Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник носоріг — до чого сниться?

Сонник Лоффа

Носоріг символізує неприборкану силу і лють. Ця тварина в Китаї — символ удачі, дивним чином пов’язаний з вченістю. У казках деяких народів стверджується, що його ріг допомагає виявити отруту. Носоріг може бути також сексуальним символом. За повір’ям, розмелений в порошок ріг носорога підвищує чоловічу потенцію, а його використання в традиційній індійській медицині, можливо, вплинуло на виникнення легенди про єдинорога.

Крім цього носороги є одними з найстаріших представників тваринного світу і вважаються одними з найбільш дурних істот. Так це чи не так, судити зоологам, але зупинити розлюченого носорога практично неможливо. До того ж вважається, що вони мають дуже слабкий зір і не бачать нічого далі власного роги. Якщо ж уві сні вам наснився носоріг, то це знак серйозної загрози з боку не надто розумного, але дуже злого людини. Вбити носорога в своєму сні говорить про те, що ви мужньо подолаєте всі труднощі на вашому шляху.

Сонник Менегетті

Носоріг — це тварина розглядається як символ агресії або сексу. Бачити носорога — досягти мети осуджуваними діями. Тварина без роги — це знак, що людина, яку ви вважали своїм ворогом, зовсім таким не є. Можливо, у вас склалося про нього негативну думку через плітки. Не дивуйтеся, якщо через деякий час він запропонує вам свою дружбу.

Сон, в якому бачили ціле стадо носорогів, передвіщає появу непереборних перешкод на шляху. Обставини змусять вас відмовитися від своїх планів, якщо не назавжди, то на досить тривалий час. Доведеться зайнятися вирішенням проблем, які не були своєчасно усунені в минулому.

Сімейний Сонник

Вас переслідує носоріг уві сні — наяву ви можете розраховувати на допомогу і підтримку ваших близьких і рідних людей. Якщо ви спостерігаєте в сновидінні носорога в зоопарку у вольєрі — це провісник швидких фінансових втрат і невдач через вашу схильність до сумнівних і ризикованих методів ведення справ. Можливо, ви станете учасником якоїсь афери. Якщо ви уві сні полюєте на тварину, то подібний сон предзнаменует ваше піднесений настрій і дух в боротьбі зі складнощами, які є на вашому шляху в реальному житті. Мертве тварина в мріях — знак насувається хвороби.

Сонник Лонго

Полювання на носорогів сниться людям рішучим, які успішно долають будь-які труднощі в своєму житті. Побачити мертвого носорога уві сні — попередження про хвороби, з якою сновидцу успішно допоможуть впоратися його найближчі і улюблені люди. Сновидіння з величезним носорогом, який знаходиться в спокійному стані — до знайомства з дуже сильним, працьовитим і невтомним людиною, позбавленим будь-якої делікатності в спілкуванні. З одного боку така людина буде викликати у сновидіння захоплення, а з іншого — побоювання.

Сонник Міллера

Побачити носорога — таке сновидіння розповідає про біди, дуже відчутних втрати. Убили тварина — значить, у вас вистачить сили духу впоратися з усіма труднощами на своєму шляху. Носоріг виробляв страхітливе враження — таке сновидіння віщує, що ви зіткнетеся з вороже налаштованими людьми, які не заподіють вам серйозної шкоди, якщо у вашому сні тварина мирно паслася на галявині.

Сучасний Сонник

Якщо уві сні за вами женеться носоріг — вас зрозуміють і підтримають близькі люди. Бачити носорога за гратами зоопарку — наяву понесете збитки, будучи залучені в ризиковану фінансову аферу. Полювати на носорогів означає рішучість у справі подолання що стоять перед вами перешкод. Мертвий носоріг передвіщає хворобу і зворушливу турботу про вас родичів.

Езотеричний Сонник

Приснилися вам носороги — віщують багато небажані втрати чатують на вас в недалекому майбутньому біди. Якщо ж уві сні ви вб’єте носорога — це може означати, що ви зможете мужньо подолати багато труднощів і всілякі неприємності, які можуть створити несподівані і дуже неприємні перешкоди на вашому життєвому шляху.

Сонник Ванги

Якщо сниться білий носоріг, що вживаються вами дії приведуть до бажаних результатів. Всі наявні сумніви з приводу правильності прийнятих рішень виявляться абсолютно безпідставними, у чому і переконайтеся в самому найближчому часі. Такий знак віщує тільки сприятливі події, які матимуть велике значення для вас.

Ісламський Сонник

Бачити уві сні носорога — віщує Вам знайомство з дуже авторитетною людиною, який зазвичай недоступний простим людям. З такого знайомства Ви можете отримати для себе максимум користі. Осідлати уві сні носорога, значить, самому стати авторитетом.

Еротичний Сонник

Якщо жінка побачила сюжет з носорогом, її допитливість і хитрість може стати причиною великих неприємностей, які приведуть до конфліктів і сварок. Під загрозою опиняться відносини з близькою людиною, що не схвалюють таку поведінку.

Китайський Сонник

Побачити уві сні, що на вас сидить жук-носоріг — тлумачення сну двояко: жук облюбував ваші ноги або руки — вас чекає приємна подорож, знімаєте жука з голови — до безтурботним вихідним.

Сонник Мандрівника

Носоріг — досягнення мети нехорошими способами; Сильніший ворог.

Сонник Хассе

Ви будете зрозумілі навколишніми.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: