Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник ніж — до чого сниться?

Сонник Фрейда

Ніж, в вашому сновидінні лежав на столі, видає ваш сильний страх перед знайомствами, що виник колись на грунті того, що ви одного разу вже «обпеклися», причому досить відчутно. Сон радить бути більш об’єктивним і перестати плентатися на поводу у власного страху. Знайомий людина брала в руки ніж, щоб різати щось, — ви балансіруете на межі дозволеного, наївно думаючи, що ніхто не помічає ваших вольностей. Наслідки легковажності дадуть про себе знати вже дуже скоро, вам не вдасться уникнути відповідальності.

Гарний ніж сниться до подарунка від людини, від якого ви цього не очікували; але не розслабляйтеся, бо за цим подарунком буде критися якийсь підступ. Різати щось тупим ножем — такий сон означає, що прийшла пора розлучитися зі своїми підлітковими комплексами і перестати нарешті постійно живити свої підсвідомі страхи.

Втрата в сновидінні ножа і неможливість його знайти видає ваше перевтома, яке змушує вас ставитися до занять сексом як тяжкої, безрадісною повинності. Для чоловіка даний сон означає його нездатність повністю розслабитися в суспільстві партнерки, оскільки він бачить в ній виключно об’єкт для сексу. Йому було б непогано змінити обстановку, що дало б більше простору для уяви.

Якщо уві сні ви набували в магазині декоративний ніж, такий сон говорить про те, що вам властиво бажання домінувати, завжди і всюди тримати ситуацію під строгим контролем. Ви відчуваєте бажання, щоб партнер надходив так, як цього хочеться вам. Навіть домігшись свого, ви навряд чи задовольнитеся результатом: вам просто стане нема кого любити, хіба що свою тінь.

Сучасний Сонник

Побачений уві сні ніж — знак обману і сварок. Складаний ніж, крім того, віщує довгу розлуку з рідними і друзями. Шевський — до значних фінансових втрат, садовий — будете несправедливо покарані. Зазубрений ніж віщує розділ майна і розбіжності з родичами. Зламаний — вам зроблять ведмежу послугу не в міру завзяті доброзичливці. Заіржавілий ніж говорить про те, що незабаром опинитеся в незавидному положенні дармоїда.

Знайдений уві сні ніж попереджає про необхідність зберігати таємницю і не довіряти оточуючим вас людям. Втрата ножа уві сні — знак незадоволеності в сімейних відносинах або невдалого роману. Купувати новий ніж означає, що придбаєте нових шанувальників, викликавши ревнощі старих.

Тупі ножі означають душевні хвилювання і тривоги за близьких. Якщо уві сні ви точите ніж — наяву отримаєте заняття, що не відповідає вашим нахилам. Гострий як бритва ніж віщує крах усіх надій. Порізатися ножем дуже сильно — до домашніх неприємностей додадуться проблеми на роботі.

Різати уві сні щось ножем — доведеться відстоювати свої інтереси шляхом компромісу і взаємних поступок. Якщо вам у сні подарували набір ножів — незабаром отримаєте запрошення на званий обід або вечірку у вузькому колі. Якщо вас хтось вдарив уві сні ножем — належить з’ясування відносин з чоловіком або коханцем. Якщо ви самі встромили ножа в когось — в реальному житті поступите несправедливо по відношенню до близької людини і гірко покаєтеся в цьому.

Сімейний Сонник

Ніж уві сні є символом брехні, зради, підступності і небезпеки. Брати у кого-то ніж уві сні — знак перестороги. Іноді такий сон віщує, що вам загрожує реальна небезпека через підступи ваших ворогів. Давати ніж кому-то уві сні вказує на те, що ви навмисно вступите в небезпечну гру з вашими недоброзичливцями, намагаючись пересварити їх між собою.

Кидати ніж кому-то — знак розбрату, який переросте у ворожнечу. Після такого сну вам необхідно стримувати свої емоції, щоб не нажити собі ворога. Кинути уві сні ніж в когось означає, що ви вступите в відкриту сутичку з вашими ворогами. Далі дивіться, хто кого ранить чи вб’є. Краще побачити, що ви кого-то поранили або вбили, тому що такий сон пророкує вам перемогу над ворогами, яка, однак, доставить вам чимало переживань і неприємностей. Якщо в цій сутичці ви програєте, будете поранені або вбиті, то вам загрожують всякі неприємності, втрати, збитки, злидні і, можливо, розлука з близькою людиною.

Столовий ніж уві сні є символом домашніх чвар. Подружжю такий сон пророкує, що вони розлучаться і будуть ділити майно. Порізатися ножем уві сні означає, що вас чекає сварка з близькою людиною. Зламаний ніж уві сні віщує крах ваших планів. Дивіться тлумачення: за назвами, що ріжете.

Сонник Нострадамуса

Ніж часто сприймається як негативний знака в більшості сновидіннях, як втім, і велика частина холодної зброї. Так і Нострадамус те, до чого сниться ніж, прирівнює до прояву обману або брехні. Можливо, що прямо зараз вас вводять в оману або використовують в своїх підступних цілях. Він вважає, що дуже поганим знаком буде отримати поранення. Виходить так, що в повсякденності до вашої персони теж можуть проявити насильство. Також вас можуть сильно образити, принизити, зачепити ваше почуття власної гідності і використовувати в брудних іграх.

Погано, якщо ви знайшли кинджал (неважливо як він виглядає) і потримали його в долоні або ж передали комусь. Це говорить про що насувається на вас небезпеки. Ваш ворог не дрімає, і поки ви намагалися налагодити своє життя, він готував вам пастку. Будьте обережні, інакше потрапите. Добре, якщо ви вирішили почистити лезо. Такі сновидіння обіцяють весілля. А ось речі на зразок заточки приведуть до бійок і нерозуміння. Бійтеся, якщо побачили два ножа, складених у формі хреста, так як це може бути передвісником страшного вбивства або навіть воєнних дій.

Сонник Ванги

Ножі у снах уособлюють ворогів, зрада, наповненості. Готуючи обід для сім’ї, ви порізалися ножем — сон означає, що близькі вам люди зроблять спроби приборкати вашу норовливу вдачу, проте їх благі наміри призведуть лише до лайки і чвар в вашому благородному сімействі.

Випав ніж — поспішає з візитом в будинок незнайомий чоловік. Хтось вдарив вас ножем в спину — обережно, недоброзичливцями може бути завдано з-за рогу підступний удар. Якась загадкова особистість, що тримає в руках ніж, хотіла нанести вам удар — в особистих справах сон віщує деякі зміни.

Вдаривши когось ножем, ви побачили, як він убрався кров’ю жертви, — це означає, що вам доведеться страждати через нещасть, винні в яких будуть нечисті помисли і користолюбство ваших предків. Уникнути ви їх зможете тільки єдиним способом — присвятивши життя служінню людям. Вам подарували набір ножів — станете жертвою підступного і жорстокого обману.

Китайський Сонник

Б’єшся на ножах з ким-то так, що видно кров — щастя. Даєш людині ніж або кинджал — віщує нещастя. Тримати ніж в руках і наносити удар іншій людині — втрата. Колоти ножем і бачити кров — на превелике щастя. Меч або ніж лежить в узголів’я ліжка — віщує щастя. Багаторазово колоти ножем людини — радість і вигода.

Наносиш собі рану ножем або сокирою — на превелике щастя, удачі, вигоді. Ножі або меч падають в воду — передвіщає смерть дружини. Ножем ріжеш свинину — віщує захворювання. Ножем, шаблею рубаєш людини — віщує втрату багатства. Отримуєш від людини ніж або сокиру — скоро буде призначення на посаду.

Подорожуєш, ходиш з мечем або ножем в руках — віщує матеріальну вигоду. Сам себе вбиваєш ножем — велике щастя. Втрачаєш ніж, меч, шаблю — віщує розорення, грошові втрати. Гостриш вістрі ножа або меча — віщує радість, удачу.

Сонник Лоффа

Ніж у снах є символом недругів, ворожнечі, зради. Саме ці значення передають сновидіння, в яких центральним символом виступає ніж. Так, якщо в своєму сні ви, готуючи їжу, випадково порізали руку ножем, то цей сон говорить про те, що близькі спробують приборкати ваш характер, але все це переросте в сімейні чвари і сварки.

Отримати уві сні в подарунок ніж вказує на жорстокий обман, жертвою якого ви можете стати — отримувати в дар гостре так само погано уві сні, як і наяву. Ходити вулицями з ножем в руці вказує на ваше вороже ставлення до оточення. У будь-якому випадку ножі уві сні часто є передвістям сварок, а по сюжетної лінії, в якій бере участь цей символ, можна зрозуміти, хто стане ініціатором сварки і наскільки серйозною вона виявиться.

Ісламський Сонник

Ніж тлумачиться як працює і службовець в певному житло людина, яка прагне принести користь його мешканцям так само, як свого друга. Його гострота — це ознака виконання його наказів. Хто побачить у себе в руках ніж в той час, коли він притягнутий до судової тяганини, виграє її і його виправдають за допомогою встановлення незаперечного доводу і аргументу, бо ніж — це зброя, якою захищаються від ворогів. І хто побачить, що йому дали ніж, не маючи при цьому при собі, крім нього, нічого зі зброї, той досягне блага і отримає доля від Аллаха. Хто ж побачить, що порізав ножем собі руки, той побачить те, від чого дуже здивується. Інша думка: побачити ніж — до сварки з близькою людиною. Прагніть уникнути її.

Сонник Міллера

Приснився ніж — це знак майбутньої розлуки, конфліктів, збитків в справах. Іржаві ножі віщують, що ви не будете задоволені станом ваших сімейних справ; для неодружених можливий розрив відносин з партнером. Гострі і відполіровані ножі сняться до тривог, зламані ножі — до краху всіх надій. Бути пораненим ножем — таке сновидіння матиме наслідком те, що ваші вороги зроблять проти вас чергові кроки, або ж можуть будинку трапитися якісь неприємності. Несімейним людям сон повідомляє про безчесті. Здійснили на кого-то напад з ножем — значить, продемонструєте ницість свого характеру. Розвинути в своїй натурі високе почуття справедливості вам вдасться, лише витративши на це багато зусиль.

Англійська Сонник

Якщо вам приснилися начищені ножі, які можна використовувати для бенкету, це означає, що вам доведеться коротати життя в бідності. Побачити ножі виключно блискучими і заточеними — такий сон може означати, що ваші недруги можуть задумати проти вас щось недобре.

Для учасників судового процесу сон є передвісником негативного результату. Сімейним людям сновидіння пророкує можливу зраду другої половини, а закоханим — зрада коханої людини і його подружжя з суперником або суперницею. Зайнятим у торгівлі сон про ножах розповідає, що їх чекають збитки, підступи конкурентів, різноманітні неприємності.

Сонник Менегетті

Це позначення агресії — фізичної або іншої, але завжди носить руйнівний характер. Це безнадійна ситуація або негативний вплив, здійснюване в його смертоносної або руйнує фазі на психічному рівні. У ряді випадків сновидіння є позначенням істинної підгрунтя будь фаллической активності, яка має відношення до Едіпового комплексу. Він в більшій мірі, ніж вся людська діяльність, представляє собою наслідок впровадження чужої програми, яка спирається на материнську фігуру.

Еротичний Сонник

Ніж, який я побачив уві сні, віщує розлуку, сварки з Вашим близьким людиною, а також матеріальні витрати на захоплення і відпочинок. Цілком ймовірно, що незабаром Вам запропонують провести ніч в клубі або відвідати стриптиз-шоу. Іржаві ножі сняться до розриву відносин з коханою людиною. Якщо незаміжньої дівчини наснилося, що вона поранена ножем, це віщує їй безчестя.

Сонник Мандрівника

Ніж — сварка, бійка; розлука. Чим довше і яскравіше лезо, тим довше або більше проявиться злих, негативних емоцій. Складаний ніж приховані, невиявлені агресивні спонукання. В чохлі прихована ворожість. Дивіться тлумачення: Зброя.

Французький Сонник

У багатьох випадках приснився ніж виступає провісником конфліктом в сім’ї. Відкритий складаний ніж віщує підступи ворогів, в закритому стані — можливу любовну зраду.

Сонник Хассе

До лайки, чвар, неприємностей. Побачити кишеньковий ножик — у вас створиться складна життєва ситуація.

Езотеричний Сонник

Знак небезпеки. Різали щось ножем — загрожує нещасний випадок, нещастя.

Сонник Лонго

Ваша перемога стане приємною несподіванкою.

Сонник Цветкова

До сварці.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: