Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник ножиці — до чого сняться?

Сучасний Сонник

Якщо вам приснилися манікюрні ножиці — значить, наяву вдасться уникнути серйозних ускладнень при небезпечної хвороби. Різати ножицями папір — знак ревнощів і підозрілості з боку чоловіка або коханого. Великі кравецькі ножиці — до сварок і взаємних звинувачень. Секатори — погіршення матеріального становища, ножиці по металу — втрата незалежності.

Старі або іржаві ножиці — будете стригти купони і купатися в розкоші, домігшись нечуваного успіху. Золоті ножиці — радість в будинку, поповнення сімейства. Зламані ножиці — своєю поведінкою відверніть друзів і викличете несхвалення оточуючих.

Гострі, добре ріжучі — займатиметеся не своєю справою і понесете збитки; тупі, нікуди не придатні — постараєтеся уникнути суспільства неприємних вам людей, відмовившись піти в гості. Точити ножиці — будете залучені в скандальну історію і прочитаєте про себе в пресі. Вколотися гостро заточеними ножицями до крові — про вас розпустять плітки як про недбайливої ​​господині і нікчемною коханці.

Сонник Менегетті

Ножиці — інструмент для обрізання. Поява ножиць в образі — позначає бажання завдати шкоди, пошкодити самому собі або іншому, бажання строгості в ділових або особистих взаєминах. Почуття ворожості або агресії, бажання зменшити чиюсь владу над собою, страх, що інші люди намагаються зменшити наш вплив. Найбільш частий про раз коли жінка ріже одяг, яка належить чоловікові, це означає бажання жінки зменшити його силу, плодючість або її страх по відношенню до сексу взагалі. Таким чином жінка звільняє себе від відповідальності за сексуальні взаємини з ним.

Позначення механічного вторгнення або присутності негативного впливу, що впливає на несвідомому рівні, які відокремлюють «я» від Ін-се. Також образ ножиць може служити уособленням дії, що призводить до розриву зв’язку з життям або втрати якоїсь органічної частини. Образ ножиць має ще більш негативне значення, ніж образ ножа.

Сонник Фрейда

Якщо вам приснилися ножиці, це говорить: за що ви ні візьметеся, все у вас буде виходити добре. Ваше оточення буде вас любити і навіть частково захоплюватися вами. Приходить пора для нестримного флірту, нових знайомств. Побачити, як ви хотіли розрізати велике полотно маленькими ножицями, — такий сон видає ваше невдоволення своїм інтимним життям. Ви ніяк не можете розібратися, що саме викликає у вас відчуття незадоволення. Не робіть далекосяжних висновків, не поспішайте, а постарайтеся розібратися, що б вам хотілося отримувати, які відчуття переживати, і тільки тоді пускайте в експерименти. Не звинувачуйте свого партнера ні в чому: все одно до позитивних результатів це не приведе, а тільки перенесе вирішення проблеми на невизначене майбутнє.

Сонник Міллера

Якщо сняться ножиці, це можна вважати не надто хорошою ознакою. Для закоханих воно означає сварки, взаємні звинувачення; для сімейних — ревнощі і прискіпливість подружжя; для ділових людей — невизначеність перспектив. Після такого сновидіння ви можете проявляти по відношенню до своїх друзів скупість і непривітність. Добре заточені, гострі ножиці сняться до того, що у вас буде якесь глибоко огидне для вас заняття. Зламали ножиці — це говорить про ваше майбутнє прагненні позбавлятися від завдань, які будуть вам неприємні. Крім того, вже зламані ножиці повідомляють вам, що ваші дивні витівки позбавлять вас друзів.

Сонник Лоффа

Ножиці — символ життя і смерті і подвійності. Вони позначають і союз (дві частини діють як одне ціле), і розрив (перерізають нитку життя). Якщо уві сні ви точите тупі ножиці, значить, наяву вам вдасться обійти гострі кути у відносинах. Але якщо ви поранилися ножицями, то цей сон відображає ваш страх і тривогу перед майбутнім. Що-що різати ножицями уві сні може бути ознакою сварок і розладів в сім’ї. Бачити добре відточені ножиці говорить про те, що вам слід дотримуватися підвищеної обережності в життя, щоб не втратити того, що вам дорого.

Англійська Сонник

Ножиці — видалення зайвого і непотрібного в життя. Ви відчуваєте себе «відрізаним» від самого себе і від інших. Ножиці — недобрий знак, говорить про ревнощі, сварки, туманних ділові перспективи. Якщо вам приснилися ножиці — це передвістя сварки з коханою людиною або сімейних негараздів. Зламані ножиці — досить поганий знак: у вас можуть виникнути серйозні труднощі в справах, якщо ви не будете уважні до своїх вчинків.

Сімейний Сонник

Сон про ножиці багато в чому має те ж значення, що і ніж. Точити їх уві сні — до сварки і розглядів. Однак зрізати щось ножицями уві сні — знак прибутку, отримання грошей або якихось благ. Зламати ножиці уві сні віщує збитки. Якщо вам присниться, що ви тримаєте в руках дуже гострі ножиці і боїтеся порізатися, то наяву вас чекають звістки або події, які зачеплять вас за живе. Дивіться тлумачення: Ніж.

Сонник Ванги

Ножиці символізують силу характеру, рішучість. Якщо уві сні Ви порізалися гострим лезом ножиць, то наяву Вас чекає сильні душевні муки. Якщо уві сні Ви ножицями різали тканину — це хороший знак. Такий сон передвіщає досягнення поставлених цілей завдяки рішучості і сили духу. А ось якщо Ваша знахідка уві сні — іржаві старі ножиці, то віщує такий сон то, що Вам пригадають старі образи.

Сонник Хассе

Для сімейних людей ножиці означають збільшення в сім’ї; для самотніх — шлюб. Розірвані ножиці уві сні застерігають Вас про пастку, яку приготували Вам недоброзичливці. Якщо Вам довелося взяти у кого-небудь ножиці, то через дурість Ви посваритеся з близькою людиною. Бачити, як хтось стриже волосся — до непередбачених грошових витрат.

Еротичний Сонник

Сон, в якому ви побачили ножиці, віщує вам, що вам недовго залишилося бути разом з вашим коханим. Ревнощі і розбіжності зіпсують Ваші відносини з близькою людиною. Зламані ножиці, навпаки, говорять про швидке примирення і відновлення сексуальних відносин.

Ісламський Сонник

Ножиці символізують обійми і дружнє партнерство. Якщо кому-небудь присниться, що він тримає в руках ножиці, що впали з неба, то це означає смерть. Якщо ж він побачить, що стриже волосся або шерсть, то він буде мати успіх і удачу в придбанні багатства.

Французький Сонник

Побачити ножиці — сон говорить про те, що ви ризикуєте посваритися зі своєю коханою людиною; можливі проблеми в сім’ї. Зламані ножиці віщують чималі складнощі в справах, якщо буде відсутня увага до власних вчинків.

Китайський Сонник

Бачити ножиці — розділ матеріальних цінностей. Щось відрізати ножицями — віщує матеріальну вигоду. Ножицями розрізати одяг — нещастя з дружиною.

Сонник Мандрівника

Ножиці — скандал, суперечка, розбрат; відмова від чогось (наприклад, відрізати чтото відрізати, обірвати любовну прихильність, відмовитися від відносин з людиною).

Сонник Лонго

Знайти ножиці уві сні — до сімейній сварці. Якщо це були дуже великі ножиці — можливий розрив з партнером, дуже великий скандал.

Езотеричний Сонник

Ножиці — це роздвоєння. Ви опинилися в своєрідних ножицях, і тепер вам належить вибирати щось або когось одного.

Сонник Цветкова

У сім’ї запанує розлад, сон до сварки.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: