Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник носовичок, до чого сниться носовичок уві сні

Сонник дає кілька різних інтерпретацій такого символу, як носовичок, тому зрозуміти, до чого він сниться, нескладно. Залежно від подробиць бачення уві сні може стати передвістям неприємних клопотів, зриву планів, розчарування або благополуччя, успішного ходу справ, чиєїсь підтримки.

Яким був носовичок?

Для вірного тлумачення сну важливо, яким він приснився:

 • Білий — можливе погіршення самопочуття, захворювання;
 • Кольоровий — ризикована справа завершиться якнайкраще;
 • Батистову — ваші душевне тепло, щирість залучають оточуючих;
 • Шовковий — гармонійні взаємини з коханим (коханою);
 • Чистий — гідна поведінка, зважені рішення принесуть удачу;
 • Брудний — важкі образи, глибокі розчарування;
 • Порваний — великі сварки з чоловіком (дружиною).
 • Сонник Міллера: романтичне захоплення

  До чого сниться носовичок? Бачення віщує сплячому любовне захоплення. Також в житті з’явиться щось непередбачене, але приємне.

  Готуйтеся до перешкод

  Впустити уві сні — несприятливий знак. Сонник попереджає: хтось зірве плани сновидіння, яким, здавалося б, ніяк не можна було перешкодити.

  Наснилося втратити хустинку? Задуманого не вдасться досягти, незважаючи на всі докладені зусилля: обставини перешкодять цьому.

  Махали уві сні хусточкою, прощаючись з кимось, або бачили, як інші це роблять? Наяву також попереду розставання з близьким другом, родичем.

  Радість, веселощі, любовну пригоду

  Танцювали, розмахуючи хусточкою? Сонник повідомляє: отримаєте запрошення на цікаве розважальний захід.

  Чистий, відпрасований або новий — хороший знак: кохана людина сновидіння дуже відданий йому, можна не сумніватися в своєму обранцеві (обраниці).

  До чого сниться тримати в руках красивий носовичок? Має бути приємна любовну інтрижку, яка принесе масу позитивних емоцій.

  Сімейне благополуччя, підтримка

  Бачити стопку чистих хусточок уві сні — попереду важке випробування, але той, хто лежить гідно проявить себе, подолавши обставини. Ця ситуація згодом несподівано обернеться великою удачею.

  Наснилося шукати і знайти носовичок? Отримайте своєчасну підтримку від незнайомої людини.

  Сонник іноді трактує його втрату як прикрість від слабкої навчання дітей, їх поганої поведінки. Тому шукати і знайти цей особистий предмет віщує сімейне благополуччя, радість.

  Вам і вашим близьким чекають турботи

  Втратити, шукати, але не знайти означає: той, хто лежить доставить своїм близьким, рідним багато зайвого клопоту.

  Зав’язали його вузлом уві сні? Сонник попереджає: можете забути про щось вельми важливе для себе.

  Сякатися — хтось із домашніх захворіє. Також сякатися, витирати ніс — чекають неприємні турботи, клопоти.

  Інші трактування

  Прати його уві сні — приклавши зусилля, ви вдало подолаєте невигідні обставини. Гладити — ризикована справа несподівано виявиться успішним.

  Бачити чоловічий носовичок означає: сновидец під впливом сп’яніння, піддавшись відчайдушному завзяттю, зробить невластивий для себе вчинок. Цим безглуздям він збентежив усіх оточуючих.

  Приснився чоловічий брудний хустку обіцяє людині глибокі розчарування, серйозні образи.

  До чого сниться, ніби він виявився забруднений кров’ю? Сонник попереджає: людина потрапить в залежність до особі, яка має позичить грошей.

  Сонник носовичок, до чого сниться носовичок уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: