Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник нитки, до чого сниться нитки уві сні

Якщо уві сні ви робили якісь маніпуляції з нитками, приготуйтеся зіткнутися з брехнею і лицемірством. Але звичайно ж, це зовсім не єдине тлумачення, яке дає сонник. Максимально точно розшифрувати,, до чого сниться цей сюжет, можна, звернувши увагу на колір і якість ниток.

Нитки чорні або білі

Якщо приснилося, що темну тканину ви шиєте білими нитками, будьте готові до різних непорозумінь. Сучасний сонник передрікає велике здивування і відчуття незручності. Постарайтеся не надавати конфузу великого значення. Поставтеся до того, що трапилося з гумором.

Універсальний тлумач вважає, що білі нитки сняться до туги, зневіри, а також болісним сумнівам. Не знаєте, як варто вчинити? Обов’язково запитайте поради у свого близької людини. Його слова допоможуть зробити правильний вибір.

Розгледіти уві сні чорні нитки — до проблем зі здоров’ям. Також чорні можуть наснитися в тому випадку, якщо наяву недоброзичливці обговорюють план, як вас погубити. Сонник Езопа рекомендує проявити максимальну пильність, інакше, можна опинитися наодинці з досить серйозними проблемами.

Кольорові ниточки

Жіночий сонник вважає, що якщо в нічних мареннях ви використовували для в’язання різнокольорову шерсть, то ваш коханий буде вкрай зацікавлений вами. Чекайте швидкого запрошення на побачення або якийсь презент.

Ще кольорові нитки можуть наснитися тоді, коли у вас з’явиться довгоочікувана надія. Після низки сумних днів, місяців або навіть років ви знайдете віру в краще життя, і доля надасть щасливий шанс. Постарайтеся не упустити з рук «золоту рибку» і оперативно скористайтеся нагодою. І врахуйте, ніж більш кольоровими були ниточки, тим крутіше зміниться поточна ситуація.

Побачені уві сні червоні нитки в більшості випадків пророкують романтичні пригоди. Якщо червоними нитками ви зшивали міцно-міцно що-небудь, то взаємини з коханим або коханою будуть міцні як ніколи.

Якщо сняться рожеві нитки, можливо, ви занадто мрійливі і романтичні останнім часом, якщо сині — готуйтеся до тривалого подорожі. Доведеться покинути рідні стіни на досить довгий термін. Особливо якщо ви їх в сновидінні розплутували.

Різні тлумачення

Купувати уві сні моток — до дороги. Сонник Езопа рекомендує звернути увагу на те, наскільки приснився моток був великим. Чим більше був його розмір, тим далі належить виїхати. Ще один варіант,, до чого сниться купувати нитки — виникнення захворювання.

Розгледіти в своєму сні ще й швейні голки — дуже негативний знак. Приснилися голки є попередженням про те, що в реальності ви намагайтеся втрутитися явно не в свою справу. Якщо не припинити це робити, можна опинитися в досить-таки негативну ситуацію.

Сонник Гришиной стверджує, що витягувати з рота в сновидінні нитки — до задушевних розмов. Вести їх належить з одним або родичем. Розмова допоможе вам краще зрозуміти співрозмовника і уникнути неприємної сварки і непорозумінь.

Розпускати вовняні нитки уві сні — до фізичного насильства. Хтось заподіє вам не тільки душевну, але і фізичну біль. Універсальний сонник переконаний, що намотувати їх на клубок — до хвороби.

Шеремінская вважає, що шукати уві сні ниточку і знайти її — до успішному вирішенню наявної на даний момент проблеми.

Сонник нитки, до чого сниться нитки уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: