Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник нова квартира, до чого сниться нова квартира уві сні

Нове житло уві сні означає важливі зміни в житті. Про те, якими вони будуть — хорошими чи поганими, підкаже сонник. перед тим як дізнатися, до чого сниться нова квартира, необхідно в усіх подробицях пригадати сам сон.

Так похмуре житло, нехай навіть нове, означає плани, яким не судилося втілитися в життя. Подібний сон, який наснився молодій дівчині тлумачиться сонником як ознака прийдешніх небезпек.

Переїзд в нову квартиру уві сні обіцяє в реальному світі клопоти і нові очікування. Сонник тлумачить такий сон як початок абсолютно нового етапу в житті сплячого. Він означає серйозні зміни в звичному темпі життя, нові зустрічі, нову роботу і навіть зміну життєвих принципів.

Іноді переїхати в нову квартиру уві сні може мати кілька негативне значення. У деяких випадках цей сон символізує перехід в інший стан або просто смерть. Лякатися такого сновидіння не варто, адже багато залежить від окремих особливостей сну, які здатні повністю змінити тлумачення.

Часто тлумачення такого сну залежить від розмірів приміщення. Так новий будинок або квартира невеликого розміру, але дуже затишна і чиста, сниться до швидкого виконання бажань. Сон обіцяє щастя і благополуччя.

Нова велика квартира уві сні трактується сонником як швидкі зміни на краще. Сплячий може сподіватися на те, що в його житті настане біла смуга удач і везіння. Сон також означає міцне здоров’я, фізичний і емоційний, хорошу роботу і стійке матеріальне становище.

Згідно сонником Міллера нова квартира сниться до великих змін. Якщо вони світлі і простора — це до удачі, якщо житло викликає тривожні відчуття, то розраховувати на успіх в цьому випадку не доводиться.

До чого ще сниться нова квартира уві сні

При тлумаченні сну також слід пам’ятати, якщо нова квартира надмірно розкішна, то це швидше за так званий сон-перевертень. У реальному житті він віщує матеріальний занепад, бідність і навіть убогість.

Цікаве значення має сон, в якому сновідящій пощастило купити нову квартиру. Сонник трактує його як вдале вкладення грошових коштів. Продавати свою житлоплощу уві сні — до отримання великого прибутку.

Існує ще одне тлумачення, до чого сниться покупка нової квартири. Іноді такий сон несе в собі непосильні зобов’язання, але в той же час означає якесь перспективна справа. В цьому випадку сплячому слід правильно оцінити свої можливості. Для цього слід звернути увагу на нове житло. Якщо воно красиве і чисте, то труднощі будуть подолані.

Оригінальне тлумачення дає сонник сну в якому, ви отримуєте нову квартиру. Для незаміжніх це означає швидкий шлюб. Знову ж про його якість слід судити по внутрішньому оздобленню приміщення.

Якщо наснилася нова квартира з меблями — це означає, що всі ваші починання очікує повний успіх. Самому розставляти меблі — сонник трактує це як розбіжності в колі сім’ї. Переїжджати на нове місце проживання з великою кількістю речей — чекайте змін на краще.

Часто цікавить, до чого сниться ремонт у новій квартирі. Часто такий захід, побачене уві сні означає що у вас дуже міцна сім’я. І разом ви готові подолати будь-які труднощі. Іноді сонник говорить, що ремонт у новій квартирі сниться до приємних обновкам.

Сонник нова квартира, до чого сниться нова квартира уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: