Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник ожеледь, до чого сниться ожеледь уві сні

Ожеледь — це завжди небезпека: і уві сні, і наяву. Якщо ви хочете дізнатися,, до чого сниться ковзання по льоду, озбройтеся сонником, згадайте деталі і дізнайтеся відповіді на свої питання.

Ожеледь на дорозі уві сні як символ небезпеки наяву

Бачити уві сні ожеледь на дорозі — знак того, що незабаром в житті виникнуть непередбачені труднощі, пророкує сонник Міллера.

Сниться, що вам потрібно їхати на машині по дуже слизькій трасі — в реальності ви ризикуєте зробити невірний крок, прийнявши неправильне рішення. Продумайте все до дрібниць, перш ніж на щось зважитися.

Вагітній жінці наснилося, що вона йде по ожеледі і, послизнувшись, падає — в реальності вона сильно переживає за свого малюка, це може привести до негативних наслідків. Спокій — запорука успішної вагітності, заспокоює Жіночий сонник.

Наснилося, що ви насилу йдете по ожеледі або їдете на машині постійно напружуючись — вам належить дуже неприємні клопоти, які крім перенапруги і втоми нічого не принесуть.

Зимова забава — знак веселощів і радості

Сниться, що ви катаєтеся на санках або Ледянка по ожеледі — до веселощів і радості в реальному житті, пророкує Місячний сонник.

Бачити уві сні, як дітвора пустує на ожеледиці — ваші домочадці принесуть вам багато приємних моментів і сюрпризів.

Заливати водою каток, створюючи, таким чином, ожеледь — наяву ви уникнете неприємностей, пов’язаних з особистим життям.

Приснився сон, в якому вітер здуває сніг з ожеледиці — вам вдасться розпізнати прихований підступ і уникнути неприємностей.

Ожеледь, який приносить вам радість і веселощі в сновидіннях — в реальному житті може символізувати «гладкі» стосунки з коханою людиною, на думку сонника Фрейда.

Травми і каліцтва або Бережіть своє здоров’я

Наснилося, що ви йдете по слизькій стежці і часто падаєте — стережіться травм в реальному житті.

Отримати травму уві сні, впавши через ожеледицю, — найближчим часом приділіть особливу увагу своєму здоров’ю. Велика ймовірність «підчепити» якесь серйозне захворювання, попереджає сонник Міллера.

Сниться, що ви, послизнувшись, впали і розбили ніс, — до хвороб дихальних шляхів, засмучує сонник Ванги.

Допомагати уві сні встати комусь, хто послизнувся на застиглої калюжі — перевірте своє оточення на наявність захворювань. Зараз будь-яка легка застуда може вилитися у вас в серйозне захворювання з тривалим курсом лікування.

Боротьба з ожеледицею — вас чекають трудові успіхи

Сниться, що ви зчищають лід на дорозі — ви занадто переживаєте через своєї роботи. В даний період для цього немає передумов — все у вас буде добре.

Наснилося, що ви їдете на машині, що прибирає з дороги сніг і посипати її піском — завдання, яке ви незабаром отримаєте від свого начальника, принесе вам фінансове благополуччя і підвищить ваш авторитет серед колег, радує Весняний сонник.

Довбати уві сні лід — в рішенні виробничих проблем не варто йти по складному шляху. Все набагато легше, ніж здається.

Посипати тротуари сіллю і спостерігати, як вона виїдає крижаний покрив — незабаром вас осяє чудова ідея, як зробити свою роботу більш простий і прибуткової, не докладаючи особливих зусиль і вкладень.

Сонник ожеледь, до чого сниться ожеледь уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: