Сонник нічний горщик, до чого сниться нічний горщик уві сні

Приснився нічний горщик? У будинку буде велике щастя і радість. До чого ще сниться настільки інтимний предмет? Сонник детально розбере особливості способу уві сні і розповість про різні його значеннях.

Обережніше!

В ночі привидівся горщик зі зручним сидінням? Ви зможете в повній мірі задовольнити свої найзаповітніші потреби.

Наснилося, що з’явилося дивне виріб, якого наяву і бути не може? Має бути зустрічати непрошеного гостя або виконувати термінове доручення, відмовившись від більш важливих справ.

До чого сниться симпатичний дитячий горщик? Сонник закликає бути обережними, бо ви ризикуєте стати посміховиськом для оточуючих.

Розшифровка від Міллера

У мріях з’явився нічний горщик? В реалі отримаєте дохід або ж вляпатися в дурну історію.

Що турбує?

До чого взагалі сниться туалетний горщик? Уві сні це відображення звичних, але не найбільш позитивних емоцій і переживань. Образ може передавати негативне ставлення суспільства до сновидцу або ж реальну конфліктну ситуацію.

Наснилося, що ви зайшли в громадський туалет, і виявили замість унітазів незручні предмети? Сонник пророкує ситуацію, в якій ви не зможете проявити власну думку або індивідуальність.

Прибуток або безгрошів’я?

Приснився нічний горщик будинку? Сонник впевнений: скоро життя стане комфортніше і спокійніше. Одночасно сновідних образ попереджає про дрібні неприємності і турботи.

Сталося бачити повну нічну вазу? Чекайте грошей. Якщо всередині плавали какашки, то буквально означає, що прибуток буде у вигляді цінних речей або прикрас.

Порожній горщик уві сні символізує тимчасове безгрошів’я або якусь користь.

Шукайте!

До чого сниться абсолютно чистий нічний горщик? На жаль, справи підуть на спад і деякий час доведеться сильно економити.

Бачити брудне наповнене виріб куди краще. Сонник обіцяє успішне завершення якоїсь справи.

Уві сні трапилося шукати дитячий «туалет»? Наяву належить відшукати причину всіх своїх бід. Причому реальний результат пошуків повністю залежить від знахідки сновідного предмета.

Що робили?

Подальше тлумачення сну передбачає детальну розшифровку власних дій.

 • Шукати ємність — необхідність від чогось позбутися.
 • Ходити в неї — закінчите давню справу.
 • Очищати — до прибутку.
 • Виносити з хати — станете об’єктом пліток.
 • Ховати — приховувати таємницю.
 • Не хвилюйтесь!

  До чого сниться, якщо в мріях довелося купувати новий нічний горщик? Сонник вважає, що в дійсності ви заімеете ворога.

  Уві сні ви втратили горщик? Деякий час можете не турбуватися про своїх недоброзичливців — зараз їм явно не до вас!

  Нова нічна ваза символізує справа, яке постане перед вами в новинку. Бачити придбання дивного вироби означає, що вас обманюють власні друзі.

  Гряде удача!

  Уві сні трапилося мити дуже брудний і старий нічний горщик? Сонник вважає, що вам уготований не найприємніший догляд за немовлям, хворим або дуже старою людиною.

  Наснилося, що вміст переносного туалету раптом завирувало і полилося через край? Чекайте — скоро вас буквально накриє хвилею везіння і фантастичною удачі.

  Сонник нічний горщик, до чого сниться нічний горщик уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: