Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник новий автомобіль, до чого сниться новий автомобіль уві сні

Найчастіше новий автомобіль позначає швидкі зміни в житті сновидіння. Однак якщо ви хочете зрозуміти, якими будуть ці зміни, трактуючи,, до чого сниться новеньке авто, уточніть, який кузов воно мало уві сні, колір і зовнішній вигляд. Сонники стверджують, що саме дрібниці дають найбільш точні прогнози щодо майбутніх подій.

Кузов авто

Не дарма сонники рекомендують звертати увагу на кузов нового автомобіля. Кожен з них має своє пояснення того, до чого він сниться. Отже, вам наснився:

 • Седан — отримаєте повідомлення про близького друга;
 • Джип — можете сміливо братися за будь-яку роботу;
 • Кабріолет — рухається період благополуччя і удачі;
 • Мінівен — обіцяє сімейний відпочинок або необтяжливі клопоти, пов’язані з будинком.
 • Купівля автомобіля, як символ кар’єрних перспектив

  Купівля нового автомобіля — це хвилююча і приємна подія не тільки в реальності, але й уві сні, що обіцяють нові яскраві емоції і перспективні пропозиції.

  Так, наприклад, якщо вам приснилося, що ви купили дорогу іномарку представницького класу, то це говорить про те, що скоро у вас на роботі відбудуться кадрові перестановки, і ви отримаєте високу посаду, радує сонник пастора Лоффа.

  А якщо бачите уві сні, що ви сумніваєтеся, яку машину купити, то варто подумати над тим, що занижена самооцінка не дозволить вам вибитися в лідери.

  До чого сниться сюжет, в якому ви, перш ніж купити авто, вирішили протестувати його на тест-драйві? Це ознака вашої готовності до змін.

  Викрадення, або Не втрачайте пильності

  Тлумачення сну, в якому ви бачите, як викрадають ваш новий автомобіль, підказує, що в реальності вам слід взяти своє життя під власний контроль, інакше нічого не зумієте домогтися, підказує Східний тлумач.

  А ось, Місячний сонник, трактуючи,, до чого сниться викрадення машини, віщує неприємності тим, у кого вкрали автомобіль. Особливо нерадо буде в тому випадку, якщо це був лімузин білого кольору, та ще й не належить вам.

  Дещо по-іншому йдуть справи в тому випадку, якщо наснилося, що саме ви викрали машину — це ознака того, що ви будуєте нездійсненні плани. Нічого поганого, начебто, і не станеться, але радості не додасться.

  Колірна палітра: Від удачі до мрії

  Їхати в сні на білій машині — символ удачі і гармонії, радує сонник міс Хассе. Особливо, якщо це була шикарна біла іномарка, яка належить вам. Можете будувати далекосяжні плани — вони здійсняться.

  Їхали уві сні на новому автомобілі червоного кольору? Вас порадує «друга половинка». А ось, бачити себе за кермом великого чорного джипа, що мчить по трасі на величезній швидкості — ознака стрімкості здійснення бажань. Ви тільки подумаєте, а мрія вже «стоїть на порозі».

  Їхати в сні на білому лімузині — сигнал про щасливих зміни в особистому житті, говорить сонник Мандрівника.

  Тлумачення Міллера

  Якщо вам приснилося, що ви їздите на новому автомобілі, подарованому вам, то це означає, що найближчим часом з вами відбудуться несподівано-приємні події, віщує сонник Міллера.

  А ось, їздити уві сні на новій пожежній машині — сигнал небезпеки. Будьте обережні і в дорозі, і в побуті, так як дане бачення означає небезпечне подія, аварію.

  Сонник новий автомобіль, до чого сниться новий автомобіль уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: