Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник няня — до чого сниться?

Сонник Лоффа

Цей образ говорить про те, що хтось, зовні бачачи себе дуже дбайливо по відношенню до вас. Насправді робив вас слабші, зменшував вашу життєву силу. Але образ няні або медсестри може мати величезну кількість і інших інтерпретацій, в залежності від конкретної ситуації у вашому житті і від ситуації вашого сну. Наприклад, якщо дівчинка бачить уві сні няню, можливо, вона просто мріє знайти цю професію. Якщо це сон жінки старше середнього віку — по всій видимості, вона побоюється за своє здоров’я. Крім того, це може говорити про бажання бути потрібним іншим, про когось піклуватися, зробити когось залежним від себе. Можливо, це приховане бажання помістити себе в більш комфортну ситуацію, оточити близькими, турботливими людьми.

Сонник Міллера

Наснилося, що ваша сім’я запросила няню, — це до майбутнього захворювання, яке перетвориться в джерело серйозного занепокоєння. Можливо, ви завдасте друзям невдалий візит. Няня покинула будинок — це до здоров’я і благополуччя всіх членів сім’ї. Побачити нянею себе — молодій жінці такий сон розповідає, що вона доб’ється великої поваги людей завдяки самопожертві.

У ролі доглядальниці, що прощається зі своїм підопічним, — для жінки це сон-попередження про те, що вона попадеться на вудку чийогось обману. У ряді випадків сон загрожує вдівство і життям на скромні кошти, позбавленої підтримки рідних і близьких.

Сімейний Сонник

Сниться няня — до хвороби або сильного хвилювання. Відкривати їй двері уві сні — до тяжких випробувань. Самому бути нянею — щось вас засмутить і потурбує в реальності. Няня з дитиною — у вас з’являться нові турботи, можливо возмете в борг. Няня в дитячому саду — ти занадто покладатися на інших людей, від чого можеш постраждати або виграти — тлумачення залежить від додаткових деталей.

Сучасний Сонник

Сон, в якому ви запрошуєте няню для догляду за вашою дитиною, — до хвороби, псування або пристріту. Молода симпатична няня — проблеми сексуального плану зі старим шанувальником. Бачити в ролі няні себе — завоюєте повагу оточуючих добротою і щирістю. Доглядати за дебільним дитиною — вас введуть в оману недоброзичливці.

Еротичний Сонник

Якщо дівчині сниться, що вона няня, це означає, що її альтруїзм і самопожертву викличуть повагу її обранця. Якщо ж їй сниться, що вона доглядальниця у важко хворої людини, в майбутньому це обіцяє вдівство і безгрошів’я.

Сонник Фрейда

Няня зазвичай сниться в тому випадку, якщо Вам не вистачає ласки і сексу в реальному житті. Якщо жінці сниться, що вона няньчить дитини, такий сон віщує їй або можливість вагітності, або задоволення в сексі.

Езотеричний Сонник

Наймати на роботу няню — підете в гості до близьких приятелів, але замість очікуваної радості вас чекатиме засмучення. Няня більше не працює у вас — у вашому будинку запанує мир і щастя.

Сонник Лонго

Бачити себе в сні нянею і няньчити дітей — в реальності комусь дійсно потрібно ваша допомога в справах. Відмовлятися від допомоги не треба, адже від цього залежить ваше життя надалі.

Сонник Хассе

Побачити няню з дитиною — сон пророкує про те, що в справах ви можете розраховувати на удачу; господарство буде влаштовано найкращим чином.

Сонник Менегетті

Наснилася няня — чекайте фінансового прибутку, але працювати вам не доведеться, роботу виконає інша людина.

Китайський Сонник

Сновидіння з нянею вказують на те, що людина втомилася від своїх справ і турбот, вам потрібна реальна допомога.

Сонник Мандрівника

Няня — помилка; захист, допомогу.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: