Сонник носоріг, до чого сниться носоріг уві сні

Як в реальності, так і уві сні носороги є символом агресії, дикої люті і потужності. Уві сні побачили біжить на вас носорога — будьте обережні, вам загрожує небезпека. Дуже багато, при тлумаченні сновидіння, залежить від деталей. Так, наприклад, бажаючи дізнатися,, до чого сниться носоріг, ви повинні згадати подробиці сну і після цього знайти відповідь на своє питання на сторінках сонника.

Тлумачення сонника Міллера про носорога

Бачити уві сні носорога — знак великої втрати і застереження про лихо, що насувається.

Наснилося, ви вбиваєте носорога — ви подолаєте перешкоди на своєму шляху до щастя.

Спостерігати за твариною — до сварок і конфліктів

Сниться, що вас переслідує носоріг — вас чекає смуга невдач і конфліктів. Якщо сновидец людина цілеспрямована, сновидіння символізує досягнення мети, однак методи, які він обере для здійснення своїх планів, викличуть несхвалення оточуючих.

Наснилося, що ви стали свідком того, як спить величезна ссавець і при цьому голосно хропе — якісь невеликі сварки ризикують перетворитися у великі конфлікти через те, що про них стане відомо великій кількості людей, пророкує сонник Цвєткова.

Бачити, як маленький носорожік хлюпається у воді — ваші проблеми насправді виявляться більше надуманими, ніж реальними, пророкує Осінній сонник.

Полює на носорога — знак небезпеки і ризику

Сниться, що ви полюєте на білого носорога через рідкісну і дорогої шкіри — ви ходите «по лезу ножа» і йдете на невиправдані ризики.

Бачити, що ви поранили чорне ссавець і тепер воно за вами женеться — стережіться розлючених конкурентів. Ви дуже їм насолили, вони не готові вам цього пробачити і жадають помсти, пророкує сонник міс Хассе.

Тікати від розлюченого звіра, який вас переслідує, розлючений вашими пострілами — до проблем з особистою безпекою. Хтось, кого ви дуже образили своєю відмовою або байдужістю, бажає заподіяти вам шкоди, причому, цілком можливо, що фізичний. Згадайте, кого ви могли образити і продумайте, як вам потрібно поступити.

Вбити тварину уві сні, але тушу не забрали, а залишити на поталу гієнам — у вас є всі передумови подолати свого ворога, але ви лінуєтеся це зробити.

У зоопарку або Все під контролем…

Наснилося, що ви гуляєте в зоопарку і бачите в просторих вольєрах великих і маленьких носорожіков — вам нічого не загрожує, ви тримаєте все під контролем, радує сонник Східних мудреців.

Спостерігати уві сні, як великий носоріг заснув прямо у воді і при цьому почав голосно хропіти — від вас нічого не можна приховати, ви в курсі всього, що відбувається у вас вдома і в колективі. Вас чекає тиша і спокій, радує Місячний сонник.

Сниться, що носорожий малюк втік до свого вольєру і звідти стало чутно, як він хропе — зверніть увагу на проблеми дітей, їм важко зніми впоратися самотужки, тому вам необхідно втрутитися і допомогти.

Безпечний «звір» — гарний настрій і смуток будуть змінювати один одного

Побачити уві сні, що на вас сидить жук-носоріг — тлумачення сну двояко: жук облюбував ваші ноги або руки — вас чекає приємна подорож, знімаєте жука з голови — до безтурботним вихідним.

Приснився іграшковий носорожік — до нудьги, хандри і поганого настрою, засмучує Весняний сонник.

Сонник носоріг, до чого сниться носоріг уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: