Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник нігті — до чого сниться?

Сонник Менегетті

Нігті через форми — є фалічний символ. Найбільш часто зустрічається образ це впровадження нігтів в щось або, навпаки, витяг нігтів з чогось. Якщо чоловік бачить, що він впроваджує нігті в щось — це символізує його бажання проявити сексуальну активність, а також відображає деякі елементи агресивної поведінки і насильства. Якщо жінка бачить, що чоловік впроваджує нігті в щось — це відображає бажання жінки вступити з цим чоловіком в статевий контакт.

Якщо жінка бачить, що вона впивається нігтями будь-що-небудь — це пов’язано з її бажанням бути більш маскулінної, тобто володіти більшою силою, і, може бути, агресивністю. Це може відображати деякі гомосексуальні тенденції, а також почуття ворожості і наявність руйнівних тенденцій. Якщо чоловік бачить, що він відчуває труднощі, намагаючись впровадити нігті в якийсь предмет — цей образ може символізувати страх втратити привабливість для жінок і боязнь імпотенції. Якщо жінка бачить подібний же образ — це відображає її приховане бажання імпотенції для чоловіка і втрати його привабливості для інших жінок, відчуття, що вона сексуально фригидна.

Якщо людина незалежно від статі бачить образ вилучення нігтів з чого-небудь — це відображення сексуальної провини, бажання відсторонитися, вийти з сексуального або емоційного контакту. Якщо людина бачить, що він дряпає самого себе — цей образ говорить про відразі до сексуального контакту і про негативні емоції у зв’язку зі статевою активністю. Образ нігтів — може свідчити про наявні труднощі, викликаних придушенням внутрішньої сутності «ін се» людини за допомогою чужих втручань, впливів. У ряді випадків при наявності даного способу слід звернути пильну увагу на стан організму і наявність соматичної патології.

Сучасний Сонник

Сон, в якому ви бачите свої нігті на руках, має позитивне значення, на ногах — негативне. Занадто довгі нігті означають тяжке становище, коли знадобиться допомога друзів. Короткі обгризені нігті віщують сумні події, яким ви самі послужите приводом. Стригти уві сні нігті означає важку ситуацію, майже безвихідне становище. Робити манікюр — вам доведеться погодитися на невигідні для вас умови, педикюр — робота не принесе вам радості і тим більше матеріального достатку.

Обламані нігті означають, що впадете в оману щодо справи, в яке вас присвятять не до кінця. Хворі, що випали нігті віщують, що на власні очі зіткнетеся з нуждою. Покриті яскраво-червоним лаком нігті — знак примирення з родичами після довгої суперечки. Сон, в якому вам виривають нігті або заганяють під них голки, — вас чекає успіх у справах і помста ваших кривдників. Якщо хтось дряпає вас своїми гострими нігтями — це до невдач і хвороби в родині. Запущені нігті з набилася під них брудом передбачають погіршення становища в бізнесі і підприємництві, розлад з близькою людиною. Бачити замість нігтів у себе котячі пазурі говорить про те, що в гонитві за сумнівними задоволеннями можете піддатися поганому впливу.

Сімейний Сонник

Якщо вам присниться, що ви обрізаєте нігті, то хтось обійдеться з вами дуже жорстоко, хоча ви цього і не заслужили. Полірувати нігті уві сні означає, що ви будете плекати в собі якесь бажання. Блиск нігтів уві сні віщує обман або помилкові відносини. Красиві, довгі, доглянуті нігті уві сні віщують удачі і задоволення. Іноді такий сон пророкує повагу оточуючих.

Зламаний ніготь уві сні — знак ошуканих надій. Якщо вам присниться, що вам вирвали ніготь, то вас чекає велике нещастя в бійці або в дорозі. Іноді такий сон пророкує смертельне поранення. Самому вирвати у себе ніготь уві сні означає, що ви повинні помиритися з близькою людиною. Сон, в якому ви побачили, що в вас вчепилися нігтями, означає: чекайте гучних похвал від оточуючих. Бачити зростання нігтів уві сні — до слави і визнання. Якщо вам присниться, що ваші нігті виросли, то вас чекають успіхи в справах і багатство. Дивіться тлумачення: Руки, Пальці, Долоня.

Сонник Лоффа

Нігті символізують здоров’я. По тому, наскільки доглянуті у людини руки і зокрема нігті, можна судити і про його порядності, про його професії, про певний соціальний статус. Форма нігтів має колосальне значення для опису характеру людини в хіромантії і хірогномія (окультна наука, що вивчає залежність характеру і долі людини від форми його пальців).

Якщо уві сні ви бачите довгі нігті, то в житті вас можуть очікувати обмануті надії. Якщо нігті уві сні короткі, то це ознака нетерплячості. Бачити брудні нігті — до досади, а гризти нігті, як правило, сниться до образи. Якщо ви уві сні володієте гарним манікюром, то цей сон обіцяє легке дозвіл ваших проблем, а зламані або криві і брудні нігті можуть провіщати неприємності і труднощі, в які ви потрапите з власної вини.

Сонник Лонго

Попередження про небезпеку; знак захисту. Стригти, кусати нігті, мати коротко обрізані нігті — до втрат, безсилля, розбіжностей. Бачити довгі нігті або вчепитися нігтями будь-що-небудь — ви поведете себе гонорово і жорстоко. Робити манікюр — приховувати свої наміри від інших. Хворі, що випали нігті віщують, що ви зіткнетеся з нуждою. Покриті яскраво-червоним лаком нігті — знак примирення з родичами після довгої суперечки. Якщо вам виривають нігті — вас чекає успіх у справах і помста кривдникам. Запущені нігті з набилася під них брудом пророкують розлад з близькою людиною.

Езотеричний Сонник

Має бути якесь випробування. Наснилися довге — випробування триватимуть довго, ви змушені будете дертися вгору по стрімкій скелі. Ламали, обрізали уві сні нігті — означає, шлях випробувань буде обраний вами самостійно і усвідомлено. Приснився зламаний ніготь — це добрий знак: ваші випробування вже позаду. Нігті в вашому сні були кострубатими, брудними — наяву складуться якісь вельми неприємні ситуації, і від вас буде потрібно вийти з них з високо піднятою головою.

Сонник Міллера

Якщо приснилися нігті, це означає, що ви будете працювати багато, а отримувати за це вельми скромні суми. Приводили їх до ладу — візьметеся за благородну роботу, незважаючи на те, що вона буде приносити дуже малий дохід. Недоглянуті або зламані нігті сняться до хвороб і невдач у справах. Побачити свої нігті брудними — такий сон пророкує, що, чи не кинувши об’єктивного, критичного погляду на ситуацію, ви ризикуєте накликати на свій будинок безчестя і приниження.

Французький Сонник

Якщо нігті, що з’явилися в вашому сні, були неприродно довгими, вже в найближчому майбутньому ви перетворитеся в багатої людини. Занадто короткі нігті — це прикмета прийдешніх великих втрат. Обрізали свої нігті — в сімействі будуть чвари. Нігті, які були нещадно висмикнуті, — це вкрай несприятливий сон, після якого ви станете жертвою різноманітних лих. Запобігти їх хоча б частково допоможе передбачливість.

Сонник Фрейда

Нігті — є символом всіх протизаплідних засобів взагалі. Процес обрізання нігтів — символізує безпечний секс. Нігті, покриті лаком — символізують ваше прагнення до використання надійних і перевірених засобів. Нігті з задирками — попереджають про можливу неефективність застосовуваних засобів. Бруд під нігтями — символізує можливість венеричного захворювання.

Ісламський Сонник

Гризти нігті на пальцях — ознака збідніння; непохитність пальців говорить про відмову від заборон. Хвороби нігтів — вказують на нездатність і розбещеність віри. Кажуть, що довгі нігті — віщують гіркоту. Бачити себе без нігтів — до розорення. Якщо хтось побачить себе з обламаними нігтями — той помре; те ж саме означають позеленіли нігті.

Сонник Ванги

Наснилися нігті, значить має бути багато попрацювати. Але Ваші старання навряд чи будуть оцінені по достоїнству, іншими словами — Ви продовжуватимете задарма. Підстригати нігті, зрізати зайве — такий сон вказує на велику кількість нагальних проблем, незавершених справ, а також на те, що часу на все це у вас залишилося не так багато.

Сонник Мандрівника

Нігті — символ придбання, конфлікту. Брудні — ганьба. Остригати втрата грошей або коханця. Красиві, довгі — до грошей або нової зв’язку; ділова хватка.

Китайський Сонник

Довгі нігті уві сні — розбиті мрії; маленькі нігті — метушня, поспіх; бруд на нігтях — роздратування; гризти нігті — сердитися на кого-то.

Сонник Хассе

Побачити нігті довгими, чистими, доглянутими — до удачі і прибутку; короткими і брудними — до туги, нужді і прикрощів.

Сонник Нострадамуса

Коли сниться, що самі зриваєте нігті на руках — недобрий знак, значить позбудетеся справи, яким дуже дорожите.

Сонник Цветкова

Наснилися довгі нігті — значить, ваші сподівання виявляться ошуканими; короткі — будете дуже квапливі.

Еротичний Сонник

Підпилювання нігтів означає підрівнювання грубих країв свого «Я»; турбота про деталі свого образу.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: