Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник нитки — до чого сняться?

Сімейний Сонник

Бачити моток ниток уві сні — знак користі від якоїсь справи. Намотувати нитки уві сні — до далекій дорозі. Чим довше будуть нитки у вашому сні, тим далі вам доведеться відправитися. Розбирати, розмотувати нитки або якийсь клубок уві сні означає, що ви розплутаєте якесь складна справа або знайдете відповідь на питання, що мучить вас запитання. Дивіться тлумачення: Колір, Мотузка, Канат.

Зав’язувати вузли на нитках уві сні — передвісник того, що вам слід знати міру всьому і стримувати свої пристрасті. Пов’язувати нитки між собою означає, що ви заведете багато корисних знайомств. Шматки ниток уві сні бачити — знак сварки з друзями або розриву якихось відносин. Іноді такий сон пророкує, що зв’язок з якоюсь людиною перервана і тому ви не відразу отримаєте звістку від нього. Дивіться тлумачення: Вузол.

Сонник Лоффа

Нитки уві сні символізує зв’язок, між тілом і духом, небом і землею. Порвати нитку — втратити якусь частину себе. Сплутані нитки, клубок — плутанина, сварка. Змотувати нитки — ощадливість, достаток. Котушка з нитками на швейній машинці — до довгого виконання складного завдання.

Якщо приснилися порвати нитки — вас віроломно зрадять. Нитка на чиїйсь одязі — вас запросять на торжество. Вдягають нитку в голку — турботи про близьких займуть весь ваш вільний час. Шити білими нитками замість чорних або навпаки — непорозуміння. Кольорові нитки — знак уваги близької людини. Шовкові нитки — вигідний шлюб.

Сучасний Сонник

Якщо вам приснилася котушка з нитками — це пророкує відвідування вашого будинку гостями, яких ви не чекаєте і ніколи не раді бачити. Котушка з нитками на швейній машинці — до довгого виконання складного завдання, що, однак, принесе вагомий результат і доставить вам величезне задоволення. Кольорові нитки — знак уваги, яке виявить до вас обранець. Шовкові нитки — будете купатися в розкоші, вийшовши заміж за багатого іноземця. Нитки муліне — печаль, затьмарив вашу душу, незабаром розтане, як дим.

Езотеричний Сонник

Нитки — це ваші зв’язку. Якщо вони в сновидінні рвуться, то наяву зв’язку перериваються; були слабкими, тонкими — це уособлення настільки ж некрепких зв’язків. Побачити нитки, змотані в котушки або клубки, — це до частих поїздок на недалекі відстані, переважно в межах свого населеного пункту. Намотувати нитку на палець — такий сон означає, що у вашому житті з’являться нові зв’язки, які не будуть стосуватися вашої ділової життя.

Французький Сонник

Розмотували або мотали нитки — значить, уже в недалекому майбутньому розкриєте важливу для вас таємницю. Побачити заплутані нитки — такий сон попереджає, що вам потрібно ще більше постаратися, щоб ваша серцева таємниця не стала комусь відома.

Сонник Мандрівника

Нитки — емоційна прив’язаність, зв’язку з іншими людьми. Білі — надії на краще. Клубок, де нитки заплуталися — проблеми в справах, відносинах. Обірвалися, обірвані — розрив відносин; розлучення; народження дитини.

Сонник Фрейда

Сон, в якому нитки сплутані, говорить про те, що ви заплутали в ваших інтригах і флірті, а ваші сексуальні фантазії залишилися незадоволеними. Кольорові нитки обіцяють любовний рай.

Сонник Ванги

Якщо уві сні ви намагаєтеся розплутати клубок ниток — цей сон означає, що ситуація вийшла з-під вашого контролю і вам належить частку і ретельно налагоджувати перервані відносини.

Сонник Міллера

Якщо приснилися нитки, це говорить про те, що у вас будуть якісь життєві труднощі, але ще дуже нескоро. Порівняно нитки сняться до біди через підступності своїх друзів.

Сонник Хассе

Звивати нитки в клубок — мати терплячість; розвивати — бережися таємниці; бачити — привчай себе до справедливості.

Китайський Сонник

Купувати голку і нитки — все справи завершаться успішно.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: