Сонник обікрали, до чого сниться обікрали уві сні

У людини, якому наснилося, ніби його обікрали, надовго залишається відчуття тривоги за свою безпеку. Наскільки це занепокоєння виправдано,, до чого сниться крадіжка насправді? Сонники розглядають десятки варіантів крадіжок уві сні і для кожної дають відповідне тлумачення.

Сонник Ванги про розкрадання

За пророцтвом сонника Ванги, людини, якого уві сні обікрали, чекає приниження і розчарування. Якщо приснилося, як він сам обікрав когось, йому доведеться довго хворіти. Інша майбутнє чекає того, хто перешкодив крадіжці — він отримає величезний спадок, але, щоб уникнути біди, треба буде поділитися ним з нужденними.

Сонник Міллера: бути пильним

Якщо вас обікрали, саме час почати вперто відстоювати свою позицію. Досить проявити легкодухість, і нещастя посиплються, як з мішка. Якщо уві сні злодійство відбувалося під покровом ночі, треба бути особливо обережним з незнайомцями. Самому зловити грабіжника — наяву взяти верх над противниками.

Спустошили сумочку — позбавили перспектив?

Як не дивно, найбільш частий сюжет — виявити уві сні, що хтось обікрав сумку. До чого це сниться розсіяною панночці, постійно втрачає то ключі, то гаманець? Сучасний Сполучений сонник радить їй не потрібно шукати пророцтва: сновидіння — лише віддзеркалення реальних занепокоєнь.

Якщо людині приснилося, ніби його обікрали на вулиці, вкравши з сумки або портфеля ключі — наяву недоброзичливці будуть безцеремонно втручатися в його життя. Витягли гаманець — з’являться невідомі поки конкуренти, яким вдасться нашкодити успішному бізнесу, якщо це був циган — до фінансових втрат, як і в інших крадіжках, скоєних циганами.

Сонники попереджають: виявити уві сні, що з портфеля зникли документи, означає, що не вдасться реалізувати свої плани.

Своєчасні застереження

Значення сновидіння про те, що обікрали квартиру, інтерпретуються в залежності від втраченого. Якщо в будинку ісчеслі діаманти, це пророкує розрив з коханим, крах надій. Втрачений обручку — до розлучення, інші золоті прикраси — до сварки між подружжям.

До чого сниться побачити, що з квартири несли годинник: це уособлюють втрату часу даремно, хтось спробує використати вас у своїх інтересах, маніпулювати, красти час. Лишається уві сні дорогих обновок, означає бути обдуреними в очікуванні хороших змін. Бачити, що в будинку обікрали льох — попередження, що прибутком змусять поділитися.

Бачити уві сні, що якісь речі викрадені з салону машини, означає потайливі дії проти вас того, хто і обікрав машину. До чого сниться дізнатися його уві сні або здогадуватися про особу злочинця? Саме з цією людиною слід бути обережніше, чи не наближати до себе, не бути відвертими.

Спасибі, що пограбували

Наснилося, ніби злочинці обікрали гардероб, винесли з будинку одяг, шуби: сонники віщують зміни на краще, якщо речі були ношеними. З мотлохом підуть старі проблеми, старі борги і тягар провини.

Якщо вдалося бачити злодія — до цієї людини і перейдуть всі неприємності. Можливі вдалі, прибуткові угоди, і зміна квартири на нову — більш комфортабельну, простору. Коли уві сні повертається вкрадене, сонники обіцяють, що фортуна посміхнеться сновидцу.

Сонник обікрали, до чого сниться обікрали уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: