Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник ночнушка, до чого сниться ночнушка уві сні

Ночнушка уві сні уособлює прагнення сплячої людини до комфорту, а також свідчить про його легковажність, впевненості і розкутості. Сонники роз’яснюють,, до чого сниться нічна сорочка, з погіршенням самопочуття або отриманням приємну новину.

Ночнушка в сонник Міллера обіцяє легке нездужання

Наснилося ночнушка пророкує Міллером легке нездужання і печаль внаслідок свого фізичного стану. Бачити когось в нічній сорочці, віщає про перспективу отримати неприємну звістку, здатне ненадовго «вибити з колії» сновідящего.

Колір деталі гардероба уві сні розкриває особистість сновидіння

Наснилася червона ночнушка, надіта на Вас, значить, незабаром Ви поринете в череду романтичних вражень, інтимних радощів і задоволень. Міряти чорну сорочку свідчить про серйозну хворобу, яка надовго укладе Вас в ліжко. Купувати собі білизну яскравих забарвлень — пророкує незабутні враження.

За запевненням Спільного сонника, то,, до чого сниться біла нічна сорочка, свідчить про душевну рівновагу і гармонію. Можливо, білий колір цієї деталі гардероба є відображенням сприятливого життєвого періоду, під час якого можна здійснити свої найзаповітніші задуми. А ось чоловікові, бачити в білій нічній сорочці свою обраницю, характеризує щирість і відданість коханої.

Купувати ночнушку уві сні — прагнення до комфорту

Сучасний суміщений сонник розтлумачує,, до чого сниться вибирати білизну в подарунок коханому, підсвідомим бажанням сновідіци отримати сюрприз від обранця. Однак Вам важлива не ціна подарунка, а його наявність і прагнення улюбленого порадувати Вас.

В сонник Іменинників є роз’яснення,, до чого сниться купувати для себе ночнушку в магазині. Приснилося дію пророкує дівчині нового чоловіка або коханця, чоловікові — вигідний проект.

Вибирати в магазині піжаму, але так не знайти підходящої, передрікає спілкування з надокучливими людьми, які вразять сновидіння своїм ханжеством і занудством.

Носити ночнушку уві сні — до розваг наяву

Якщо жінці наснилося, що вона міряє чоловічу піжаму, значить, в реальності сновидицей відчуває гостре бажання кардинально поміняти свої інтимні звички, або і зовсім змінити сексуального партнера. Чоловікові, міряти жіночу сорочку для сну, обіцяє сонником доктора Фрейда нову партнерку по сексу.

Бачити себе в нічній сорочці в недозволеному для цього місці (на торжестві, великому заході або публічному місці) попереджає про втрачені перспективи. Молодій людині, побачити себе в чоловічій сорочці для сну, обіцяє занепад духу і сил, тимчасове розчарування в собі і своїх можливостях.

Інші образи і сновидіння

Побачити кого-небудь в нічній сорочці, тлумачиться сонником для всієї родини, передвістям захоплюючої поїздки. Приготуйтеся, що повернувшись з веселого подорожі, Ви викличете бурю обурення і засудження серед оточуючих.

Якщо в дійсності Ви не носіть піжаму, а уві сні довелося втратити улюблену річ, значить, як стверджує Сучасний суміщений тлумач, Ви є сильною людиною, що не дозволяє собі відпочинку та інших слабкостей. Побачити, що ночнушка злетіла з білизняний мотузки під час сушіння — до випадкового придбання потрібної речі.

Сонник ночнушка, до чого сниться ночнушка уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: