Сонник носити шубу, до чого сниться носити шубу уві сні

Що значить — уві сні носити шубу? Сонник пропонує дві найбільш актуальні розшифровки. Цей сюжет відображає або багатство і достаток життям, або удавання. Його деталі точно підкажуть,, до чого сниться вказане бачення.

Повірте в себе!

У нічну пригоду вам трапилося носити шубу? Сонник підозрює, що в реальній дійсності ви занадто скуті і не впевнені в собі.

Це явна ознака невпевненості, яка заважає вам насолоджуватися життям. Єдина порада: візьміть себе, відкиньте будь-які сумніви і просто живіть.

Успіх або незадоволеність?

Однак у сонника є і більш приємне тлумачення сну. Так зручний і теплий шубейка, означає, що вас супроводжує успіх, а оточуючі ставляться з теплотою і довірою.

Приснився занадто жаркий і незручний кожушок? Ви надмірно стурбовані життєвим комфортом і це частенько додає вам складнощів.

Готуйтеся!

До чого сниться, що з вироби випадає ворс? На жаль, це ознака прийдешнього розбрату в сім’ї або відносинах. Уві сні моль зжерла красиву шубу? Наступний зимовий сезон буде дуже холодним.

В ночі носити шубу з дорогого хутра — не дуже добре. Сонник радить підготуватися до чергового життєвого випробування.

Якщо ж на вас надіта брудна і рвана дублянка, то фінансове становище дивним чином покращиться, а всі біди обійдуть стороною.

Гарантії Міллера

До чого сниться описуваний сюжет відповідно до тлумача Міллера. Він упевнений: хизуватися уві сні в красивій шубейку — до багатства і міцному положенню. Молодий дівчині він гарантує шлюб з цікавим і мудрою людиною.

Займіться здоров’ям!

Наснилося, що вам довелося носити шубу безпосередньо на голе тіло? Сонник пророкує погіршення самопочуття від легкого нездужання до серйозної застуди. Крім того відбудуться неприємні зміни в близьких відносинах.

Бачити на собі виріб, який уві сні явно велике за розміром, означає, що ви зустрінетеся з зарозумілим людиною і дізнаєтеся чимало бід.

Наснилося, що ви розглядаєте дорогущую зимову модель через вітрину? Будьте готові до обману, розчарувань і помилку, яка стане поворотною в долі.

Досить витрачати!

До чого сниться, що ви носили м’яку норкову шубейку уві сні? Сонник підозрює, що якась особистість буквально «сидить на шиї» і явно не збирається звідти злазити.

Наснилося, що ви наділи норкову шубу? Ви точно заробляєте менше, ніж витрачаєте. Негайно зменшуйте свої безглузді витрати і починайте економити.

Жінці бачити норкову модель — до багатого залицяльника, чоловікові — до серйозних втрат.

Тлумачення деталей

Сонник пропонує ще ряд розшифровок, в залежності від того, з якого хутра довелося носити шубу уві сні.

 • З горностая — приємне знайомство.
 • Єнота — до зради.
 • Соболя — до розкоші і достатку.
 • Бобра — до безгрошів’я.
 • Козлика — до втрати посади.
 • Кролика — до безвихідного становища.
 • Нутрії — до комфорту, достатку.
 • Песця — до незадоволеності життям.
 • Не заздріть!

  Наснилося, що ви ходили в білого або жовтого дублянці? Захворієте. Бачити модель чорного кольору — гірше. Уві сні це знамення великого лиха.

  Якщо ж сталося носити шубу зі штучного хутра, то вас давно і нахабно обманюють.

  До чого сниться, що ви приміряли абсолютно чужу шубу? Сонник вважає, що ви намагаєтеся жити чужим життям або просто заздрите.

  Сонник носити шубу, до чого сниться носити шубу уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: