Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник обкакался дитина, до чого сниться обкакался дитина уві сні

Обкакался дитина не противний тільки мамі. Це зрозуміло, нікому не захочеться бруднитися чужими фекаліями, нехай навіть дитячими. А ось, до чого сниться подібне сновидіння, сказати не просто. Дитина — це символ чистоти і непорочності, тоді як кал, побачений у сні, — це або до грошей, або до проблем. Да уж, ситуація неоднозначна. Давайте розглянемо різні сюжети сну і, спираючись на тлумачення відомих сонників, дамо відповіді на подібне питання.

Тлумач сновидінь Густава Міллера

На думку сонника Міллера, сни про вкакався дітей для тих, у кого в реальному житті є немовлята, є «порожніми», тобто вони відображають те, що людина пережила днем. Але для тих, у кого немає дітей, подібне сновидіння є символом клопоту в справах бізнесу.

Вас обкакался малюк — до фінансової стабільності

Наснилося, що ви тримаєте на руках новонародженого дитя, який вас обкакался — в найближчі кілька днів у вас буде невелика, але щоденний прибуток, пророкує сонник Ванги.

Бачити уві сні, що ви грали з маленьким хлопчиком, а він вкакався у вас на руках — до фінансових клопотів, обкакался дівчинка — до несподівано легкого заробітку.

Сниться, що ви змиваєте з свого одягу випорожнення грудного малюка — ваші капіталовкладення змусять вас похвилюватися, але все завершиться благополучно.

Водні процедури — знак перемоги над неприємностями

Бачити уві сні, що ви купаєте маленького обкакался дитини — ви зумієте впоратися зі своїми проблемами, вважає Місячний сонник.

Якщо уві сні ви витираєте вологою серветкою попу вкакався хлопчика — для досягнення своїх цілей вам доведеться потрудитися; дівчинки — завдання вирішаться легко і просто.

Наснилося, що ви купаєте обкакался дитини і ніяк не можете його відмити — проблеми не вирішаться відразу, передбачає Жіночий сонник, але якщо ви не опустіть руки, то зумієте від них позбутися.

Від малого до великого або І в радості, і в печалі…

Бачити уві сні, що вкакався новонароджена крихітка — до маленьких перемог або невеликим грошам.

Приснився обкакался грудної дитинка, який вже вміє повзати або ходити — кожен крок в справах дається вам важко, ви Топчій на місці. Потрібно змінити тактику, радить Східний сонник.

Сниться, що ви бачите обкакался хлопчика років 3-5 — ви не вмієте вчасно зупинятися, через це потрапляєте в неприємності.

Наснилося, що вкакався вже досить таки доросла дівчинка — до несподіваних приємних сюрпризів.

Обкакался підліток — знак нестабільного життєвого тонусу. Вас дратують будь-які дрібниці, ви швидко втомлюєтеся.

Дії вкакався малюка як символ життєвих змін

Якщо, не дивлячись на те, що він обкакался, дитина посміхається — вас чекають щасливі моменти з близькими людьми. Причому день у день, відносини будуть помітно теплішати навіть з тими, з ким були прохолодними.

Сниться, що обкакался дитина плаче — доведеться зіткнутися з труднощами, як на професійній ниві, так і на особистому, пророкує сонник міс Хассе.

Якщо обкакался дитина плаче, коли його купають — вам треба буде пройти через складну ситуацію, але в підсумку, ви залишитеся у виграші. А якщо дитинка веселиться під час купання — в особистому житті намітяться серйозні зміни на краще: самотні одружаться, а у сімейних людей почнеться другий «медовий місяць».

Сонник обкакался дитина, до чого сниться обкакался дитина уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: