Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник одружений чоловік, до чого сниться одружений чоловік уві сні

Одружений чоловік може приснитися без жодного на те приводу. Однак бути впевненою в тому, що така мрія нічого не обіцяє, можна лише в тому випадку, якщо в реальності ви пристрасно закохані в «об’єкт» з сновидіння і думаєте про нього вдень і вночі. В іншому випадку, варто уточнити,, до чого сниться подібний сюжет, тому як, за версією сонників, побачений у сні «жонатик», може бути передвісником негарної історії.

Цілуватися з одруженим чоловіком — ознака неприємностей

По-різному тлумачать сонники поцілунок уві сні з одруженим чоловіком. На думку одних — це символ того, що сновидицей, незабаром після сновидіння, заведе інтрижку, яка не триватиме довго і не залишить після себе ніяких спогадів.

Інші сонники не так позитивно роз’яснюють,, до чого сниться поцілунок з невільним хлопцем: будьте обережні у відносинах, може трапитися так, що скороминущий зв’язок стане приводом для розриву шлюбних уз.

Хоча, звичайно, в будь-якому випадку потрібно зробити поправку на реальні взаємини. Якщо приснилося, що ви цілувалися з чоловіком, якого любите, то це знак туги і печалі. А ось, одружений знайомий, з яким ви цілувалися уві сні символізує обман і недомовленість.

Заборонена зв’язок, як символ невдоволення

Однозначне тлумачення сну має сюжет, в якому ви бачите, що завели інтрижку зі знайомим одруженим чоловіком, і звучить воно так: бути коханкою або зустрічатися зі знайомим хлопцем, які мають сім’ю — сигнал про те, що вас не влаштовують свої власні любовні взаємини.

Не забув уточнити, що вся справа в незадоволеності сексуальних бажань, сонник Фрейда. А по Цветкову роман або ж секс з «одружених» — ознака нереалізованості сновідіци в сімейному або материнському плані.

Особливо погано йтимуть справи, якщо наснилося, що секс не приніс задоволень, підказує тлумач.

Весілля, якої бути не може, або Бережіть відносини

Багато дівчат задаються питанням,, до чого сниться власне весілля з одруженим чоловіком, особливо з тим, який подобається.

Східний сонник дає таке пояснення цьому баченню: якщо заміжня сновидицей бачить уві сні, що виходить заміж за чоловіка подруги, то в реальності їй варто побоюватися проблем з подружкою. А якщо наснилося, що їй робить пропозицію або веде під вінець малознайомий чоловік, то це означає розлад у родині на грунті ревнощів.

Незаміжньої дівчини весілля уві сні з невільним чоловіком, який подобається, також обіцяє печаль, тому що означає така мрія невдале заміжжя.

Незнайомий чоловік: Від переляку до чоловіка

До чого сниться дівчині зовсім незнайомий одружений чоловік? Сонник пастора Лоффа пропонує розібратися з тим, що саме він робив уві сні.

Якщо бачите уві сні, що він пристає до вас з зізнаннями в коханні, бажаючи домогтися взаємності, то пригадайте, як він виглядав, радить сонник. Добродушний товстун пророкує галасливу компанію, чоловіча половина якої буде щедра на компліменти і залицяння. Худий або страшненький обіцяє прикрощі. А ось, симпотяга пророкує переляк, як не дивно.

До чого постійно сниться невідомий чоловік з дитиною, який наблюдется за вами з боку? Скоро ви познайомитеся з майбутнім чоловіком.

Інші види спілкування

Обов’язково цікавтеся, що передбачає одружений чоловік, побачений у сні. Але насамперед уточните, як саме ви спілкувалися. наприклад:

 • Базікати ні про що — ви витрачаєте час даремно;
 • Сперечатися — ви не впевнені в чомусь, що стосується власних інтересів;
 • Просити про допомогу — до знайомства з мудрою людиною;
 • Обніматися або цілуються по-дружньому — до приємного суспільству.
 • Прогнози Міллера

  Пророцтва сонника Міллера мало чим відрізняються від інших. Професор психології так само вважає, що якщо вам приснилося, що ви зустрічаєтеся, лежите в ліжку або дозволяєте себе цілувати одруженого чоловіка, значить, вам «загрожує» не надто щасливе любовне захоплення.

  Сонник одружений чоловік, до чого сниться одружений чоловік уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: