Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник нижня білизна — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Бачити уві сні свою нижню білизну порваним або брудним — знак ганьби, сорому і потреби. Такий сон також може передвіщати вам втрату місця або пониження в посаді, іноді і тюремне ув’язнення або банкрутство. Бачити уві сні свою білизну або білизна близької людини брудним, засаленим, обгорілим — дуже погана ознака, яке віщує вам смугу великих невдач, втрат, краху, цілковитої руйнації, яка закінчиться розлукою з близькою людиною або розлученням. Одягати на себе уві сні чисту білизну — до отримання хороших звісток. Сон пророкує, що закохані після такого сну можуть розраховувати на щирість і підтримку один одного, а також на те, що їх бажання вступити в шлюб обопільно. Іншим сон пророкує удачу в справах і здійснення бажань. Дивіться тлумачення: Одяг.

Сон, в якому ви побачите себе одягненим в нижню білизну в оточенні незнайомих людей, означає, що вас чекає багато випробувань, ганьби і поневірянь. Однак якщо люди обступили вас уві сні, щоб ніхто не побачив вас роздягненим, то про вашому ганьбу знатимуть тільки люди, які мають безпосереднє відношення до скандальної справи. Якщо уві сні ви бачите, що сідайте в ліфт в нижній білизні в присутності великої кількості людей і ліфт раптом починає рухатися вгору, то, всупереч вашому очікуванню, вас чекає великий успіх, який, однак, буде супроводжуватися скандалами навколо вашого імені, плітками і великими клопотами. Дивіться тлумачення: Ліфт.

Якщо уві сні ви бачите себе в оточенні незнайомих людей, в присутності яких вам доводиться роздягатися до нижньої білизни, і все бачать, що на вас надіто білизна вашого коханого, то вас чекає багато переживань і неприємностей через вашого легковажної поведінки, про який стане відомо певному колу, що викличе нарікання і несхвалення на вашу адресу. Сон, в якому ви побачите, що ваш коханий носить жіночу білизну, яке вам не належить, означає, що він є невірним вам. Такий сон попереджає вас про те, що ви віддали свої почуття людині недостойному і підлому. Однак якщо на вашому коханця ви побачите свою білизну, то вас чекає багато переживань через вашого коханого, у якого буде багато проблем і неприємностей в сім’ї. Білизна чорного кольору в такому сні означає печаль і сльози. Сон також пророкує вам, що скоро всі неприємності закінчаться і в ваших відносинах запанує мир і злагода. Дивіться тлумачення: Колір.

Прати уві сні свою нижню білизну — знак примирення після довгої суперечки. Купувати нову нижню білизну уві сні означає, що ви будете докладати максимум зусиль, щоб облаштувати свою домівку або налагоджувати відносини з близькою людиною. Рвати на собі нижню білизну — знак незаслужених принижень, образ і сорому. Бачити на своїй білизні засохлі плями крові — передвісник фізичного нездужання, хірургічного втручання та стресу, які позначаться на всій вашій подальшому житті. Дивіться тлумачення: Кров.

Жінці надягати уві сні гарне нижню білизну перед дзеркалом — знак ошуканих надій, розчарувань і образ. Такий сон також передвіщає вам розлуку з коханою людиною і крах планів. Якщо уві сні ви побачите, що на вашому улюбленому одягнене таке нижню білизну, якого він ніколи раніше не носив, то вас чекає багато розчарувань. Такий сон передвіщає вам втрату коханої людини, удавання в коханні, недовіру і зраду. Мітки на вашій білизні — до отримання спадщини і вступу в шлюб з дуже відповідальним і працьовитим людиною. Красиве і дороге нижню білизну уві сні попереджає вас про те, що ваше легковажне поводження може доставити іншим людям масу прикрощів і зашкодити вашій репутації. Складати білизну уві сні — передвісник успіху в любові.

Еротичний Сонник

Нижня білизна символізує тіньову або інтимне життя, глибинні переживання і думки, які людина прагне приховати від сторонніх очей. Колір, якість і вид нижньої білизни підказує і стан здоров’я сновидіння, особливо статевої сфери. Якщо уві сні ви міряли новий ліфчик або трусики перед дзеркалом і вам вони підійшли — значить, скоро сновидец прийме певну манеру поведінки і спосіб життя.

Застосовувати класичне непрозоре біле мереживну білизну — значить вибрати правильний, з суспільних мірками, спосіб життя. Такі сни зазвичай бачать скромні і акуратні дівчата, нерідко діви, які мріють про велику любов і гарне весілля. Білий колір показує внутрішню чистоту і цілісність натури, підсвідоме відхилення викликає і провокаційної поведінки.

Вибирати прозоре білизна, відверто оголює всю красу жіночої фігури — відображення прагнення до ніжності, вишуканості і удаваної скромності. Така дівчина може здаватися боязкою і скромною на людях, проте вести себе досить фривольно в чоловічій компанії. Її стиль поведінки — спокушати і дражлива невинність. Вона тільки здається скромною, оскільки підсвідомо прагне до яскравих сексуальних відносин.

Червоне і чорне білизна уві сні означає яскраві і викликають відносини. Дівчина або жінки, яка обирає його для себе, може дозволити собі бути яскравою, що викликає і сексуальною. Їй хочеться бути в центрі уваги, подобається чоловікам і провокувати їх на сексуальні дії і бажання.

Романтичне мереживна рожеве, блакитне або бузкове білизна ніжних відтінків показує прагнення до постійних, ніжним і романтичним відносинам, що нагадує сюжети серіалів з квітами, запаморочливими визнаннями в любові і несподіваними поворотами. При цьому сексуальні відносини без любові така дівчина не визнає.

Бежеве, практично непомітне білизна вказує на те, що дівчина і в житті прагне бути непомітною, не кидатися в очі, вважаючи за краще, щоб чоловік сам домагався її відвертості і любові.

Сонник Фрейда

Нижня білизна — символізує ваше прагнення зайнятися сексом з набагато молодшим партнером. Нижня білизна також може показувати і реальні відносини сновидіння. У таких сновидіннях його дарують в подарунок, сновидец надягає його перед побаченням, ховає, носить з собою в сумочці або навіть краде. У деяких сновидіннях навіть з’являється в ньому на людях. За сюжетом можна визначити, що далі відбуватиметься у відносинах.

Якщо симпатичний молодий чоловік дарує нижню білизну дівчині, то скоро він їй запропонує інтимні стосунки, зустрічі або навіть шлюб, якщо білизна уві сні було дуже красиве і дороге або в коробці з ним лежали золоті обручки колечка, браслети та ланцюжки. Прийняти такий подарунок — погодиться на пропозицію, відхилити — ви не приймете цю пропозицію, як і залицяння хлопця. При цьому біле непрозоре білизна може передвіщати пропозицію руки і серця або показувати серйозність намірів чоловіка.

Якщо білизна була яскраве і кольорове — такий сон означає роман. Червоний колір показує, що він буде пристрасним і нетривалим. Сон, в якому чоловік дарує жінці чорне білизна означає відносини з одруженим чоловіком або з тим, кого все засуджують. Швидше за все, жінка захоче їх приховати.

Бачити себе в новій білизні в ліжку з чоловіком або в тому, в якому ви зустрічалися — означає розвиток відносин з ним. Знімати його і міняти на інше — до зміни планів, іноді — до нового залицяльника, заради якого ви вирішите припинити старі відносини. Однак, якщо коханець був в новому білизна — ініціатива розставання буде належати йому. Швидше за все, у нього з’явиться нова подружка і він вирішить припинити інтимні стосунки з вами. Але якщо білизна була дуже красивим і урочистим, сновидіння пророкує шлюб та спільне проживання.

Французький Сонник

Люди зазвичай мають набір правил поведінки в суспільстві, щоб люди, особливо незнайомі, не думали про них погано. Тому здатися в нижній білизні перед групою людей, йти в ньому по вулиці або прийти на роботу означає страх не сподобатися і викликати осуд оточуючих. Бачити себе в нижній білизні на роботі або в офісі — до страху втратити репутацію і допустити прикру помилку. Іноді такий сон означає, що у вас є інтимна таємниця, яку вам не хотілося б розкривати перед оточуючими.

Якщо вам вдалося сховатися так, щоб ніхто не помітив білизни — значить, про особисті обставини життя буде відомо тільки певній групі людей, які мають до неї безпосереднє відношення. Знайти спідницю або плаття і прикритися їм — ви зумієте себе виправдати і врятувати добре ім’я. Однак прикриватися біжутерією, дорогими подарунками шубою і взуттям погано, так як оточуючі будуть думати, що багатство ви нажили інтимним шляхом або навіть проституцією.

Йти по вулиці в нижній білизні або по ринку — це сниться до того, що ваше ім’я будуть схиляти на кожному розі. Швидше за все, що оточує відомо занадто багато про ваше особисте життя, і вони пліткують про це практично на кожному кроці. Але в деяких випадках такий сон означає страх осуду, який не має до вас ніякого відношення. Добре, якщо уві сні вам вдалося сховатися або прикритися, або гордо йти по вулиці, демонструючи всім своє гарне нижню білизну.

Сонник Лоффа

Буває постільна білизна, буває нижню білизну, але яке б білизна вам ні снилося, важливіше те, чисте воно чи брудна. Багатьом, ймовірно, знайомий вираз «ритися в брудній білизні», що в переносному сенсі означає розводити плітки, докопуючись до інтимних і не завжди приємними особливостей приватного життя інших людей. Якщо вам сниться, що ви бачите купу брудного нижньої білизни, то це означає, що ви можете стати свідком якоїсь прикрої або просто некрасивою ситуації, пов’язаної з іншими людьми.

Якщо вам сниться, що ви перете брудну білизну, то вас можуть втягнути в якісь нехороші справи, ви станете учасником неприємних з’ясувань відносин. Якщо вам сниться чисту білизну, то це знак того, що вам нема чого боятися: за ваші справи вас не засудять і не будуть заважати вам зайвими порадами. Якщо вам сниться гарне мереживну нижню білизну, то цей сон віщує романтичне побачення, наповнене гамою інтимних переживань. Купувати ж уві сні білизна може стати символом пристрої затишку у вашому домі і налагодження відносин з родичами.

Англійська Сонник

Тлумачення сну про нижню білизну залежить від того, яке воно. Якщо ви бачите сновидіння, в якому фігурує вишукане нижню жіночу білизну, значить, наяву ви відчуваєте сексуальні бажання. Порване нижню білизну обіцяє зниження в посаді і неприємні емоції. Якщо вам сниться, що ви встаєте в білизні, в реальності вас чекає цікава інформація, яку ви зможете використовувати в своїх інтересах. Надягати нижню білизну уві сні — до незрозумілих подій наяву. Вони в рівній мірі можуть принести і удачу, і неприємності. Сон, в якому дівчина чи молода жінка, отримує подарунок від незнайомого чоловіка дороге білизна, попереджає про майбутні спокусах. Якщо уві сні ви в чистій білизні, вас чекають хороші новини. У разі якщо це білизна зроблено з матеріалу в клітину, сон обіцяє спадок. Також красиве жіноче білизна може бути відображенням того,

Сонник Лонго

Нижня білизна — це символ ваших сокровенних почуттів. Бачити його чистим і красивим — ознака достатку собою і впевненості. Схоже, ви не побоюєтеся, що про вас можуть дізнатися щось непривабливе. Побачити себе в брудній білизні — це явні побоювання ганьби. Найприкріше, що з такими побоюваннями людина дійсно ризикує потрапити в яку-небудь непривабливу ситуацію. Єдиний вихід з такого становища це не надавати даним фактом занадто великого значення. Чим боятися розголосу, краще в міру сил виправляти свої недоліки. Якщо уві сні ви бачите в брудній білизні іншого — це говорить про ваших побоюваннях дізнатися про кого-то щось недостойне. Можливо також, що вас намагаються втягнути в якусь справу, яке загрожує закінчитися для вас вельми плачевно.

Сучасний Сонник

Прати білизну — означає, що Вам є чого соромитися і що приховувати від оточуючих. Брудна білизна — попереджає про те, що навколо Вас ходять різні плітки, для яких Ви самі дали привід. Якщо уві сні Ви бачите красиве жіночу нижню білизну — в реальному житті Вас можна назвати цінителем прекрасного. Ви розумієте толк в мистецтві і маєте вроджений смак. Схопитися з ліжка в нижній білизні — дізнатися дуже цікаві новини; бачити себе уві сні напіводягненим — до благополуччя; одягати білизну — до слизького положенню (невідомо, удача чи невдача піде).

Сонник Міллера

Нижня білизна у чоловіків і жінок часто асоціюється з унікальним секс-символом. Уві сні варто звернути увагу на колір такої символіки. Червоне білизна висловлює бажання палкого кохання. Чорне білизна підкреслює таємничість, а біле символізує невинність і спокуса. Прати свою нижню білизну уві сні — мати якісь таємниці від оточуючих. Прати уві сні нижню білизну свою кохану людину або чоловіка — мати від нього якісь таємниці, відчувати провину.

Сонник Ванги

Бачите, як купуєте нижню білизну — зберіться з силами, в реальності у вас немає поруч жодної людини, на якого могли б покластися, хто б допоміг у важкій для вас ситуації. Проявіть всю свою мужність, твердість характеру, щоб протистояти випробуванням. Якщо нижня білизна була красивим, сон пророкує — очікувані сподівання не виправдаються, попереду очікуйте неприємностей. Вам доведеться перетерпіти цей період життя.

Сонник Цветкова

Якщо вам приснилося жіночу нижню білизну — вас чекає сварка з коханою (коханим) на грунті ревнощів. Купівля жіночої нижньої білизни — означає, що ви самі влаштуєте скандал своєї улюбленої (улюбленого). Уві сні ви продавали жіночу білизну — через вас станеться скандал в сім’ї когось із ваших родичів або знайомих.

Сонник Хассе

Побачене уві сні білизна — до виграшу або отримання спадщини. Якщо білизна порвано — у вашій кар’єрі може відбутися збій. Іржаві плями на білизні — чекайте гостей. Бачити уві сні, як ви встали в нижній білизні з ліжка — значить наяву дізнатися дуже цікаві новини.

Езотеричний Сонник

Сниться, що ви не носіть спіднього — ви боїтеся, що вас облічат у брехні. Вам є що приховувати. Носити рване нижню білизну — соромитися своїх останніх вчинків.

Сонник Менегетті

Білизна спідня — розглядається як продовження шкірних покривів. Образ, пов’язаний з тією частиною тіла, яка маскується. Приховування сексуального контексту.

Сонник Мандрівника

Білизна спідня вишукане — сексуальні бажання; брудне — ганьба, приниження, сором; нечисті спонукання; плітки.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: