Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник норкова шуба, до чого сниться норкова шуба уві сні

Якщо на вулиці літо, а напередодні ви не купували норкову шубку, то варто гарненько задуматися над її появою уві сні. Ця частина гардероба відрізняється вкрай суперечливими трактуваннями, і тільки сонник допоможе точно розібратися, до чого сниться такий сон.

Суперечливий символ

На жаль, сонник не має однозначного тлумачення норкової шуби. Вона може бути як і символом удачі, процвітання і поваги, так і знаком швидкого заміжжя, як показник внутрішньої обмеженості, так і надмірної скритності. Більш того, традиційна шуба з коричневої норки буває явною вказівкою на час виконання пророчого сновидіння. Тому всі випадки неодмінно слід тлумачити, враховуючи всі деталі.

Час виконання

Якщо наснилася коричнева шубейка з норки задовго до сезону, то варто запам’ятати цей сон у всіх його подробицях. Він може вказувати, що нічні події стануть реальністю саме взимку.

Крім того, давати розшифровку сновидіння необхідно в залежності від дня, в який воно приснилося. До чого, наприклад, сниться чорна норкова шуба з неділі на понеділок? Терміново займіться своїми фінансами, вас очікують непередбачені витрати і фінансові проблеми.

Носили норкову шубку в ніч на середу? Вас чекає розрив родинних відносин. Якщо ж з середи на четвер ви купили і подарували шубку близькій людині, то сонник вважає це явною вказівкою на достаток і безхмарне життя.

Внутрішній стан

Якщо уві сні ви купили довгу норкову шубу, але вона вам не дуже подобається, то сонник вважає, що наяву ви занадто скромні і затиснуті. Якщо одяг виявилася спекотною і незручною, то ви занадто багато приділяєте уваги власному комфорту.

Якщо ж уві сні манто з норки затишне і добротне, то на душі у вас також тепло і добре. Облізла одяг символізує постійні хвилювання і тривоги, а крім того сумнівне джерело доходів. До речі, якщо шубейка наснилася з капюшоном, то сновидец відчуває свою повну захищеність або навпаки, щось намагається приховати від світу.

За Міллеру

А ось сонник Міллера має на цей рахунок дуже цікава думка. Він вважає, що норкова шуба може приснитися тим, хто має завищені амбіції і не поспішає показати своє справжнє обличчя. Такий сон також є ознакою облуди, брехні і обману. Більш того, якщо ви побачили голого людини в довгій чорній шубі, то сонник Міллера радить побоюватися зради.

Наступні трактування не шкідливіші. Він вважає, що носити хутряний одяг уві сні сниться до банального похолодання. Якщо ж у видіннях тієї ночі шубу носив хтось із родичів, то навпаки слід чекати потепління.

Дії та маніпуляції

Мабуть, найбільшу роль в тлумаченні сновидінь мають дії сновидіння і інших учасників. Якщо жінці наснилося, що їй подарували білу норкову шубу, то сон обіцяє швидке знайомство з дуже цікавою людиною і навіть заміжжя. Судити про майбутнє можна за зовнішнім виглядом одягу, ніж вона дорожче і красивіше, тим вдаліше буде шлюб.

Чоловікові міряти чоловічу шубу — до прибуткової справи. До чого ж наснилося, що чоловік міряє явно жіноче хутряне манто? Мабуть, в душі у нього не все гаразд і наяву він намагається грати зовсім не властиву йому роль.

Колір і стан виробу

Якщо уві сні ви побачили розкішну норкову шубу, яка вам не по кишені, то підготуйтеся — доля підкине дуже неприємний сюрприз. У той же час брудна і навіть рвана, але довга шуба сниться до поліпшення фінансового становища.

Особливу увагу сонник радить звернути на колір вироби. Біла шуба сниться до удачі, коричнева до хвороби, а чорна до великої біди. Але сонник рекомендує не поспішати з негативними висновками, деталі сновидіння можуть звести нанівець всю його трагічність.

Сонник норкова шуба, до чого сниться норкова шуба уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: