Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник обернутися, до чого сниться обернутися уві сні

До чого сниться обернутися — в розумінні обгортають чимось або озиратися? Сонник дає кілька тлумачень цих понять. Сюжет уві сні попереджає про необхідність виправдовуватися, звертатися за підтримкою до близьких, бути напоготові при починаннях, готуватися зустріти небезпеку.

Доведеться спішно придумувати виправдання

Наснилося бачення про обгортанні чимось? Наяву сновидіння гризе страх перед невідомістю, необхідність прийняти якесь рішення.

Бачили уві сні, як не встигли одягнутися, щоб зустріти зайшов до вас людини, і завернулися в першу-ліпшу під руку? Сонник повідомляє: доведеться на ходу придумувати собі виправдання через не виконаного вчасно доручення.

Чим оберталися?

До чого сниться дуже поспішати і обернутися чимось? Пригадайте, що це було:

 • Простирадло — вас в чомусь запідозрять;
 • Ковдру — знадобиться підтримка близьких, їх захист;
 • Покривало — доведеться придумати правдоподібну неправду, щоб приховати свій вчинок;
 • Мокрий рушник уві сні — будете виправдовуватися від зводяться звинувачень;
 • Тканина — введете в оману інших;
 • Дорога тканина — досягнете багатства і розкоші.
 • Сонник Міллера: ностальгічний настрій

  До чого сниться обернутися назад? Сновидіння обіцяє спогади про минуле, ностальгічний настрій. Важливо пам’ятати: минуле вже позаду, але попереду теж будуть приємні моменти.

  Обережніше: попереду небезпека

  Наснилося обернутися назад, коли йшли кудись? Наяву вам загрожує якась небезпека, потрібно зібратися, бути напоготові, щоб дати відсіч.

  Таке бачення уві сні застерігає від необдуманих слів і необачних дій. Постарайтеся всі свої справи вести обережніше.

  Більше розраховуйте на себе, повірте в свої сили

  Наснилося бачити, як обернулися, щоб подивитися вслід людині? Сонник підказує: ви занадто сподіваєтеся, що хтось надасть допомогу при вирішенні важливої ​​справи. Можливо, хтось може вирішити вашу проблему, але краще більше розраховувати на свої сили. Тоді не розчаруєтеся, якщо допомогти вам не зможуть.

  Уві сні довелося обернутися? Тлумачення сну наступне: сплячий не вірить в успіх, сумнівається у своїх можливостях домогтися наміченої мети. Потрібно більше вірити в себе, налаштовуватися на успішність своїх дій.

  Тонкощі взаємин

  До чого сниться дівчині обернутися на симпатичного молодого чоловіка (хлопця — на дівчину)? Сонник вказує: наяву сновидицей (сновидец) хоче привернути увагу об’єкта своєї симпатії, але не знає, як це зробити. Потрібно бути сміливіший, але разом з тим не дуже нав’язуватися, інакше можна ненавмисно відштовхнути того, кого хотіли б завоювати.

  Наснилося, ніби хтось озирнувся на вас? Це означає: він часто про вас думає, але поки побоюється довіритися, тому не до кінця щирий. Якщо хочете продовжити знайомство або вивести відносини на новий рівень — переконайте людини, що заслуговуєте довіри.

  Треба триматися насторожі

  Бачили, як уві сні обернулися, а за спиною стоїть вовк? Сонник попереджає: вас підстерігає небезпека, але, якщо будете напоготові, побачите її вчасно.

  Обернутися і вчасно помітити позаду звіра або недоброзичливця — для бізнесмена означає: треба регулярно перевіряти, як йдуть нові, так і налагоджені справи, щоб вчасно усунути помилки або перешкоди.

  Сонник обернутися, до чого сниться обернутися уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: