Сонник носять на руках, до чого сниться носять на руках уві сні

Якщо уві сні носять на руках дітей або кохану, сонник пов’язує приснилося з вибором між примхою і відповідальністю. Іноді зберегти розумний баланс буває нелегко. До чого сниться ручна поклажа, підкажуть її габарити і призначення.

Дітки на ручках

До чого сниться носити дитину на руках, розкажуть зовнішній вигляд і настрій карапуза. Здоровий і веселий малюк уві сні віщує виконання задуманого. Замурзаний плакса попереджає про труднощі.

Коли уві сні трапляється носити дитину хлопчика, сонник радить зайнятися творчою працею. Якщо наснилася дівчинка, саме час відвідати родичів.

Найчастіше носити дитину уві сні доводиться тим, хто мріє про дітей, але боїться відповідальності. Коли вручають чуже чадо, сонник попереджає, що хтось спробує перекласти на ваші плечі свої проблеми.

Іноді сидить на колінах малюк символізує дрібний бізнес, який згодом виявиться напрочуд прибутковою справою.

Дорогоцінна ноша

Снотолкователь детально роз’яснює, що означає обіймає кохану дівчину і піднімати її над землею. В реальній дійсності належить захоплююча подорож. Ймовірна несподівана прибуток, в той же час, існує небезпека настільки ж легко втратити придбане.

Коли сновидец змушений тримати у висячому положенні угодовану персону, сонник закликає задуматися, чи не підкаблучник він у власній родині і не сидять у нього на шиї колеги по роботі. Проявіть розбірливість, приймаючи пропозиції або підписуючи контракти.

Ваговози

Цікаво дізнатися, до чого сниться, як хлопець носить тяжкості. Якщо за сюжетом у сновидіння не було вибору, наяву він отримає своєчасну допомогу. Якщо ж він по скупості відмовився від послуг носія, в реальності його чекають зайві клопоти.

Якщо дружині здалося, як чоловік носить у будинок нові меблі, сновидіння часто пов’язано з придбанням нерухомості. Правда, не факт, що вдалим. Будьте уважні, підписуючи документи, зважте всі за і проти.

Коли трапляється керувати бригадою носіїв, сонник застерігає від сумнівних витівок. В даний період на перший погляд, захоплююча авантюра може виявитися справжнім тягарем, заплутаною і безглуздою.

Сновидицей в обіймах

Сонник пояснює,, до чого сниться жінці, як чоловік носить її на руках. Побачене уві сні говорить про таємну пристрасть або бажанні урізноманітнити сексуальне життя.

Це не єдине тлумачення, до чого сняться чоловічі обійми. Коли приснилося, що незнайомий чоловік носить вас або кружляє в танці на балу, настільки романтичний сюжет віщує любовну пригоду.

Коли закохану дівчину хлопець носить на руках уві сні, наяву для сновідіци висока ймовірність почути довгождану пропозицію.

Якщо ти в даний момент вільна дівчина, і, тим не менше, тобі наснилося, що хлопець піднімає тебе на руки, сновидіння може бути ні чим іншим, як еротичною фантазією.

Якщо заміжньої дами приснилося, як чоловік носить її на руках, сонник обіцяє, що відносини в родині кардинально покращаться, завдяки значимого для обох подружжя події, яке незабаром дасть про себе знати.

Сонник носять на руках, до чого сниться носять на руках уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: