам, нарешті, вдасться відшукати слабке місце своїх ворогів і нанести удар. Завдяки хитрості, терпінню та підприємливості Ви зможете зміцнити своє становище і одночасно з цим скрушите недоброзичливців, залишивши їх далеко позаду. Але постарайтеся стримано відреагувати на свій довгоочікуваний тріумф. Зайва емоційність здатна притупити пильність і досить серйозно.

Згідно сонником обіймати тигра уві сні означає тримати наяву всі небезпечні ситуації під контролем. Якщо сам тигр Вас обіймає своїми потужними м’якими лапами, то будьте напоготові. У Вашому оточенні або з’явиться, або вже є небезпечний ворог. Велика ймовірність того, що Вам ця людина добре знайомий. Ворог замишляє недобре по відношенню до Вас. Намагайтеся уважно ставитися до своїх слів і вчинків. Не допускайте двозначних ситуацій.

В сонник докладно пояснюється,, до чого сниться обіймати свиню уві сні. Свиня попереджає про непростий життєвий періоді. Доведеться багато клопотати і вирішувати найрізноманітніші проблеми, але, в підсумку, вдасться впоратися з усіма абсолютно труднощами і навіть досягти поставлених цілей.

Обіймати ведмедя уві сні, значить в реальному житті заручитися підтримкою сильного і вельми впливової людини. Його заступництво допоможе домогтися бажаної посади за короткий час. Крім цього покровитель може допомогти і в особистому житті, наприклад, познайомитися з сподобалася жінкою або улюбленим чоловіком, і в пошуках дорогого і рідкісного лікарського препарату. Побачили такий сюжет під час свого нічного відпочинку? Можете не сумніватися! Тепер Вам буде набагато легше вирішувати всі встають на шляху труднощі.

У різних сонниках обіймати собаку уві сні до протилежних подій наяву. Деякі джерела пояснюють подібний сюжет як набуття дружньої підтримки або зміцнення існуючих відносин з приятелями. Інші джерела подібне сновидіння пояснюють як попередження. Є велика ймовірність протягом цього року втратити все накопичене і нажите матеріальне майно.

Сонник пояснює,, до чого сниться обіймати кінь уві сні. Гладити коня по шовковистою гриві і теплою шиї до довгоочікуваної зустрічі зі старим другом. У суспільстві цієї людини Вам буде особливо комфортно і спокійно. Зустріч може бути як запланованої, так і досить несподіваною.

Обіймати кішку уві сні до знайомства наяву з дуже егоїстичною людиною. Це громадянин не прислухається ні до чиїх почуттів. Діє тільки в своїх інтересах. Обіймати уві сні вовка за сонником до зустрічі з небезпечним людиною. Швидше за все, це буде колега по роботі, який намагається хитрістю просунутися вгору по кар’єрних сходах.

До чого сниться обіймати кого-небудь з жіночого, сучасному і еротичного сонникам

За жіночому тлумачу обіймати уві сні колишнього чоловіка до туги за нього. Швидше за все, Ви до сих пір важко переживаєте розставання з ним і хотіли б знову відродити втрачені відносини. Якщо це ніяк неможливо, відкиньте печалі і подивіться в майбутнє. Велика ймовірність, що доля подарує Вам нову любов і нове щастя, яке може бути навіть яскравіше, ніж раніше.

Якщо Вам приснилося, що Ви обіймаєте чоловіка з сумом, то в справжніх любовних відносинах можливі труднощі. Кризовий період може бути непростим і довгим, але якщо дані любовні відносини Вам дороги, боріться за свого чоловіка і за його повагу і любов. Роз’їжджатися на час не варто. Це може лише прискорити розрив і принесе максимум душевного болю.

Згідно з тлумаченням сну обіймати коханого до милостивого і щасливого періоду в стосунках. Найближчим часом ніщо не затьмарить любовний союз. Гарний час для планування весілля або для спільної подорожі.

За еротичного сонником обійми є символом близькості, причому, як фізичної, так і емоційною. В даний момент життя Вас терзає занепокоєння з приводу дорогої людини. Ви побоюєтеся втратити його. Саме тому Ви обіймаєте уві сні людини, який подобається. І чим міцніше зчеплені руки, тим сильніше Ваша прихильність.

В сонник пояснюється,, до чого сниться обіймати уві сні чужого чоловіка і відчувати при цьому блаженство. Подібне сновидіння свідчить про нестачу уваги і любові з боку наявного партнера. Можливо, у відносинах вже тривалий час є присутнім відчуженість. Постарайтеся позбутися від неї за допомогою відвертої розмови.

Що значить обіймати людини уві сні пояснює і сучасний сонник. Цей сюжет попереджає про низку неприємностей. Вас можуть підставити товариші по службі, розладнати близькі люди, принизити друзі або просто перехожі. Чи не іскопчени також серйозні проблеми зі здоров’ям.

Самому обіймати і цілувати кого-то і робити це радісно на щастя, яке вдасться випробувати в реальному житті. Обіймати незнайомця з сучасного сонником до зустрічі незапланованих гостей. Ці гості внесуть плутанину в Ваші плани і змусять понервувати.

До чого сняться обійми за різними сонникам

Ідіоматичний тлумач говорить, що такий сюжет передрікає в реальному житті розставання і зустрічі. Крім цього всі зустрічі будуть приємними і довгоочікуваними. Малий Велесов Сонник обіцяє успіх в робочих справах і одночасно з цим сварки і навіть зраду партнера. Обіймати колишнього хлопця уві сні — недобрий знак. Швидше за все, виникнуть серйозні проблеми зі здоров’ям. Обіймати знайомого або рідну людину до сварок і зраді. Якщо на їх місці знаходиться незнайомець, приготуйтеся до подорожі.

Езотеричний сонник розтлумачує таке сновидіння як обіцянку підтримки друзів і приятелів. Якщо хтось Вас намагається укласти в свої обійми, але при цьому Ви відчуваєте, що він відчуває до Вас байдужість, то наяву Ви, незважаючи на велику кількість людей навколо, мучитеся від самотності і від відчуття безнадійності. Спробуйте самостійно впоратися з цією безрадісною ситуацією. Якщо самому налаштувати себе на потрібний лад не вдасться, зверніться до кваліфікованого психолога.

За сонником Симона Кананіта обіймати кого-небудь зі своїх друзів або рідних по крові людей до неприємностей. Жінкам це сновидіння обіцяє зраду коханої людини. Тлумач іменинників попереджає, що в реальності Ви скоро з кимось подружитеся, і ці дружні відносини принесуть безліч приємних хвилин. Ще аналогічний сюжет обіцяє відмінні відносини з колегами і тривалу роботу на одному місці.

До чого сниться обіймати дівчину або хлопця, до якого Ви маєте щирі любовні почуття, пояснюється в сонник Мандрівника. Трактує дане джерело подібний сюжет негативно. Якщо уві сні Вам привидівся саме такий сценарій, але наяву не вдасться уникнути великої сварки. Ще один варіант — довгі щасливі роки життя, проведені разом в цілковитій гармонії.

Якщо ж обійми з обранцем були приємними в нічних мареннях, то зовсім скоро доведеться розлучитися з якоїсь вагомої причини. Довге спільне життя в цьому випадку неможлива через непримиренні розбіжності і постійних конфліктів, які обов’язково регулярно будуть виникати. Сонник Азара обіцяє тугу і смуток по дорогій людині.

До чого сниться обіймати різних людей

Обіймати уві сні померлого родича по сонником означає майбутній відпочинок. Швидше за все, Ви мріяли про нього вже давно, і ось зараз настав найсприятливіший момент. Обіймати знаменитість, яка давно померла, до втілення в життя всіх мрій про славу і популярність. Якщо Ви обіймали мерця і чули, як він дає поради, постарайтеся їх запам’ятати. Дана інформація допоможе уникнути багатьох неприємностей і недуг.

За сонником обіймати доньку чи сина уві сні до лайки. Конфліктна ситуація виникне в самому несподіваному для Вас місці. Ще одне тлумачення даного сюжету — образа на когось. У багатьох сонниках розтлумачується, до чого сниться обіймати дитину. Дитина є символом хвилювань, беззахисності і змін. Якщо уві сні Ви обіймали дітей, то наяву, напевно перебуваєте в дисгармонії з самим собою. Дисгармонія ця була викликана або серйозним стресом, або тривалої емоційним навантаженням.

Обіймати маленьку дівчинку до неймовірної удачі в реальному житті. Обіймати хлопчика до налагодження справ на роботі. За сонником уві сні обіймати чужу дитину до внутрішньої гармонії, яку вдасться досягти самостійно.

Тлумач пояснює, що обіймати маму вже давно померлу до великої потреби в розумінні і безумовної любові. Ще одне пояснення,, до чого сниться обіймати померлу матір — сильна туга по ній. В цьому випадку потрібно обов’язково відвідати материнську могилу або просто пом’янути її в церкві.

У кількох сонниках можна знайти пояснення,, до чого сниться обіймати уві сні покійну бабусю, померлого дідуся або покійного батька. Дідусь символізує численні клопоти і проблеми, які зовсім скоро виникнуть в реальному житті. Бабуся є в нічних мареннях для попередження про небезпеку. Померлий батько, який був в сновидінні, обіцяє успішне завершення всіх справ.

Обіймати вагітну жінку до важливої ​​події, яка зовсім скоро відбудеться в реальному житті. Уві сні обіймати племінника, як свідчить сонник, до грошового благополуччя. Зовсім скоро в реальності Ваше матеріальне становище значно покращитися. Прибуток може прийти звідти, звідки Ви її зовсім не чекаєте. Саме зараз найбільш сприятливий час для покупки лотерейного квитка. Він може бути виграшним.

Обіймати однокласника до збереження своїх юнацьких принципів. З віком Ваші погляди на багато важливих життєвих питань не зміняться зовсім. Один з сонників розтлумачує,, до чого сниться обіймати одного. Побачивши такий сюжет, можете не сумніватися, якщо Вам буде потрібно в реальному житті допомогу в будь-якому важкій справі Ваші друзі Вам її обов’язково нададуть.

Роз’яснення того,, до чого сниться обіймати брата уві сні залежить від того, молодший був брат або старший. Якщо брат старший, то життя буде благополучна. Молодший шлюб обіцяє появу додаткових обов’язків.

Ще кілька тлумачень

Обіймати начальника до появи на робочому місці нових обов’язків. Деякі з цих обов’язків будуть дуже важкими. Якщо на місці начальника був ворог, то варто бути обережніше зі своїми недругами в реальному житті. Обіймати ворога — недобрий знак. Обіймати уві сні красиву дівчину до успішного виконання своїх робочих обов’язків. Не виключено також підвищення по кар’єрних сходах.

За сонником обіймати небіжчика уві сні і плакати до важкого періоду. Найімовірніше, виникнуть великі проблеми зі здоров’ям, і доведеться навіть звернутися до лікаря, який призначить тривалий і важкий лікування. Тлумач пояснює,, до чого сниться обіймати за талію жінку уві сні. Побачивши цей сюжет, будьте впевнені, попереду чекає чимало любовних пригод.

Обіймати чоловіка ззаду, за сонником до надання йому підтримки. Зовсім скоро наяву у Вашого законного чоловіка настануть не найкращі часи, і пережити їх він зможе тільки лише з Вашою допомогою. Обіймати колишню дівчину у сні за ноги до швидкого романтичному пригоді. Не виключено, що другим учасником цієї пригоди стане колишня кохана.

В сонник можна відшукати пояснення,, до чого сниться обіймати подругу. Якщо Ви з нею посварився, то такий сюжет яскраво свідчить про Ваше бажання примиритися з нею. Якщо це так, то зателефонуйте своїй приятельці або напишіть їй і при зустрічі безпосередньо скажіть про свої почуття. Не виключено, що вона також мріє знову відновити Ваші дружні стосунки.

Дерева, побачені уві сні, за сонником символізують благополуччя і щастя. Особливо, якщо дерево має пишною соковитим листям і товстим міцним стовбуром. Обіймати дерево в більшості випадків до набуття стабільного соціального становища. Наяву відбудуться якісь важливі події, які позитивно позначаться на всій Вашого життя. Ви будете упевнені в завтрашньому дні і великі можливості.

За сонником обіймати уві сні мертвого до довголіття. Причому, старість у людини, який побачив під час нічного відпочинку подібний сюжет, буде забезпеченої і спокійною. Дорослі діти і підросли онуки оточать турботою і вийманням. Здоров’я буде міцним, а кожен день — щасливим.

Сонник обіймати, до чого сниться обіймати уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: