Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник обліпиха, до чого сниться обліпиха уві сні

Обліпиха — досить рідкісна рослина для міського жителя. Адже зустріти її можна лише поблизу природних водойм та по берегах лісових річок і струмків. Тому побачивши її уві сні, неодмінно потрібно з’ясувати до чого вона сниться. Розібратися в цьому допоможе сонник.

Смак вирішує все

Вважається, що обліпиха сниться до міцну дружбу і тісним взаєминам. Але тільки додаткові деталі точно скажуть, яке передбачення приховують яскраво помаранчеві ягоди.

Як завжди сонник рекомендує згадати, який обліпиха була на смак. Якщо солодка і приємна, то вас чекають важкі побачення, приснилася гірка і несмачна — відносини можуть розладнатися.

Виконання бажань

Обов’язково потрібно відновити в пам’яті всі деталі сновидіння, адже від цього залежить кінцева трактування. Так сонник Міллера вважає, що бачити чагарник, густо всипаний стиглими жовтогарячими ягідками, дуже добре.

Такий сон красномовно говорить про те, що прийшов час здійснення найзаповітніших бажань. Тому потрібно чітко для себе вирішити, чого саме ви хочете і не розпорошуватися на дрібниці.

А ось збирати великий урожай з дерева обліпихи — до одноманітної і нудної роботи, їсти її — до міцного здоров’я.

Успіхи і досягнення

До речі, зовнішній вигляд і стан обліпихи допоможуть більш точно визначити, до чого вона сниться. Так ще зелені ягоди, зірвані прямо з дерева сигналізують про те, що ви занадто зарозумілі, а нездорові амбіції і завищені цілі стануть причиною великих проблем.

Наснилося, що ви їли зіпсовану або перезрілу обліпиху — подбайте про свій імунітет. А особливо великі і гарні ягоди, на думку сонника Міллера віщують в реальному світі великі успіхи і досягнення.

До романтиці і гостям

Так само як і в реалі уві сні з обліпихою можна робити все що завгодно. Її можна сушити, є або варити з неї варення. Саме ці заняття і допоможуть розтлумачити, до чого конкретно сниться сон.

Якщо приснилося, що ви самостійно варили варення з обліпихи, то наяву будете переживати про своїх рідних, а бачити великий таз з ягідками — до приїзду далеких родичів і великого свята. Наснилося, що ви перетираєте їх? До порожньої балаканини і розтраті життєвих сил.

До речі, змішувати уві сні обліпиху з цукром або сливками — обіцяє приємні хвилини і романтичні зустрічі. А ось сушити її уві сні, на думку сонника, не дуже добре. Це означає, що в даний час ви стоїте безнадійні плани.

На превеликий врожаю

Сонник радить взяти до уваги, що бачити уві сні пишне дерево з обліпихою і наяву гарантує рясний урожай, і не тільки цієї рослини. Тому таке сновидіння особливо сприятливо для всіх, хто займається землеробством.

У цьому світлі легко зрозуміти,, до чого сниться чахле деревце з сухими і дрібними плодами. Рік буде явно не урожайний, а до цього додадуться конфлікти і розбіжності в будинку.

Масло з обліпихи

Окремо сонник радить розглянути такий елемент сну як масло обліпихи. Якщо приснилося, що ви робили його самостійно, то в реальності зможете вилікуватися тільки за допомогою офіційної медицини і просунутих ліків.

Лікуватися цим продуктом — до зустрічі з надійним партнером в справах і життя, а ось давати кому-то масло обліпихи в якості ліків обіцяє наяву міцне здоров’я і успіх.

Сонник обліпиха, до чого сниться обліпиха уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: