Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник ніс, до чого сниться ніс уві сні

Ніс, прівідевшіеся уві сні, на думку більшості сонників символізує різні неприємності, які повинні статися в реальному житті. Але, в дійсності пояснення,, до чого сниться носик, може бути і цілком милостивим. Багато що залежить від деталей сюжету.

Ніс за сонником Міллера обіцяє, що наяву відбудеться найближчим часом ситуація, яка вимагатиме проявити всю силу характеру. Якщо дана частина особи була зовсім невеликого розміру, то поточні справи закінчаться невдачею. Побачити уві сні волосся в носі до великих звершень. Трапляться вони тільки завдяки проявленій мужності і внутрішню силу. Якщо у Вашому сновидінні з носа тече кров, то нещастя станеться або особисто у Вас, або у кого-небудь з близьких.

До чого сниться такий сон по дворянського сонником Н. Грішіной

Бачити уві сні великий ніс по тлумачу Гришиной до народження сина і до матеріального благополуччя. Мудрість, терпіння і працьовитість допоможуть поліпшити матеріальне становище і зміцнити свій соціальний статус. Бачити, що в іншої людини ця частина обличчя надмірно велика до отримання догани на службі. Також подібний сюжет може обіцяти виявлення у себе таланту до живопису. Не виключено, що це відкриття серйозно змінить всю життя і допоможе знайти новий, приємний вид заробітку.

Бачити свій ніс зовсім невеликого розміру до страждань, причому, незаслуженим. Швидше за все, оточуючі не зможуть зрозуміти Вас, що призведе до тривалих душевним терзанням. Побачити уві сні ніс кирпатий за сонником Н. Грішіной до надмірної наївності в важливому питанні. Будьте уважні, надмірна довірливість може обернутися великою бідою. Ви можете стати жертвою грошового обману або відповідальним за справу, яку не робили.

Дворянський сонник Н. Гришиной роз’яснює,, до чого сниться висмарківать соплі з носа. Сякатися уві сні до отримання наяву подарунка від родичів, членів сім’ї чи колег по роботі. Якщо приснився прищ на носі, то незабаром може захворіти дитина, причому досить серйозно. Також Ваш суперник може в чомусь Вас перевершити, що викличе чимало переживань.

За даним сонником значення сну з носом волохатим вельми милостиво. Цей сюжет обіцяє щасливий життєвий період, наповнений тільки приємними переживаннями. Бачити уві сні відразу два чужих носа до перешкод, які обов’язково виникнуть на шляху до мети. Якщо не спасувати перед ними, то можна домогтися небувалих висот і стати успішним.

Сонник Гришиной також розтлумачує, до чого приснився зламаний носик. Побачивши під час нічного відпочинку подібний сюжет, приготуйтеся наяву зіткнутися з наклепом, спрямованим на знищення честі і гідності. Крім цього може проявитися і серйозна хвороба. Розбити ніс кому-небудь уві сні, означає втручання в життя іншої людини, причому, без його волі.

Ще кілька тлумачень даного сновидіння

Те,, до чого сниться розбитий ніс, можна прочитати в сонник Майя. Подібна травма обіцяє спокійне життя найближчі місяці. У цей період не відбудеться ніяких неприємних подій і можна жити, зовсім не переживаючи нема про що. Якщо ніс червоний і опухлий, то готуйтеся зіткнутися з проблемами, пов’язаними зі здоров’ям серця.

Колупатися в носі і діставати звідти комашки до численних дрібних сварок і розбіжностей з оточуючими. Гідно пережити це клопітка час допоможе тільки максимальне душевний спокій. За сонником Нострадамуса поцілунок в ніс говорить про тепле ставлення до цієї людини. Цілувати в носик незнайомця до жадобі любові, яка обов’язково прийде, варто лише трохи почекати.

Згідно сонником, пірсинг носа, побачений у сні, говорить про потребу в загальній увазі. Щоб його отримати, необхідно лише зробити який-небудь гідний вчинок. Новий сімейний сонник, роз’яснює,, до чого сниться довгий кровоточить ніс. Відповідно до цього джерела кров — вкрай недобрий знак. Варто проявити граничну уважністю, щоб не опинитися замішаним в недоброї історії.

Чистити ніс уві сні до вирішення невеликих проблем, що накопичилися за останній час. Не варто відкладати надовго рішення проблем, інакше вони лише посиляться. Якщо сама виступає частина на обличчі сильно свербить уві сні, то слід наяву уникати скрутних ситуацій і спілкування з особами, що мають відношення до будь-якого виду криміналу.

Зазнавати труднощів у своєму сновидінні від спілкування з довгоносим людиною, до необхідності в реальному житті прийняти важке рішення. Не варто поспішати в цій справі, так як абсолютно будь-яка поспішність значно збільшує можливість здійснення помилки, виправити яку буде досить проблематично.

У деяких сонниках також можна знайти пояснення, до чого сняться вилазять хробаки з носа. Побачивши уві сні подібне не варто відразу ж думати про погане. Можуть виникнути наяву різні клопоти, але закінчаться всі вони досить-таки благополучно. Головне, радить сонник, не опускати руки і весь час шукати шляхи виходу із складних ситуацій.

Тлумач Цвєткова каже, що надмірно великий ніс на своєму обличчі або на обличчі чужу людину, побачений у сні, віщує багатство і заступництво з боку впливового громадянина. Маленька за розміром дана частина особи обіцяє велику несправедливість. Побачити обличчя, на якому є тільки рот і очі, до смерті або до важкого розлучення.

Щоб дізнатися, до йому сниться вистачати кого-небудь уві сні за ніс, також слід звернутися до сонником. Цей сюжет обіцяє успіхи на любовному фронті. Самотні люди нарешті знайдуть поруч довгоочікуваного кохану людину, якого будуть поважати, і яким будуть захоплюватися. Вже знайшли свою любов тільки зміцнять наявні відносини.

Сонник ніс, до чого сниться ніс уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: