Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник новонароджений — до чого сниться?

Сонник Лоффа

Новонароджена дитина — це символ нового життя, великих надій і починань. В цілому, якщо ви уві сні побачили щойно народжену дитину, вас чекає приємний сюрприз. Однак варто врахувати такі деталі: чи був немовля уві сні здоровий або хворий, якого він був статі, а так само що ви з ним уві сні робили. Якщо малюк здоровий і міцний — вас чекає успіх у всіх справах і починаннях. Хворий немовля — символ печалі і невдач як в снах жінок, так і в снах чоловіків.

Багато що в трактуванні, до чого сниться немовля, залежить його статі дитини. Хлопчик символізує більш приземлені почуття, в той час як дівчинка — піднесені. Якщо уві сні новонароджена дитина — хлопчик, згідно сонником, вас чекає матеріальне благополуччя і успіх в грошових проектах. Так, новонароджена дитина дівчинка уві сні — знак того, що дуже скоро у вас зав’яжуться нові міцні почуття з представником протилежної статі, і вони принесуть вам приємні відчуття. Так само маленька панночка уві сні — це творче начало або корисна ідея, яка скоро вас відвідає.

Є і більш прозаїчна трактування сну з немовлям. Сонники стверджують, що, коли дитина певної статі сниться вагітній, швидке всього, що малюка саме такого статі вона і носить під серцем. Таким чином організм попереджає і готує жінку до майбутньої події в її житті. Бачити уві сні новонародженої дитини вагітній жінці — до сприятливого результату пологів.

Езотеричний Сонник

Новонароджений хлопчик сниться дівчині як провісник нових зв’язків і знайомств. Якщо немовля хворий, має поганий зовнішній вигляд — значить на дівчині негатив на безпліддя, можливо, хтось сильно заздрить її успіхам в житті і всіляко бажає їй невдач і хвороб. А вже якщо немовля народилося мертвим — надії на швидке заміжжя і народження дітей не виправдаються, а якщо дівчина заміжня — їй варто потурбуватися про світ і ладі в сім’ї.

Якщо немовля приснився чоловіку — у нього з’явиться суперник, який матиме статус набагато вище, буде мати набагато більше привілеїв в очах його супутниці. В результаті цього він може втратити обраницю і віру в себе. Якщо чоловікові присниться, як він гуляє з немовлям у колясці на вулиці — такий сон обіцяє йому просування по службі, фортуна підморгнула йому і тепер залишається тільки з вдячністю очікувати від неї наступних подарунків. Якщо чоловікові присниться, як він качає немовляти — наяву він не зможе знайти собі місця від негараздів і негараздів. А ось якщо чоловікові сниться його дружина, яка няньчить дитини, означає успіх у всіх починаннях і справах.

Сімейний Сонник

Якщо ти сидиш біля дитячого ліжечка новонародженого — значить, тобі мають бути приємні клопоти, пов’язані зі змінами в родині. Наснилося, що новонароджений плаче, а ти нічим не можеш його заспокоїти — тебе лякають виникли проблеми, проте все не так страшно, як здається на перший погляд.

Якщо приснилося, що ти тримаєш на руках чужу дитину — не виключено, що твої знайомі спробують скористатися твоєю добротою, постарайся не піддаватися на провокацію. Ти втратила і ніяк не можеш знайти своє маля — будь готова до того, що життя може знову поставити перед тобою важкорозв’язні питання (про сенс життя, про добро і зло і т. д.).

Сонник Фрейда

Новонароджена дитина є символом репродуктивних органів людини. Заколисування або годування новонародженого в сновидіннях, вказує на дбайливе ставлення сновидіння до цих частин його тіла. Няньчити маленького малюка, для жінки такий сон може означати внутрішнє бажання мати дітей, а для чоловіка — або таке ж прагнення, або боязнь цього. Плаче дитина — ототожнюється з оргазмом. Якщо ж уві сні ви карали дитини або лаяли його — це символ підсвідомої тяги до самозадоволення.

Сучасний Сонник

Побачити уві сні новонародженого — є знаком того, що Вас чекає велика радість, яку доставлять Ваші діти. Молодій жінці такий сон пророкує швидку бажану вагітність. Доглядати уві сні за новонародженим — означає, що Вам доведеться зробити нелегкий труд, результати якого перевершать всі Ваші очікування. Бачити плаче новонародженого — наяву Вам вдасться здійснити всі Ваші плани. Але якщо Вам сниться, що новонароджена дитина посміхається — в Вашій родині назріває великий скандал.

Еротичний Сонник

Сонник про новонародженого малюка, який приснився родили дівчині, віщує швидку вагітність. Якщо дівчина вагітна, то їй потрібно згадати, як виглядав дитина уві сні, тому як він може бути вельми схожий на її майбутнього малюка. Якщо ж їй наснилося, що новонародженого хлопчика на руках тримає чоловік — наяву вона народить дівчинку. Якщо дитина вередує і плаче — неприємностей не уникнути. Якщо ж дівчина бачить, як годує грудьми немовля — пологи пройдуть чудово.

Сонник Хассе

Новонароджений — до нової плідної ідеї. Купати новонародженого уві сні — хороший знак для тих, хто не може знайти вихід із ситуації, що життєвої ситуації. Незабаром, рішення прийде до вас саме в вигляді підтримки близького друга або родича. Якщо вам приснилися кілька новонароджених діточок, вам потрібно бути акуратніше. Це швидше за все означає, що у вашому житті може настати період хаосу, некерованості.

Сонник Міллера

Новонароджений — до марним клопотам або до приємного сюрпризу від рідних. Наяву ви почали якусь справу, а вам наснився немовля — доведеться вкласти більше коштів, ніж планувалося раніше. Заколисує немовляти — у вашій сім’ї запанує мир, спокій і гармонія, захищаєте його від падіння — сумніваєтеся в своїх силах. Вагітних жінок такий сон попереджає про можливі передчасні пологи.

Сонник Цветкова

Новонароджена дитина — символ прийдешніх змін або новин, які дуже сильно вас здивують. Голий немовля, що з’явився уві сні — ознака біди. Якщо ви вколисуєте новонародженого, щоб він заснув — це символ вашої пасивності й апатії в справах. Хочете домогтися чогось більшого в житті — необхідно бути напористо, рішучіше і тоді всі задумані плани втіляться в життя.

Ісламський Сонник

Новонароджений, якого ви ніколи не бачили — символ ворога. Якщо бідній людині сниться новонароджений — це символ прийдешньої прибутку. Коли шляхетна людина сниться собі новонародженим — це до блага його. Якщо ж який-небудь інший і грішна людина побачить уві сні, що він народжується від своєї матері, то він покається в гріхах своїх (тобто відродиться морально).

Китайський Сонник

Бачити уві сні себе годують немовля — до марного праці, марним заходам. Також цей сон має на увазі дитячі витівки, дурні і нездійсненні в майбутньому. Побачити плаче немовля, значить покаятися в вчиненою дурниці.

Сонник Ванги

Тримати на руках дитину, що плаче — до отримання новин, які стануть для вас повною несподіванкою. Якщо новонароджений хлопчик чи дівчинка сам тягнеться до вас, знайте, незабаром в ваше сімейство прибуде поповнення.

Французький Сонник

Бачити уві сні новонародженого, який горнеться до материнських грудей — символ успіху і благополуччя в прийдешньому. Якщо ви тримаєте новонародженої дитини за руку — розпочате ризикована справа завершиться благополучно.

Сонник Менегетті

Якщо ви уві сні побачили себе новонародженою дитиною — ви боїтеся відповідальності і хочете перекласти її на плечі іншої людини. У моральному сенсі такий сон — ознака деградації особистості.

Сонник Мандрівника

Новонароджений — хороший результат, ідея, винахід; для жінки — радість.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: