Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник ноги — до чого сняться?

Сучасний Сонник

Стопа ноги (ступні ніг) — точка вашої опори, ті без кого ви не мислите свого існування. Права нога — вказує на вірно вибрані методи і партнерів. Ліва — сниться, якщо ви віддаєте перевагу сподіватися на незаконні дії. Мати уві сні три кінцівки — підстрахуватися на випадок можливої ​​невдачі (була зайвою — вам не знадобитися додаткова страховка; допомагала — навпаки, виявиться не зайвою будь-яка допомога).

Бачити свої ноги уві сні — передбачення стосуються тільки вашої власної персони. Чужі ноги сняться, коли сновидіння охоплює своїми пророцтвами не тільки вас, але і людей близьких вашої душі. Ноги небіжчика мають тлумачення як — відсутність підтримки, втрата зв’язку з дорогими людьми, самотність. Ніжки немовляти бачити уві сні — зараз у вас немає ніякої впевненості в надійності становища, але пройде час і ваш внесок дасть чималі плоди, потерпіть трохи. Жіночі ніжки — покладатися на не зовсім чесні методи, більш засновані на хитрощі і інтриги, проте дають значні результати. Чоловічі кінцівки — спиратися на чесність, вірність, благородство і моральні підвалини.

Великі ноги (великі) наснилися — надійність і непохитність. Люди, на яких ви сподіваєтеся — не підведуть. Довгі ноги обіцяють високопоставлених доброзичливців, які готові надати вам протекцію. Також сновидіння говорить про підвищення по службі або набуття частки слави. Товсті — щедра підмога. Худі — навіть якщо й захочуть вам надати допомогу, не зможуть в силу обставин, що склалися. Красиві — вдалий сон, в можете сміливо зараз покластися як на самого себе, так і на свою підтримку. Криві — нестійке становище. Ситуація, яка може в будь-який момент обернутися крахом. Одна коротша за іншу — вам допомагають з різних сторін, але толку від цього мало.

Босі ноги (голі) — означає беззахисність і відкритість перед оточуючими. Босі брудні (бути босим в грязі) — виявитися незахищеним від насмішок, спроб принизити і оббрехати. Босі ніжки на снігу — беззахисність перед людським байдужістю, ви занадто сприйнятливі до чужої черствості і байдужості. Бачити волохаті ноги (волосатість, неголені) уві сні — нанести візит родичам або друзям. Свої волохаті — до своїх рідних ви вирушите за особистою нужді. Волохаті жіночі — неприємність в дорозі. Волохаті чоловічі — вдала дорога до близьких людей. Мокрі — до дискомфорту, незатишному положенню. Холодні ноги сняться — до охолодження у взаєминах з близькими.

Наснилися пальці на ногах — сновидіння про надійних помічників у важливому для вас справі. Великий палець ноги — батько; лідер, який надає вам протекцію. Мізинець — малозначущий, самий безпорадний член вашої команди, проте і його внесок в задумане важливий. Зайві пальці на нозі (шість пальців наприклад) — згадайте, які відчуття були під час сновидіння, можливо незабаром додаткові підручні вам зовсім не завадять. Нігті на ногах — знак агресії і бажання постояти за себе. Бачити довгі нігті на ногах — недовірливість псує весь сприятливий імідж. Гіпс на нозі сниться — спроби налагодити відносини з людьми, які бажають вам тільки добра, виправити колишні помилки.

Взуття на ногах — захищеність, можливість подолати труднощі і перешкоди. Різна взуття — несподівані перепони, які ви ніяк не могли передбачити раніше. Втім, вони зовсім незначні, і швидше за просто неприємні, ніж складні і непереборні. Різні чоботи — несумісність характерів з тими, хто вас від щирого серця підтримує. Різні босоніжки — ви відчуваєте якусь Опру і моральну підтримку, однак це лише ілюзія і толку від ваших заступників мінімальна. Різні туфлі — розбіжності у відносинах з підручними. Взуття на одну ногу — труднощі в спілкуванні з товаришами через схожість недоліків.

Татуювання на кінцівки — неоднозначні відносини з людьми, які вам допомагають. Родимка — родинні зв’язки, які виявляться дуже корисними для реалізації задуманого. Голка в нозі наснилася — чужі уїдливі зауваження зачеплять почуття і інтереси, стануть невеликої перешкодою на путик мети. Гвоздь — проблема, яка випливе при виконанні задуманого. Скло в нозі (осколок) — небезпека, яку викликали він, не бажаючи вчасно звернути зі шляху до ілюзорної перемоги. Заноза — довго вирішується проблема, причину якої складно з’ясувати. П’явки на кінцівки — хтось користується вашою слабкістю до друзів і родичів, або поглощенностью ідеєю. Прибирайте «вампіра» зі свого оточення, такі люди рідко приносять користь. Змія обвила — залежність від кого-то або чогось дуже шкідливого і небезпечного, як для ваших задумів і загальної життєдіяльності,

Сімейний Сонник

Свої ноги бачити уві сні красивими і стрункими означає, що вас чекають удачі в справах, приємна і успішна дорога. Розглядати обидві ноги уві сні означає, що ви задумаєтеся про свої стосунки з якоюсь людиною. Рани, виразки або ж зламані ноги уві сні віщують нещастя, перешкоди в справах і провал планів. Забруднити ноги уві сні — знак необережної помилки, яка закінчиться для вас ганьбою, що вам буде нелегко пережити. Ікри своїх ніг бачити уві сні — знак перешкод у справах. Сон, в якому ви побачили, що ікри ваших ніг тверді, пророкує вам, що ви будете твердо стояти на ногах.

Якщо вам присниться, що, ви шкребе чиїсь ноги до крові, то вас чекають погані звістки про неприємності близьких людей, які потребують вашої підтримки і розради. Якщо вам присниться, що ваші ноги горять, то вам слід відкласти намічену поїздку, навіть якщо вона дуже важлива для вас. Іноді такий сон пророкує невдачі в справах. Сон, в якому ви побачили, що кладете ваші ноги в вогонь, віщує вам, що, тільки втрутившись в якусь сварку, ви зможете покласти йому край. Будь-які спритні рухи ногами здійснювати уві сні — знак того, що ваша справа вдасться завдяки вашій кмітливості, пронозливості і вмінню заводити потрібні знайомства.

Якщо вам присниться, що ви стали інвалідом і втратили ноги, то чекайте великих невдач, поневірянь, нещасть. Те ж саме означає і сон, в якому ноги не слухаються вас. Якщо вам присниться, що у вас відібрали одну ногу, то вас чекає розлука з близькою людиною або партнером, яким ви дорожили. Вивихнути ногу уві сні — знак того, що скоро у вас буде стільки клопоту, що почнуться головні болі. Милуватися дитячими ніжками уві сні — знак розради і задоволень. Іноді такий сон пророкує отримання невеликого прибутку. Дерев’яну ногу мати уві сні — передвісник обману. Багато ніг мати уві сні — знак того, що вас чекає прибуток в торгівлі або вигідне подорож. Іноді такий сон пророкує хвороба ніг, простуду або набряклість.

Криві ноги уві сні бачити або мати — знак збитку через ризикованої справи. Тонкі ноги уві сні бачити або мати означає, що якусь справу вам не по зубах і вам краще відмовитися від нього. Свої ноги брудними уві сні бачити — до неприємностей і ганьби. Мити ноги уві сні — знак того, що вам має бути поїздка. Мити ноги у водоймі з чистою і прозорою водою — знак щастя і удачі. Іноді такий сон пророкує невелику застуду (особливо якщо вода була холодною). Якщо вам присниться, що хтось миє ваші ноги і натирає їх ароматичними речовинами, то вас чекає великий успіх, задоволення і благополуччя. Мити ноги комусь або ж цілувати їх уві сні означає, що вам доведеться розкаятися в скоєному і змиритися з обставинами.

Мозолі на ногах уві сні — знак того, що, незважаючи на перешкоди, ви досягнете свого. Якщо вам присниться, що хтось вкусив вас за ногу, то вас чекають прикрощі, розчарування і неприємності. Сон, в якому ви відчули, що хтось лоскоче вам ноги або п’яти, попереджає вас про хитрих льстец. Кульгати уві сні — знак безчестя, втрат і принижень. Сон, в якому ви побачили, що безногий чоловік загрожує вам або женеться за вами, віщує великі труднощі і перешкоди в справах. Якщо вам присниться, що у вас застрягла одна нога і ви не можете витягнути її, то чекайте перешкод у справах. Якщо ж уві сні ви змогли звільнити ногу і продовжити розпочату справу, то вас чекає успіх, незважаючи ні на що.

Побачити уві сні, що у вас в п’яті дірка, означає: чекайте неприємностей. Становище ще більше посилиться, якщо рана на п’яті буде кровоточити або ж нога болітиме. Однак якщо ви витягли з неї якийсь сторонній предмет, то ваші справи налагодяться. Якщо вам присниться, що ваші ноги болять через подагри, то чекайте перешкод в отриманні грошей. Існує думка, що якщо уві сні ваша права нога болить від подагри, то сон передвіщає вам удачу, а якщо це ліва нога, то сон передвіщає зворотне. Якщо уві сні ви бачите свої ноги (ступні) роззутими (голими), то вас чекає любовну пригоду. Бачити чужі ступні голими уві сні — передвісник грошових втрат. Поранені ступні ніг уві сні пророкують втрати і невдачі.

Сонник Міллера

Якщо вам приснилися власні ноги або окремі їх частини — п’яти, пальці, ступні і ін., Таке сновидіння в багатьох випадках призводить до виникнення ситуації, в якій ви можете впасти в розпач. Сон виступає закликом стверджувати життєву позицію більш енергійно. Мили ноги — значить, чиясь хитрість послужить перешкодою вашим планам і виведе вас з душевної рівноваги. Чесали, шкребли уві сні п’яти — значить, підете в дорогу. Якщо ви бачили п’яти брудними, недоглянутими, значить, все поїздки в найближчому майбутньому будуть невдалими.

Уві сні ноги були розпухлими, червоними — це означає, що у ваше життя увійдуть різного роду негаразди: справи можуть піти погано, є ризик розлучитися з сім’єю, пережити безчестя і приниження. Побачити ноги у виразках — такий сон попереджає, що через те, що ви будете допомагати людям, ваші доходи скоротяться. Уві сні у вас було більше двох ніг — це свідчить про те, що підприємливість ваша більше знаходить відображення в фантазіях, ніж в реальних справах. Снилося, що ноги вас не слухалися, — це до бідності. Побачили поранену ногу — чекайте втрат. Уві сні одна ваша нога була дерев’яною — значить, опинитеся перед своїми друзями в фальшивому становищі, причому з власної вини. Ампутована нога — передвісниця втрати дорогих друзів, а також майже нестерпним життя через деспотичності домашніх.

Милування власними ногами снилося молодій жінці — значить, обожнюваний нею людина відвернеться від неї, оскільки вона буде надмірно марнославної. Побачила у себе волохаті ноги — буде командувати майбутнім чоловіком. Мати стрункі, пропорційно розвинені ноги правильної форми — сон говорить про те, ваше майбутнє буде світлим, вас будуть оточувати вірні друзі. Виявити цікавість до струнких жіночих ніжок — такий сон говорить про те, що, втративши здоровий глузд, ви проявите негідну легковажність, спілкуючись з якоюсь чарівною особливою. Приснилися потворні ноги розповідають про неприбуткові заняттях і дратівливих приятелів.

Ісламський Сонник

Кому присниться, що у нього одна нога довша за іншу, той відправиться в далеку поїздку. Той, хто побачить себе у сні кульгавим, паралізованим або нездатним до пересування на ногах, хай прийме цей сон як знак немочі або відсутності підтримки, на яку він має право з боку родичів, символом яких і є ноги при тлумаченні снів. Кажуть, що той, хто бачить себе кульгавим, зміцнить свою віру і поглибить свої релігійні знання.

Кульгавий уві сні вказує також на те, що людина не може виконувати свою роботу коректно і живе за рахунок малих грошових коштів. Кому присниться кульгаючи жінка, той реалізує тільки деяку частину задуманого їм справи. Також і жінка, якщо вона побачить уві сні кульгавого чоловіка, то вона реалізує свою мету в повному обсязі. Кульгавий старець символізує недостатні зусилля автора сну або його друга, ураженого тим же недугою. Якщо сплячий бачить себе йде на одній нозі, ховаючи за неї іншу, то буде відомо, що він укрив половину свого багатства, а за рахунок іншої здійснить будівельні плани.

Сонник Фрейда

Нога в сновидінні є очевидним чоловічим символом. Красива і сильна нога символізує хорошу сексуальну форму. Хромая нога символізує прагнення до витонченим сексуальним забавам. Худа або брудна нога символізує проблеми з потенцією, а перелом ноги символізує імпотенцію. Шрами, рани або виразки на нозі символізують прагнення до мазохистским утіх.

Одягнена або взута нога символізує прагнення до використання презервативів. Безліч ніг символізує активне статеве життя. Коли сняться волосся на ногах дівчині, це сигнал про те, що в подружньому житті керує або керуватиме вона, а не партнер. Якщо ж подібна картина бачиться чоловікові, то говорить про авторитарну або сильної дружині, а також про роботу під жіночим керівництвом. Не важливо, чиї, власне, ноги наснилися — чоловічі, жіночі, дитячі, власні або чужі.

Сонник Хассе

Власні ноги були надто тонкими — це до зради щодо вас; брудними — до неприязні; пораненими — бути біді; дерев’яними — обман по відношенню до вас; мити — займетеся з’ясуванням чогось безглуздого. Хворі ноги сняться до того, що ви розгубитеся в якійсь складній ситуації; мали вві сні я багато ніг — значить, знайдете те, що втратили. Побачити криві — продемонструєте гордість там, де це буде не потрібно, потерпіть збитки; чужі — остерігайтеся противника; побачити чужі криві — затіє щось ризиковане; цілували чужі ноги — значить, підкорятиметеся комусь. Уві сні втратили ногу — наяву втратите хорошого друга; зламали — вам знизять на роботі; опухла — чекайте збитків і втрат.

Англійська Сонник

Вдаривши, вивіхнув або зламавши ногу, ви втратили уві сні здатність ходити — для молодої жінки таке сновидіння означає, що їй судилося бути дружиною нездержливого, марнотратного, ледачого чоловіка, через якого вони все життя проживуть в нужді. Молодий чоловік після такого сну одружується з дівчиною люблячої, чарівною, ніжною, але разом з тим дратівливою і недосвідченої в господарських справах, а тому належний порядок запанує в їх родинному гнізді тільки після закінчення досить тривалого терміну.

Сонник Мандрівника

Ноги — матеріальне становище сплячого; стійкість, впевненість, стабільність в основній діяльності або в любовних відносинах для жінки; просування по службі. Потворні — погані справи. Стрункі, красиві — успіх в любові і головну справу. Кульгати — невдачі. Жіноча — для чоловіка еротичний символ, для жінки — ситуація з коханим; суперниця. Чужі ноги — отримати допомогу, підтримку. Наливаються вагою — застійні часи. З копитом — втручання демонічних сил; свої вади.

Еротичний Сонник

Якщо уві сні у вас болять ноги, такий сон говорить про те, що в реальному житті ви перевантажувати себе надмірними заняттями сексом, які дають про себе знати вашим власним нездужанні, а також вашого партнера. Тому не шукайте причину поганого самопочуття в інших сторонах свого життя, краще попросіть вашого партнера змінити на якийсь час активні дії на спокійні любовні ласки, або дозвольте собі відпочити від любові, що теж іноді корисно.

Езотеричний Сонник

Ноги — це опора. Приснилася ваша нога — для кого-то ви опора, так що не забувайте про відповідальність. Побачити чужу — на кого-то спираєтесь ви самі, сон закликає вас до більшої самостійності і активності. Безліч ніг сниться до того, що в своїй справі вам є на кого покластися, тому що у вас досить багато однодумців і помічників. Ноги запліталися — один із співробітників шкодить вашій справі, причому досить активно.

Сонник Ванги

Якщо вам приснилися великі розпухлі ноги, це до втрати грошей, серйозної хвороби і до неприємностей. Бачити уві сні, як ви відмиваєте брудні ноги, значить сильний розлад, захворювання або серйозні проблеми. Якщо уві сні ви не можете встати на ноги, це веде до краху бізнесу. Зламати ногу уві сні, значить зруйнувати любовний зв’язок. Цілувати ноги близького друга говорить про покаяння, сприятливим змінам в житті.

Сонник Менегетті

Ноги — це позначення підстави, яке підтримує всю людину. Уособлює історичне втілення Ін-се, високий рівень життєвої позитивності. Значення притаманне тільки тоді, коли ноги сняться разом з іншим тілом.

Сонник Лонго

Ударили, вивихнули або зламали ногу для дівчини даний сон свідчить, що вона скоро вийде заміж за ледачого, марнотратного і нездержливого чоловіка, в результаті якого вони все життя будуть матеріально потребувати.

Сонник Лоффа

Ноги символізують основу. Слабкі ноги говорять про хиткою основі і про нестачу центрування. Сильні ноги — свідоцтво міцної підтримки. Чи відчуваєте ви, що недостатньо твердо стоїте на ногах?

Сонник Цветкова

Ноги сняться до успіху, удачі. Втратити або зламати ногу — розлучитеся з одним, будуть неприємності на роботі.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: