Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник новий рік, до чого сниться новий рік уві сні

Сонник часто трактує приснився Новий рік як хороше знамення. Звичайно, взимку пояснення нічний мрії цілком зрозуміло — очікування свята. Але цей символ, побачений у сні в інший час, обіцяє успішні справи, початок нового життєвого витка, позитивні зміни. Однак бувають сюжети не настільки позитивні. Вірно витлумачити,, до чого сниться таке бачення, можна, пригадавши його подробиці, відчуття, викликані ним.

Що обіцяє бачення

Уві сні зустрічати Новий рік — дуже сприятливий знак. За сонником, передвіщає благополуччя, достаток, а молодим — подружнє щастя. Якщо весело, шумно святкували компанією друзів — очікують сприятливі зміни, виконання мрії, здійснення планів. Коли ж сновидец відзначав свято один, значить, зараз у нього застій, а його пасивність заважає змінити своє життя.

До чого сниться спостерігати з боку, як інші люди святкували? Слід змінити ставлення до своїх близьких. Сонник попереджає: можливо, ви несправедливо недооцінюєте когось або занадто довіряєте тому, хто цього не вартий і може зрадити.

Бачити уві сні зустріч Нового року не взимку: сплячий задоволений, оскільки справи йдуть добре. Приснився символ означає: збудуться його надії, мрії, а якість здійснення можна дізнатися по іншим деталям — як святкував, які емоції відчував.

Коли зустріч Нового року не радує, ви понуро думаєте про нього — взаємини з близькими людьми ускладняться. Також, за сонником, це може передвіщати розлад з коханою. Зустрічати свято уві сні стомленим, втомленим — справи залишають бажати кращого.

Як зустрічали Новий рік

Наснилося, ніби ви на новорічному вечорі? Значить, наступний рік не буде останнім у вашому житті. Коли ж вам дарували подарунки — весь рік буде підносити сюрпризи. Якщо дарував чоловік — згода з ним всі дванадцять місяців; просто улюблений — відносини турбуватимуться; родичі — бажано, щоб ви їм щось подарували.

До чого сниться готуватися до Нового року, прикрашати ялинку, накривати святковий стіл? Сонник трактує: дуже скоро відбудуться якісь дуже радісні події. Уві сні за пару хвилин до бою курантів запалити ялинкову гірлянду і зірку — веселий час змінить минулі прикрощі. Відзначати торжество на новорічному балу — скоро надійде цікава пропозиція. Його краще прийняти, оскільки при відмові багато втратите.

Приснилися багатий, красиво накритий стіл, багато подарунків обіцяють процвітання, достаток. Коли ж стіл був скромним — треба економніше звертатися зі своїми фінансами, щоб запобігти труднощам. Сонник радить: зменшіть непотрібні витрати, не позичайте гроші.

Інші подробиці сновидіння

До чого сниться відчувати голод чи бачити недоїдки на святковому столі? Чекає розчарування в комусь близькому або обмануті надії. Отримати уві сні в подарунок якусь гидоту (мишей, тарганів, сміття) — передвістя серйозного захворювання. Обпектися чимось гарячим (сковородою, петардою) — досягати успіху сновидец заважає собі сам.

Тихе сімейне святкування Нового року у сні передвіщає, за сонником, якесь значне придбання, хороший подарунок для всіх членів сім’ї. Можливо, це буде будинок, машина, довгоочікувана побутова техніка, а може, породиста собака. Якщо ж наснилося, ніби зустрічаєте з друзями — значить, з’явиться якийсь покровитель і допоможе поліпшити життя.

Святкування було організовано на лоні природи — перед сновидцем виникнуть нові творчі та кар’єрні перспективи. З’являться також злостивці, які намагаються нашкодити, однак для протидії їм цілком вистачить сил. До чого сниться відзначати Новий рік серед незнайомих людей? Сонник передрікає: грядуть несподівані, але приємні зміни. Торжество уві сні відбувалося за кордоном? Для досягнення поставленої мети треба затратити багато сил, часу.

Сонник новий рік, до чого сниться новий рік уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: