Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник нові меблі, до чого сниться нові меблі уві сні

Про великі зміни, які викличуть радість і щастя, кажуть сонники, пояснюючи,, до чого сниться нові меблі. Але для того, щоб не помилитися з тлумаченнями, обов’язково пригадаєте, що саме вам привиділося уві сні і що ви з цим робили.

Сонник Міллера

Розповісти про те,, до чого сниться нові меблі, може будь-який тлумач. А ось, Густав Міллер «вирахував», що обіцяє матеріал, з якого був зроблений гарнітур або окремо взятий його предмет, і ось, що вийшло:

 • Червоне дерево або інша цінна порода деревини — пророкує швидке збагачення;
 • Дерев’яна, але дешева — обіцяє життя бідненьку, але не злиденну;
 • Кам’яна — привнесе важкі стосунки з домочадцями;
 • Залізна — віщує господарські клопоти;
 • Каучукова, гумова — символізує взаєморозуміння в будинку.
 • Спальний гарнітур, як символ подружнього щастя

  Багато тлумачі, пояснюючи,, до чого сниться нові меблі, пропонують розглядати її значення, виходячи з того, для яких цілей вона була створена. Ось, що оракули сновидінь говорять про спальню.

  Східний сонник пророкує гармонію в сім’ї тим, хто уві сні зробив покупку ліжка. А Циганський тлумач просвіщає: ваші відносини з чоловіком вийдуть на новий рівень, якщо уві сні ви зважилися на покупку нових меблів в спальню, замість старої.

  Збирати уві сні спальний гарнітур самому — ознака того, що сновидець бажає доставити своїй партнерці нові задоволення, вважає сонник Фрейда. А якщо уві сні ви збирали її разом — вас чекають сміливі експерименти в ліжку.

  Оновлення кухні — заклик до узгодженості

  Наснилася кухонні меблі? Це, в общем-то, непогане сновидіння. Але ось, розібратися, що до чого, все ж слід.

  Бачите уві сні, що ви купуєте нові меблі для кухні в нову квартиру? Скоро вам запропонують цікавий проект, але перш ніж погоджуватися з пропозицією, вам варто порадитися з партнером по шлюбу. Купуєте кухонні меблі комусь на новосілля, в зв’язку з набуттям власної квартири? До зав’язування нових вдалих зв’язків.

  А якщо уві сні ви купуєте «кухню», але привізши її до себе в квартиру, бачите, що вона з браком, через що вам доводиться її повернути в магазин, то таке бачення попереджає: не варто довіряти малознайомим людям, цим ви можете зіпсувати відносини в родині.

  Вітальня, або Чого ви хочете

  Наснилося, що ви зважилися зробити меблювання в будинку і почали з вітальні, купивши туди нові меблі? Пригадайте, що саме ви поміняли в першу чергу, радять сонники.

  Бачите, що у вас в будинку в порожній кімнаті стоїть один лише новенький диван? Це знак того, що найбільше в даний момент вас турбує продовження роду, підказує сонник Медеї.

  До чого сниться новісінький шафа або сервант в будинку? Ви схильні главою сім’ї вважати жінку. А якщо єдині меблеві предмети у вітальні — це стіл і стільці, то це уособлення гостинності.

  Робочий кабінет: Гряде підвищення

  Зрозуміти, «світить» чи вам посаду, про яку ви мрієте, допоможе сновидіння. Якщо вам приснилася нові меблі на роботі, то це означає, що зміни все ж будуть, пояснює Місячний сонник.

  Але ось, порадують вони вас чи ні, розповість таке тлумачення сну: наснилося, що змінили всю меблеву обстановку на роботі — навряд чи кадрові перестановки торкнутися саме вас. А ось, якщо оновилося тільки ваше робоче місце, то можете радіти, це означає, що вас підвищать.

  Сонник нові меблі, до чого сниться нові меблі уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: