Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник нові туфлі, до чого сниться нові туфлі уві сні

Щоб зрозуміти, до чого сняться нові туфлі, необхідно вникнути в деталі мрії і виділити найяскравіші її моменти, підказують сонники. Забігаючи наперед, підкажемо, більшість тлумачів сновидінь впевнені, прівідевшіеся уві сні взуття — це символ можливостей сновидіння, його життєвого шляху і кредо.

Сонник Міллера

Кожен, хто хоч в малій мірі знайомий з тлумаченнями сну американського психолога минулого століття, побачивши уві сні нові туфлі, тут же почне розшукувати інформацію про те, до чого це сниться.

І ось, що цей пан відповість: бачити уві сні покупку нових чоловічих туфель — поклик далеких незвіданих місць, які належить відвідати сновидцу. Взування була темною? Від’їзд відбудеться вночі. І, відповідно, світлий туфельок пророкує денний вояж.

Ах, ось ще що! Якщо приснилося, що ви нереально задоволені придбанням, то це сигнал про те, що ви знайдете те, чого шукали в тих місцях, куди прагнули.

Міряти взуття: Від обману до прибутку

Що ж означає і, до чого сниться мрія, в якій ви міряєте нові туфлі — нескладний питання для будь-якого сонника. Але все ж кожен з них видає власне бачення майбутніх подій.

Отже, ось, що пропонує Східний сонник: дівчині міряти уві сні красиві туфлі в тон сукні — символ того, що її можуть обдурити, видавши зовнішню красу за красу душі. А по сонником Мандрівника приміряти або ходити в новеньких баретки — сигнал про те, що добробут сім’ї стане міцнішати з кожним днем.

Пастор Девід Лоффа стверджує: якщо наснилося, що вам подарували туфлі, але після того, як ви їх приміряли, ви зрозуміли, що вони на вас великі, то це означає невідповідність ваших уявлень про ідеали і дійсністю.

Купити туфельки, або Зміни вже поруч

До чого сниться купувати нові туфлі? Все просто — до придбання чогось в реальності. Можливо, речі, а може бути, досвіду або відносин.

Уві сні ви бачите, як купуєте дуже дороге взуття, наприклад, «ЛаБут»? Це означає, що ви вкрай незадоволені своїм становищем у суспільстві.

А ті, кому приснилось, що вони, побажавши купити нові туфлі, виявили, що не вистачає коштів і зважилися вкрасти їх, можуть розраховувати на раптове везіння, яке допоможе їм впоратися з завданнями.

Купити уві сні лакові баретки або отримати їх в подарунок, а після виявити, що вони тиснуть — знак уразливості і небажання боротися з перешкодами, міркує сонник Цвєткова.

Якого кольору були туфлі — Вас чекає і романтика, і гроші

Важливим моментом тлумачення того, до чого сняться нові туфлі, є їх колірна палітра, запевняють нас сонники. Що ж, прислухаємося до них і з’ясуємо, що пророкують туфельки різних кольорів.

Отже, одягати уві сні чорні човники — ознака спокійної інтелігенції і виховання. Ви навряд чи станете щось доводити опонентові. Одягнути уві сні чорні літні «дірчасті» чоботи довелося? Це нагадування про те, що час йде, поки ви бездействуете.

Дамі наснилося, що вона одягає чоловічі червоні штиблети? Ви жінка з сильним характером, і бажаєте «царювати» не тільки в своїй сім’ї, а й за її межами.

Носити білі туфельки — знак романтичних відносин, а ось, взувати зелені — ознака збагачення.

Шпильки, каблуки, платформа — ознака труднощів

Наснилося, що ви бачите у себе на ногах нові туфлі на підборах? Настають важкі часи. Хоча, шпилька може розповісти, що дама, яка побачила на ногах дану модель взуття, вміє домовлятися навіть з самими «шкідливими» суб’єктами.

Сонник Мандрівника, приснилося обувке на високих підборах, відводить особливе тлумачення: якщо каблучок був не надто товстим, то це символізує невпевненість сновідіци, а ось, масивний підборищах — знак того, що збити з наміченого шляху таку жінку не можливо.

«Безкаблучние» підошви

Поряд з шикарними «Каблукова» моделями, уві сні може привидітися пара-трійка балеток або мокасінчіков. До чого сниться, що ви одягаєте ці «плоскоподошвенние» нові туфлі, повідають сонники:

 • Балетки — до безтурботному настрою, ребячество;
 • Сліппер — вас буде тягнути на екстравагантність;
 • Мокасини — на ваші плечі покладуть відповідальна справа;
 • Еспадрільі — нестандартний підхід до проблеми допоможе її «розв’язати»;
 • Туфлі-кеди — до підвищення тонусу, як життєвого, так і професійного.
 • Сонник нові туфлі, до чого сниться нові туфлі уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: