Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник нові черевики, до чого сниться нові черевики уві сні

Бачити нові черевики уві сні, одягати їх, чистити — до любовних інтриг, романтичних пригод, увазі протилежної статі, зустрічі з долею. Заміжній жінці сонники обіцяють море шанувальників, приємні клопоти з дітьми. До чого сниться купувати фірмову взуття, приміряти її, можна дізнатися, згадавши її колір, фасон і навіть розмір.

Сонник Міллера і його розшифровки

Психологи тлумачення сну, в якому довелося купити і носити нові черевики зводять до знайомств, флірту, на позитивні зміни. Особливо добре, якщо наснилося, що вони були чорного, коричневого кольору. Таке сновидіння означає достаток, порядок в справах, примирення з улюбленими і бурхливий роман.

До чого сниться приміряти і одягати взуття, добре розповідає сонник відомого психотерапевта Густава Міллера:

 • Дорогі фірмові боти — до щедрого залицяльникові, цікавою шанувальниці;
 • Потерті, але чисті і акуратні чобітки — до дрібних сварок з подружжям;
 • Ошатні черевички — до пристрасного роману;
 • Діряві черевики — до фальшивим друзям.
 • Прийміть заходи обережності

  Якщо приснилося, що нові черевики порвалися відразу ж після покупки, варто насторожитися. Сновидіння означає, що поряд з вами знаходяться нечесні люди, здатні зрадити. Дірявий, неякісна жіноче і чоловіче взуття є сигналом фальші і зради.

  Сонник Ванги пропонує насторожитися жінці, якій довелося уві сні купити браковані боти. Її обранець, на жаль, виявиться альфонсом або просто непорядним людиною, якщо наснилося, що нові черевики не підходили за розміром, давили, некрасиво сиділи на нозі.

  Готуйтеся до незабутніх побачень

  Бачити червоні стильні ботики, одягати їх перед дзеркалом уві сні — до таємного побачення і бурхливому роману, який призведе до міцної сімейного життя. Заміжній жінці сновидіння обіцяє ряд клопоту зі створення затишку і комфорту в будинку. Переїзд, покупка нових меблів — саме те, до чого сняться шикарні нові черевики.

  Купити жіночі боти відомого дизайнера — знак популярності у протилежної статі за всіма сучасними сонникам. Увага, залицяння з боку шанувальників стануть помітні навіть оточуючим, якщо наснилося, що таке взуття гармоніювала з вашим костюмом або пальто.

  Чекайте напруження пристрастей

  Бачити обновку, отримувати компліменти уві сні, ловити заздрісні погляди — до інтриг, пліток подруг і друзів. Близькі люди не зможуть пережити ваш тріумф і будуть всіляко заважати ледь розпочатої спільного життя. Особливо погано, якщо довелось бачити, що ваші черевички тут же почали приміряти все підряд.

  Сонник Нострадамуса по-своєму роз’яснює,, до чого сниться обновка і рекомендує не втрачати голову, якщо довелося взувати уві сні модні півчобітки на босі ноги. У пориві божевільної пристрасті, ви ризикуєте забути про роботу, домочадців, друзів.

  Сонник нові черевики, до чого сниться нові черевики уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: