Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник номер телефону, до чого сниться номер телефону уві сні

Номер телефону уві сні має кілька значень. Він віщує потрібні знайомства, зустрічі з друзями, зміцнення позицій на роботі, важливі новини. Але також цей символ, за сонником, обіцяє конфлікти, проблеми при спілкуванні, повсякденну рутину. Зрозуміти,, до чого сниться бачення, можна, якщо пригадати деталі.

Події, новини, постійні справи

Бачити телефонний номер уві сні означає: незабаром розпочнеться низка неминучих подій, після яких ви дізнаєтеся деякі важливі новини.

Наснилося бачити телефонний номерок на папері? Сонник повідомляє: наяву ви дуже зайняті справами, не приділяючи уваги своїм близьким, а вони від цього страждають.

До чого сниться змінити власний телефонний номер? Сновидець хоче перервати зв’язку з друзями, добрими знайомими.

Важливі відомості і потреба в спілкуванні

Якщо дівчині приснилося бачити номерок знайомого хлопця — значить, він хоче зустрітися, щоб щось повідомити. Ці факти можуть виявитися дуже важливими, навіть змінити її життя.

Шукали уві сні номер телефону? Сонник стверджує: ви занадто замкнуті, відчуваєте проблеми при спілкуванні. Слід частіше залишати свою зону комфорту, намагатися розширювати коло спілкування.

Які дії виробляли?

Правильне тлумачення сну можливо, виходячи з того, що довелося робити:

 • Шукати — конфліктна ситуація на роботі;
 • Просити чийсь — попросіть друзів допомогти вам вирішити якусь проблему;
 • Писати — зможете зміцнити власні позиції на роботі;
 • Дати свій — новий шанувальник (прихильниця);
 • Набрати — випадково поширювати невірні відомості, через які почнуться проблеми;
 • Змінювати — втратити зв’язок з друзями.
 • Також писати його означає: бути знайомство і зближення з відповідальними, цікавими, різнобічними людьми.

  Обмін інформацією, прохання про допомогу

  Наснилося давати свій номер телефону? Сонник підказує: це символізує обмін інформацією або сновидець підпустить до себе якогось людини дуже близько.

  Давати телефончик уві сні означає: ви повинні взяти на себе ініціативу, самі попросити когось про надання послуги або запитати у нього поради.

  До чого сниться спеціально назвати не ті цифри в своєму номері телефону? Це має серйозне значення. Однак правильну і вигадану цифри треба розглядати з точки зору нумерології.

  Сонник Міллера: повсякденні справи

  Приснилися цифри номера телефону уособлюють поточні справи, буденність, повсякденні обов’язки, тобто накатаній колії життя.

  Постарайтеся не провокувати конфлікти

  Незнайомі телефончики уві сні обіцяють конфліктну ситуацію на роботі, тому сварок, суперечок краще уникати. Слід лояльно спілкуватися з колегами будь-якого рангу, адже від цього залежить ваш успіх, а також подальші перспективи.

  До чого сниться записувати чийсь номерок мобільного? Сонник підказує: постарайтеся пригадати його наяву і витлумачити. Для цього треба скласти всі цифри, а потім звести підсумок до однієї, значення якої знайти в нумерології.

  Зустрічі з друзями, важливими особами

  Наснилося записувати його? Дівчині бачення віщує увагу шанувальника, який їй неприємний, оскільки вона любить іншого.

  Також записувати телефончик обіцяє зустрічі і знайомства з особами, які мають високий статус і положення. Сонник підкреслює: вони здатні зіграти значну роль в долі сплячого — головне, не упустити представився шанс.

  Набирати номер телефону і додзвонитися кудись уві сні — добрий знак. Незабаром зустрінете хорошого друга і приємно проведете час.

  Допомога близьких, знайомих

  Набирати його, але не додзвонитися, куди хотіли — за сонником означає: проблеми нікуди не подінуться, доведеться вирішувати їх власними силами.

  До чого сниться набирати стаціонарний номерочек? Це відображення необхідності у сновидіння в сторонньої допомоги.

  Взагалі номер телефону уві сні віщує зміцнення бізнесу, якого сплячий зможе домогтися, спираючись на добрі зв’язки з потрібними людьми.

  Сонник номер телефону, до чого сниться номер телефону уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: