Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник нова машина, до чого сниться нова машина уві сні

Якщо вам приснилося, що у вас нова машина, то це означає, що незабаром у вашому житті відбудеться багато радісних подій. Сонники здатні підняти завісу таємниці і підказати,, до чого сниться конкретна мрія. Головне — це пам’ятати подробиці, побачені уві сні.

Сонник Міллера

Якщо тлумачення, пропоновані сонником Міллера, викликають у вас найбільшу довіру, то, побачивши уві сні нову машину, обов’язково поцікавтеся, до чого це сниться.

Бачите багато новеньких автомобілів, то це означає, що вам запропонують дуже вигідний проект. А ось, нова пожежна машина — це символ небезпечних пригод, тому побачивши подібне уві сні — остерігся. Для молодої дівчини такі сюжети означають участь у справі, яке негативно позначиться на її репутації.

Чим управляти? ..

Залежно від того, яка вам приснилася нова машина, будуть залежати тлумачення сну. Ось, наприклад, до чого сняться деякі з них:

 • Їздити самому або спостерігати за каретою швидкої допомоги — до нездійсненним бажанням;
 • Їздити на пожежному автомобілі — до небезпеки;
 • Водити поліцейський автомобіль — до тривог і безпричинним хвилювань;
 • Управляти таксі — до подорожі;
 • Лімузин або кабріолет водили уві сні — до удачі і радості;
 • А ось, пральна машинка обіцяє приємні клопоти.
 • Світла «радість», або Мрії можуть збутися!

  Немаленьку роль, в поясненні того,, до чого сниться нова машина, має її колір. Білий «чотириколісний друг» символізує настання періоду життя нічим не затьмареного. Бачите уві сні, що вам подарували білу машинку? Наступні події вашого життя будуть розвиватися саме так, як ви їх планували, стверджує Сучасний сонник. А якщо у вас викрали біле авто, то знайте, щоб нічого не завадило здійснити задумане, необхідно все тримати під контролем.

  Темна «конячка», як символ нічної поїздки

  Якщо уві сні вам довелося їхати за кермом чорної машини, то, за версією Місячного сонника, це ознака того, що вас чекає поїздка в темний час доби. Купувати чорну машину довелося? Ви отримаєте вигідну пропозицію роботи в іншому місті, при цьому приступити до роботи потрібно негайно, що змусить вас відправитися в поїздку вночі. Багато чорних авто свідчать про те, що виконання бажання може «затриматися в дорозі».

  Угон — знак підвищеної пильності

  Тому, кому приснилось, що у нього викрали нову машину, і він бажає з’ясувати, до чого це сниться, більшість сонників пояснює: хочете бути щасливим — беріть ситуацію під свій контроль. Наснилося, що у вас вкрали тільки що куплений автомобіль чорного кольору — вас чекають якісь неприємності в дорозі. Ще викрадене авто чорного кольору може символізувати марні надії на щось.

  А якщо наснилося, що пропала новенька червона машинка, то це означає, що вашому шлюбу загрожує небезпека. Викрали червоний лімузин або кабріолет, який подарував чоловік або дружина — до розлучення, засмучує Східний сонник.

  В автосалоні: кар’єра піде вгору

  Бачите себе, що здійснює покупку нову машину? Це бачення пророкує удачу в бізнесі або на роботі, особливо, якщо авто, яке ви купили, було дорогим і розкішним, запевняє сонник пастора Лоффа. Так само добре, якщо уві сні перед тим, як купити нову машину, ви зробили на ній тест-драйв — це говорить про те, що ви готові до змін.

  А якщо ви зібралися купити автомобільчик, але не можете вибрати який, то це бачення означає невпевненість у власних силах, щодо нової посади, на яку ви метіте. Незважаючи на коливання, ви все ж зробили дорогу покупку і залишилися задоволені? У реальному житті так само відкиньте всі сумніви, і тоді у вас все вийде.

  Сонник нова машина, до чого сниться нова машина уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: