Сонник нові кросівки, до чого сниться нові кросівки уві сні

Будь-яке взуття, побачена уві сні, символізує зміни і нові знайомства, як з людьми, так і з місцевостями. Приснилися нові кросівки, на думку більшості сонників, — це знак того, що вас чекає безтурботне проведення часу, але тільки якщо ви правильно розставити пріоритети і кілька прискорите свій життєвий темп. Тлумачачи,, до чого сниться ця спортивна взуття, обов’язково враховуйте всі деталі.

Що пророкує Густав Міллер

Сонник Міллера, будучи одним з найбільш точних тлумачів сновидінь, пропонує дуже прості і нехитрі тлумачення сну, в якому ви побачили нові кросівки.

Так, наприклад, якщо уві сні ви бачите на собі новеньку спортивну взуття, то можете розраховувати на успіх на діловому терені. Приміряти, вибирати кроси — ознака везіння, а ось, якщо довелося їх уві сні купувати, то бачення обіцяє розчарування в особистому житті.

Колір взуття підкаже чого чекати

Від того, яким був колір нових кросівок уві сні, залежить і його трактування. Ось, до чого сняться деякі з них:

 • Білі — до стрімкого здійснення задуманого;
 • Чорні — мрії «затримаються» в шляху на невизначений період;
 • Червоні — до пристрасті і любовним стогонів;
 • Жовті, помаранчеві — у вас все буде виходити легко і просто;
 • Зелені, сині — до кар’єрних успіхів і до грошей;
 • Строкаті або «отруйні» кольору говорять про те, що ви — любитель привертати до себе увагу.
 • Взуттєва лавка: Вас чекає щось новеньке!

  Якщо чоловікові приснилося, що він обзавівся новими кросівками, то таке бачення може означати тяжке працевлаштування або освоєння іншої спеціальності. Жінці бачити уві сні подібне — до нового залицяльника, вважає сонник Нострадамуса. Бачите, що на нових кросівках немає шнурків? Це означає нерадісні сюрпризи від коханої людини.

  Хочете дізнатися, до чого сниться, що ви торгуєте кросівками? Сонник пастора Лоффа пророкує, що ви своїми діями надасте неусвідомлену підтримку колезі, що внесе у ваші відносини новизну.

  Трапився казус, або Бережіть фінанси

  Наснилося, що вам подарували новенькі кроси, а вони виявилися вже носіння? Східний сонник стверджує, що подібні мрії символізують дрібні, але образливі фінансові втрати. Придбали собі кросівки, а у вас їх вкрали — реальні витрати будуть цілком відчутні.

  А ось,, до чого сниться покупка бракованих кросів, на думку того ж тлумача: ви витратите чимало коштів на подорож, яке не принесе вам бажаного задоволення, засмучує Місячний сонник.

  Чи не на ту ногу, як символ змін

  Наснилося, що нові кросівки, які вам подарували, тиснуть і натирають мозолі? Перш ніж братися за якусь роботу не за профілем, «зважте» свої навички та вміння. Є ймовірність, що ви не впораєтеся із завданням, і це стане причиною зниження вас на посаді або позбавлення премії, підказує Весняний сонник.

  Взути уві сні кеди не на ту ногу — знак того, що в життя увійдуть нововведення. А ось, якщо ви наділи на ноги мокасини партнера по шлюбу, то це обіцяє вам зміну іміджу або позбавлення від старих звичок.

  Сонник нові кросівки, до чого сниться нові кросівки уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: