Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник облили водою, до чого сниться облили водою уві сні

До чого сниться, ніби вас облили водою або ви самі зробили це? За сонником, такий символ може означати турботу про власне здоров’я, приємний сюрприз, подолання труднощів. Разом з тим, сюжет уві сні віщує стресові ситуації, борги, негаразди.

Можливі різні несподіванки

До чого сниться, ніби вас облили водою з відра або зі шланга? Сонник сповіщає: попереду можливі несподіванки, стреси. Постарайтеся не втрачати самовладання.

Робити це один з одним уві сні — наяву отримати приємний сюрприз. Життя піднесе цінний подарунок. Можливе зростання добробуту, вдалий збіг обставин для здійснення мрії.

Вас окропили святою водою? Сонники тлумачать бачення двояко. З одного боку, доля буде до вас прихильна, тому зможете домогтися поставленої мети. З іншого ж обливання святою водою попереджає: навколо багато брехунів, підлабузників, слід бути обережніше, ретельно аналізувати інформацію, перш ніж приймати рішення.

Подбайте про здоров’я

Займатися уві сні обливанням холодною, за методом Іванова — сплячий і справді збирається зміцнювати здоров’я таким чином. Однак поки це лише плани.

Якщо приснилося, ніби облили самі себе — будете піклуватися про своє самопочуття, вживати профілактичні заходи для зміцнення здоров’я.

Уві сні бачити, ніби мертву людину облили святою водою і він ожив — до одужання хворого, поїздці на курорт. Також сновидіння віщує: сплячий зіткнеться з дивовижними явищами.

Фінансова сфера

Наснилося облитися чистої водичкою самому? Сонник повідомляє: сплячий знайде нові джерела доходу. У нього з’являться нові союзники. У кар’єрі відбудеться ривок, а також можливі любовні стосунки з новою людиною.

Бачити уві сні, як вас облили водою зі шланга, без вашого на те дозволу — доведеться наяву позичати гроші у кого-то. Якщо чистою — борг повернути вдасться швидко. Брудної — чекають ускладнення: не зможете вчасно повернути гроші або потрібно буде віддавати великі відсотки.

Самому облитися уві сні або потрапити під літній дощ — іноді може означати успіх, благополуччя. Можливо, сновидец отримає несподіваний подарунок, прибуток.

Труднощі вам не страшні, але контролюйте емоції

До чого сниться як самі когось облили водою зі шланга? Наяву легко подолаєте будь-які труднощі, проблеми, які доставить приснилося особа. Таке бачення свідчить про цілеспрямованість, лідерство сплячого, його інтуїції, бажанні керувати ситуацією.

Сплячому бачити уві сні, як його облили з відра чистої водицею — він зможе подолати виниклі труднощі.

Іноді сонники трактують обливання (себе або когось іншого) як попередження: через ваших негативних думок можливе виникнення непередбачених обставин. Уникайте їх озвучувати, намагайтеся взагалі не піддавайтеся їм.

Наснилося, ніби самі облили водою когось? Сонник сповіщає: на побаченого людини виплеснеться злобу і агресію, доставивши йому неприємності.

Інтерпретація по сонником Міллера

До чого сниться, як вас облили холодною водою? Навколишні піднесуть сюрприз, причому, невідомо — приємний, або ж навпаки.

Брудної — сновидцу загрожує небезпека, він сам це побачить і його радість зміниться зневірою. Не потрібно пасивно чекати, поки трапиться щось погане — цього треба протистояти.

Сонник облили водою, до чого сниться облили водою уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: