Сонник нові речі, до чого сниться нові речі уві сні

Найчастіше нові речі уособлюють початок нового етапу в долі сновидіння. Однак сонники, пояснюючи,, до чого сниться обнова, радять враховувати всі побачені уві сні деталі мрії, навіть ті, що не заслуговують на особливу увагу, так як вони можуть попередити про труднощі.

Сонник Міллера

Відповідно до думки Густава Міллера, бачити уві сні красиві нові речі — символ успіху в справах. Але це тільки в тому випадку, якщо дрібнички були модними і сучасними, в іншому випадку, таке бачення означає нехтування якоюсь цінною ідеєю.

А якщо жінці наснилося новенькі, але чужі наряди, то варто врахувати, що є два варіанти тлумачень сну. Це означає або ревнощі чоловіка сновідіци, або наявність у неї суперниці. Уві сні сплячої дівчини подарували наряд, яка не припав їй до смаку? На розчарування.

Що за дрібнички наснилися

Розгадуючи, до чого сняться нові речі, слід враховувати, що саме вам приснилося. Ось, які варіанти пропонує більшість сонників:

 • Одяг або взуття уві сні говорять про грандіозні і далекосяжних планах;
 • Меблі або предмети інтер’єру — символ оновлення, як зовнішнього, так і внутрішнього;
 • Бачити уві сні посуд — до налагодження відносин з домочадцями;
 • Дитячі іграшки пророкують веселощі і позитивний настрій;
 • Дитяча одяг віщує позбавлення від дрібних настирливих проблем;
 • Бачити побутову техніку — до перспективної і грошової роботі;
 • Прикраси, як дорогоцінні, так і біжутерія — ознака поліпшення матеріального становища.
 • Міряти речі: Зміни вже на порозі

  Якщо уві сні ви приміряєте нові речі в магазині, то ось, до чого це сниться: вас чекають приємні новини, які внесуть у ваше життя позитивні зміни, пророкує Східний сонник.

  Приміряти одяг, яка вам підходить за розміром — ви зможете самостійно впоратися з труднощами і змінити події. А якщо довелося міряти наряди, які вам великі чи малі, то це говорить про те, що ви вдамося до чужої допомоги.

  Приміряти чужі наряди — сигнал про те, що ви не впевнені в собі, і для того, щоб оновити своє життя, вам потрібно змінити погляди і звички.

  Купувати речі, або Витрати і придбання в реальному житті

  Якщо уві сні вам довелося купити нові речі, то обов’язково дізнайтеся,, до чого сниться подібну дію, радять сонники. Так, наприклад, купувати вві сні я багато красивих і потрібних штучок — символ того, що ви зможете здійснити всі свої плани, а якщо це був одяг для новонароджених, то навіть ті, на які не звертали уваги.

  За версією сонника пастора Лоффа, покупка одягу для новонароджених символізує вдале, хоч і незначне придбання. Оптова покупка дрібничок для малюків обіцяє багато різних подій, які вас здивують. А ось, купувати речі для людей похилого віку, особливо, якщо їх було багато, попереджає про марних витратах.

  Інші способи набуття: Від допомоги до поновлення

  До чого сниться мрія, в якій ви купуєте нові речі, більш-менш ясно. А ось, що пророкують інші способи отримання обновки, за версією деяких сонників. Наснилося, що вам дарують обновку? Дарувальник з сновидіння допоможе вам в реальності.

  Знайти нові речі і надягати їх на себе — ознака того, що ви витратите масу сил і нервів на реалізацію своїх ідей, а ось, одягати в неї дитину — ви підете по шляху найменшого опору, вирішуючи поставлені перед вами завдання.

  Наснилося, що ви пошили собі новеньку штучку і хвалитеся нею? У вас в характері з’являться риси, не властиві вам і вашому темпераменту, віщає сонник Менегі. А ось, вкрасти чужу річ — символ невдалого експерименту з зовнішністю.

  Сонник нові речі, до чого сниться нові речі уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: