Сонник нові чоботи, до чого сниться нові чоботи уві сні

Велика частина сонників трактує нові чоботи, як символ успішного старту нових проектів. Але все ж для повного розуміння того,, до чого сниться взуттєва обновка, необхідно пригадати, що це були за чобітки, з чого зроблені і звідки вони у вас взялися уві сні.

Пророцтва Міллера

За версією сонника Міллера, бачити уві сні нові чоботи — до швидких змін у житті. Найважливіше в прийдешні зміни — це те, що вони будуть мати позитивний характер, радує тлумач.

Якщо уві сні ви побачили красиві високі ботфорти — це знак успіху або підвищення по службі. А ось, тлумачення сну, в якому ви одягаєте добротну шкіряну взуття, пророкує істотний прибуток і добробут.

З чого виготовлено взуття

Якщо вам примарилися нові чоботи, то постарайтеся пригадати, з чого вони були зроблені, рекомендують сонники. Завдяки цим знанням, ви зумієте розібратися трохи детальніше, до чого сняться новенькі чобітки. Отже:

 • Шкіряні — отримаєте прибуток;
 • Гумові — є шанс залишитися обманутим;
 • Дерматинові — до розчарування;
 • Замшеві — до вдалою поїздці;
 • Хутряні — до теплих взаємин;
 • Повстяні — вам не страшні вороги, ви сильніші за них.
 • Чорне взуття пророкує труднощі

  Дуже багато тлумачення залежать від того, кому саме наснилися чорні нові чоботи. Якщо подібне сновидіння побачив чоловік, то це означає проблеми в сімейному житті. А ось, мрії, приснилися жінці, слід розібрати докладніше.

  Отже,, до чого сниться покупка чорних ботильонов, розтлумачить Сучасний сонник. Якщо перед покупкою ви довго їх приміряли, то це говорить про вашу нерішучості. А якщо приміряти не довелося, ви їх купили без примірки, то це означає знайомство з перспективним, але невільним чоловіком.

  Білі штиблети, як символ успіху

  Купити уві сні білі жіночі півчобітки — знак удачі в бізнесі, пророкують практично всі сонники. Так, наприклад, бажаючи з’ясувати,, до чого сниться мрія, в якій ви зважилися купити нові чоботи кольору снігу на підборах, зверніть увагу на тлумачення сонника Лонго: ваш дохід великий, але витрати так само не маленькі. Навчіться контролювати свої витрати.

  Купувати уві сні нові чоботи на підборах, відтінок яких має білувато-сірий колір — ознака того, що ви не до кінця чесні з друзями, тому що не хочете навантажувати їх своїми проблемами.

  Червона взування — знак емоційної напруги

  А ось, якщо уві сні вам довелося купувати червоні чобітки, то це сигнал про те, що ваші бажання і амбіції дещо завищені, підказує сонник міс Хассе.

  До речі, практично всі тлумачі, пояснюючи, до чого сняться нові чоботи відтінку вечірньої зорі, стверджують, що багато що залежить від того, для якої мети ви їх придбали.

  Якщо приснилося, що ви взуваєте новеньку пару червоних черевичок, щоб носити їх на роботу, на заздрість дівчатам-колегам, то це ознака роздратування сновідіци тим фактом, що вона втрачається на тлі своїх товаришок. Одягати новеньку яскраво-червону взуття на прогулянку — знак бажання випробувати гострі враження.

  А якщо вам приснилося, що ви одягали бордові гумові чоботи, то не здумайте вплутатися в авантюру, інакше вона вам «вийде боком».

  Інші кольори: Від занепокоєння до безтурботності

  За версією Циганського сонника, міряти самої або бачити на ногах у когось коричневі чоботи — ознака безпідставної стурбованості сновідіци.

  Наснилося, що на подрузі ви помітили точно такі ж сині півчобітки, що і у вас на ногах? Не поспішайте вірити на слово всьому, що вам говорять. А ось, міряти уві сні нові чоботи небесно-блакитного кольору — ознака веселощів і безтурботності.

  Що означає мрія, в якій ви, блукаючи по магазину, бачите багато жовтих чобітків? Східний сонник вважає, що це до радості. Якщо уві сні ви почали їх міряти, то вам вдасться реалізувати все те, що ви задумали.

  Бачити уві сні у себе на ногах півчобітки рожевого відтінку — до необхідності прийняти рішення, пов’язане з особистим життям.

  Сонник нові чоботи, до чого сниться нові чоботи уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: