Сонник образа, до чого сниться образа уві сні

Таке руйнівний почуття, як образа, може наяву доставити чимало важких дум і душевного дискомфорту. Те ж відбувається і уві сні, коли людина, випробувавши приниження, прокидається і ще довго пам’ятає це відчуття. Пояснення сонників,, до чого сниться образа, залежить від багатьох чинників: теми, предмета сварки і чинного персонажа, який вплинув на настрій.

У деяких випадках, тлумачення снів про образу, слід шукати у відносинах з предметом душевного дискомфорту. Уві сні найпотаємніші страхи виповзають назовні, тому іноді провокують найнесподіваніші сновидіння. Так, образа на коханого, насправді уособлює підсвідомий страх сновідіци втратити його.

У цьому плані, душевний дискомфорт, спровокований реакцією на подругу, уособлює внутрішнє відчуття конкуренції з боку приятельки.

Бути ображеним

Відчувати уві сні образу, згідно сонником Міллера, передрікає глибоке невдоволення собою в реальному часі, спроби виправдати свої дії і помисли.

Ще один варіант пояснення,, до чого сниться образа, підказує Англійська сонник. В цьому випадку, тлумачення снів вказує на виникнення нерозуміння з коханою людиною або близьким другом. Намагайтеся проявляти обачність в розмовах і, доводячи свою точку зору, ретельно стежте за своїми висловлюваннями.

Якщо ж наснилося, що образа, переросла не тільки в сльози, а й почуття помсти, значить наяву варто бути напоготові, щоб запобігти виникненню складної ситуації.

Плакати уві сні, згідно Мусульманському сонником, віщує велику радість. Причому не важливо, яка причина викликала сльози, оскільки дане сновидіння символізує очищення.

Для жінки, засмутяться або засмучувати когось, виражається в жалі про поспішних висновках і про те, що в минулому не прислухалася до порад батьків.

Образити

Наносити комусь образу уві сні, віщує сонником Міллера, тривалу і важку боротьбу на шляху до досягнення бажаної мети.

Змусити плакати свого опонента, за сонником Фрейда передрікає невдачі в інтимній сфері. Ви не можете доставити бажаного задоволення партнеру, так як Ваша енергія і помисли спрямовані в інше русло.

Ще одне пояснення,, до чого сниться подібний сюжет, представлено в тлумачі Дмитра та Надії Зими. Приснилося сновидіння відображає виникнення протиріч з оточуючими. Можливо, старі розбіжності в реальному часі дадуть про себе знати.

Об’єкт психологічного дисбалансу

Ображатися на дитину уві сні, коли в теперішньому часі він знаходиться на лікарняному ліжку, виражається докорами сумління, яких зазнає сновидицей. Підсвідомо жінка відчуває провину за хворобу свого дитя.

Сонник Фрейда, образу на кохану людину тлумачить наявністю підозр сплячого на предмет невірності і сексуальних пригод другої половинки.

Є другий варіант роз’яснення,, до чого сниться така картинка. Сучасний тлумач пов’язує приснилося бачення з реальними обставинами, які стали поштовхом зародження сумнівів з приводу щирості почуттів обранця. Так, засмучення на улюбленого пов’язано з недостатнім довірою до свого партнера.

Наснилося сварка з приятелькою, результатом якої зародилася образа на подругу визначається сонником Міллера міцними і тривалими дружніми відносинами.

Якщо ж наяву є зуб на подругу, значить, на духовному рівні спляча людина шукає собі виправдання подібних відчуттів. Єдиним виходом з ситуації, що склалася послужить коректний і задушливий розмову з приятелькою.

Сонник образа, до чого сниться образа уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: