Все про сновидіння на SONNYK.COM.UA

Сонник нечиста сила, до чого сниться нечиста сила уві сні

Різні сонники по-різному інтерпретують,, до чого сниться нечиста сила. Снотолкователі одностайні в одному: побачений уві сні персонаж служить попередженням про небезпеку. Символ звертає увагу на деякі обставини, які поступово можуть перетворитися у велику проблему, вказує сновидцу його слабкі сторони.

Чим викликаний образ

У тлумаченні снів згадується кілька причин, чому наснилися чорти. Сонник Азара вважає, що в прагненні отримати задоволення сновидец часом забуває не лише про розсудливість, а й про власну безпеку.

Інше пояснення, чому приснилася нечиста сила, вказує на честолюбство і жагу влади сплячого. Якщо побачені образи викликають страх, можливо, ви потрапили під вплив дуже сильної особистості і змушені грати за чужими правилами.

Інтерпретація Данилової, чому наснилися біси, може кілька спантеличити. Ви відчуваєте такий всепоглинаючий страх, втома і безвихідь, що готові шукати захисту у самого диявола.

У різних іпостасях

Як повідомляє тлумачення снів, потойбічні сутності не завжди приймають матеріальні форми, вони можуть бути і невидимі. Є, коли сновидець не в ладу з собою, мучиться внутрішніми протиріччями і сумнівами.

Якщо невидима субстанція не викликає страху, сновидіння віщує сприятливий збіг обставин, чому значною мірою сприяє ваш позитивний впевнений настрій.Іноді нечиста сила приймає вигляд померлих рідних і близьких. Сонник вважає, що тут має місце бути почуття провини, яке ви відчуваєте перед покійними. Провідайте могилу або пом’янути згідно з традицією.

Коли в нічних кошмарах приходить перевертень, сонник радить в реальному житті остерігатися лукавих осіб. Відьма символізує мудрість і, разом з тим, підступність. Якщо довелося бачити себе в якості легко впізнаваного містичного персонажа, можливо, насправді вам не вистачає характерних здібностей, якими вони наділені.

В гостях у нечисті

Якщо уві сні ви опинилися замкнутими в будинку наодинці з нечистою силою, сонник Міллера обнадіює, що в реальній дійсності ви не самотні. Допомога прийде звідти, звідки не чекали.

Сучасний сонник вважає недобрим ознаку виявитися в будинку у нечистої сили. Якщо жінці наснилося, як нечиста сила в образі привабливого чоловіка запрошує її до себе, наяву слід остерігатися спокус і бути обачною в спілкуванні з протилежною статтю.

Інформацію про те, до чого сниться, як нечиста сила виявилася в будинку сплячого, можна знайти в сонник Хассе. Символ, скажімо прямо, несприятливий для тих, хто має відношення до сільського господарства. Висока ймовірність неврожаю і хвороб худоби.

У пророцтві Ванги також згадується, до чого сниться, як нечиста сила приходить в гості. На думку провидиці, це передвісник неймовірного везіння. Висловивши уві сні неповагу, ви ризикуєте потрапити в лапи марнославства, тим самим відштовхнувши від себе друзів.

Існує ще одне тлумачення снів,, до чого сниться візит нечисті. Сновидіння попереджає, що зараз не найкращий час пускати незнайомців у своє житло, в свої таємниці і в своє життя.

Душителі

Якщо приснилося, як вас душить нечиста сила, символ уособлює спроби наяву звільнитися від гнітючого впливу, несприятливих умов, змінити стиль життя.

Сонник попереджає, що сюжет, в якому душить домовик, може бути навіяний реально існуючими проблемами з дихальними шляхами. Якщо подібне неодноразово відвідує вас уві сні, можливо, має сенс пройти медичне обстеження.

Сонник нечиста сила, до чого сниться нечиста сила уві сні


Зараз ви знаходитесь тут:


Схожі записи: