Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник нитка — до чого сниться?

Сучасний Сонник

Порвалася нитка говорить про те, що ви будете віроломно віддані коханою людиною. Побачити нитку на чиїйсь одязі означає запрошення на велике торжество, яке ви отримаєте в найшвидшому часі. Всиляти уві сні нитку в голку означає, що турботи про близьких займуть весь ваш час, так що вам ніколи буде навіть сходити в перукарню. Шити нитками білого кольору замість чорного або навпаки віщує непорозуміння, які відбудуться на роботі під час вашої відсутності.

Сонник Ванги

Наснилася нитка на одязі — до зустрічі. Обрізаєте нитку — розберіться в собі, не ускладнюйте життя собі і оточуючим. Порвана нитка — з кимось посваритеся і довго будите шкодувати про це. Зав’язати вузлик на нитці уві сні — подарунок, про нього ви і не мріяли. Якщо уві сні ви вдягають чорну нитку у вушко голки, то наяву вас чекає проблема і можлива розплата за неправильні рішення минулого, яка веде до ще більш тяжких наслідків. Будьте на чеку.

Сонник Лонго

Біла нитка в роті сниться до марнослів’я. Витягати з рота нитка — до таємного шанувальника. Голка з червоною ниткою сниться до нової пристрасті, яка залишить незгладимий слід в серці сновидіння. Нитка жовтого кольору віщують уві сні зради, які стануть системою, будуть тривати довго. Сплутані різнокольорові нитки сняться до плутанини, вам доведеться виправдовуватися. Дуже довга нитка сниться до довгій дорозі, яка буде нелегкою.

Французький Сонник

Наснилося нитка — це таємниця, яка поки недоступна вашому розумінню і розшифровці. Наснилося золота нитка — передвісниця перемоги, якої вам допоможе досягти невеличка інтрига. Срібна нитка сниться до того, що вам вдасться розгадати шкідливі наміри своїх ворогів і таким чином запобігти неприємностям. Прясти нитку — сновидіння говорить про те, що сумні турботи будуть йти в вашому житті одна за одною.

Сонник Лоффа

Голка з ниткою уві сні уособлюють якісь пов’язані між собою події, ланки одного ланцюга. Якщо нитка і голки лежали в вашому сновидінні окремо, це може вказувати на те, що ви будете намагатися знайти зв’язок між подіями, але марно. Також може бути, що наяву ви не будете здогадуватися про те, що дві події вашого життя мають під собою одну і ту ж грунт, це може стати причиною якоїсь життєвої помилки.

Еротичний Сонник

Червона нитка уві сні віщує іскрометний романтичну пригоду. Воно застане зненацька і пристрасть повністю поглине вас. Незважаючи на нетривалість цих відносин, ви будете згадувати про них з теплотою і душевним трепетом. Якщо ж вона була намотана на котушку або просунута в голку — майбутній роман виявиться тривалим і при сприятливих умовах може закінчитися шлюбними узами.

Сонник Цветкова

Нитка уві сні символізує час. Зазвичай такі сни говорять про те, наскільки довго триватиме ту чи іншу справу. Нитка з голкою означає напасти у вигляді пліток і наклепу. Якщо нитка чорна, то плітки можуть серйозно вплинути на ваш кар’єрний успіх або сімейне щастя.

Сонник Міллера

Нитка бачити уві сні, означає, що всі невдачі і ускладнення відбудуться ще не скоро, так що є час подумати і може бути, щось виправити. Варто переглянути відносини з друзями, з їхньої вини ви можете сильно постраждати.

Сонник Хассе

Нитка — древній символ. Вона може ставитися до пупка, який пов’язаний ниткою з кармою, або долею. Шукайте провідну нитку свого життя.

Сімейний Сонник

Золоту нитку побачити уві сні — знак того, що хтось допоможе вам доброю порадою. Постарайтеся скористатися ним в житті.

Китайський Сонник

Якщо уві сні бачите, як рвану одяг зашивають ниткою — на превеликий горю через ненадійних друзів.

Сонник Фрейда

Якщо ви уві сні порвали нитку, то незабаром розлучитеся з колись коханим на вашу ж бажанням.

Ісламський Сонник

Сукати уві сні нитка — до швидкого подорожі, недовгому спокою або дозволу важкої проблеми.

Езотеричний Сонник

Нитка — зв’язок з кимось, якщо рветься — зв’язку перериваються; тонка — зв’язку неміцні.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: