Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник нечистоти, до чого сниться нечистоти уві сні

Бачити яму з нечистотами уві сні — до прибутку, любовним клопотам, пригод. Але події можуть бути не зовсім приємними, якщо наснилося, що фекалії, покидьки сміття були в роті, на руках, інших частинах тіла. Сновидіння, в яких довелося забруднитися в лайні, бруду іноді означають нечесно зароблені кошти. Щоб з’ясувати, до чого сняться каналізаційна жижа, каламутна вода, випорожнення, сучасні сонники пропонують згадати деякі нюанси.

Рекомендації сонника Міллера

Психологи вважають, що яму з нечистотами можуть бачити уві сні люди, які не добирають методів для досягнення мети. Особливо, якщо наснилося, що ви розкидали їх, намагалися забруднити оточуючих. Намагайтеся плести поменше інтриг, не розпускати плітки про друзів. Інакше, надовго зарекомендуєте склочник і втратите довіру близьких людей.

До чого сняться нечистоти, екскременти, покидьки, сонник Міллера пояснює так:

 • Наповнювати будь-яку ємність лайном — до можливості розбагатіти шляхом крадіжки, афер;
 • Бачити відкриту яму з помиями у дворі — до застою проектів, важливих справ;
 • Поливати брудом оточуючих — до інтриг, розглядів;
 • Випльовувати гидоту, зчищати з одягу покидьки — до духовного зростання, одужання.
 • Знайдіть золоту середину

  Сонник Цветкова радить звертати увагу на власні дії уві сні. Якщо приснилося, що ви власними руками нагортали нечистоти в одну купу, будьте готові до серйозної боротьби за краще місце в робочому колективі. Сновидіння означає, що доведеться використовувати хитрість, кмітливість, обманювати суперників. Іншими методами впоратися з конкурентами, на жаль, не вийде.

  Психолог рекомендує дотримуватися межі дозволеного, інакше колектив може не прийняти вас. Авантюри, махінації з грошима, дрібне і велике шахрайство — саме те, до чого сняться гори сміття, гнилих недоїдків, гною, інших нечистот. Чим неприємніше було відчуття в сновидінні, тим більших висот ви зможете досягти в своєму просуванні до мети.

  Терміново виходите зі стану меланхолії

  Вирита канава з нечистотами в будинку, у дворі, або в палісаднику уві сні, свідчить про гальмування справ. Сонник Нострадамуса тлумачення сну зводить до зупинки проекту з незалежних від сновидіння причин. Виявляється, застій у всіх сферах чекає тих, кому приснилось, що прибрати помиї так і не вийшло

  До чого сниться рів, наповнений нечистотами, що виділяють сморід, віщун пояснює депресією, байдужістю сновидіння. Забруднитися смердючою рідиною — значить, повністю зупинитися в розвитку і не приймати спроб врятувати ситуацію.

  Відповідальність за майбутнє в ваших руках

  А ось випльовувати з рота нечистоти, виявляється, дуже добре. Чим більше вийде їх викинути, очистити себе, одяг від гниючого сміття, тим швидше пройде процес одужання. Крім того, сонник Ванги гарантує духовне зростання всім, хто гідно сприйняв уві сні лайно і не полінувався прибрати його зі свого шляху.

  Сонник нечистоти, до чого сниться нечистоти уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: