Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник нічна сорочка, до чого сниться нічна сорочка уві сні

Нічна сорочка, побачена уві сні, символізує собою легковажність і розкутість сновидіння, а також його бажання досягти комфорту будь-яку ціну. Однак не варто поспішати з висновками. Сонники, тлумачачи,, до чого сниться ночнушка, часом дають суперечать один одному тлумачення — все залежить від деталей мрії.

Сонник Міллера

Психолог Густав Міллер завжди давав точні прогнози щодо майбутнього сновидіння. Ось, наприклад, що, на його думку, означають бачення, в яких сплячій людині приснилося, що він хизувався в нічній сорочці.

Бачити себе в легкій прозорій сорочці — символ легкого, але неприємного захворювання. До чого сниться довга сорочка або з міцної тканини? До труднощів в спілкуванні з людьми. А якщо в негліже перед вами постав хтось інший, то це означає, що ви почуєте неприємні речі про свого знайомого.

Коротко про те,, до чого сниться нічна сорочка

Залежно від того, як виглядала сорочка уві сні, а так само що ви з нею робили, залежать і трактування мрій про нічних сорочках.

 • Бачити, що по вулиці йде родич в нічній сорочці — до швидкої зустрічі з ним наяву.
 • Купувати її — до знайомства з новим кавалером.
 • Дарувати комусь нову білизну для сну — до нових вигідних перспективам.
 • Сохне сорочку зірвав і поніс вітер — до приємної покупки.
 • Одягати уві сні чоловіка в нічну сорочку — до даремно витраченого часу.
 • Чи не за призначенням — Не пропустіть зміни…

  Не дивно, що людина хоче знати,, до чого сниться будь-якої сюжет, особливо, якщо те, що наснилося, навряд чи можна говорити про бути в реальності. Ось, наприклад, якщо ви бачите себе в нічній сорочці в громадському місці, то не слід довго думати над вступниками пропозиціями, інакше пропустіть шанс на успіх.

  За версією сонника Фрейда, якщо чоловікові приснилося, що він одягає на себе жіночу ночнушку, то це означає, що незабаром у нього з’явиться нова сексуальна партнерка. А ось сонник пастора Лоффа дає більш песимістичний прогноз: хлопцю уві сні одягнути на себе жіночу білизну для сну — це ознака занепаду сил і слабкості духу. Одягнути дитини в школу або в дитсадок в жіночу ночнушку — символ внутрішнього дисбалансу, коли мрії і реалії не збігаються.

  У магазині нижньої білизни, або Сімейні стосунки

  Тлумачення сну, в якому ви йдете в магазин, щоб купити нічну сорочку, обіцяє буквально те ж саме: ви хочете зробити якийсь подарунок особистого характеру своєму коханому або ж отримати милу дрібничку для себе — все залежить від того, для кого ви придбали вбрання уві сні.

  Сонник міс Хассе пророкує міцні сімейні відносини того, хто уві сні купив нічну сорочку і халат. А ось, йти в магазин тільки заради покупки халата означає «халатне» ставлення до своїх подружніх обов’язків.

  Колірна гамма, як відображення внутрішнього стану

  Приснилася біла нічна сорочка? Порадує Східний сонник своїм тлумаченням: вашу душу не торкнутися травлення, гармонія і спокій — ось ваша доля. А якщо біла сорочка виявилася вимазаний, то остерігайтеся відкривати свою душу перед кимось. Біла сорочка полиняла під час прання і стала червоною? За зовнішнім спокоєм ховаються неабиякі пристрасті, попереджає Циганський сонник.

  До чого сниться гарне негліже червоного кольору підкаже Місячний сонник: вас переповнюють емоції і пристрасті, обов’язково дозвольте їм знайти вихід. Приснилася чорна сорочка — до нездужання. А ось, білизна синього кольору, а так само зеленого, жовтого та інших яскравих забарвлень, гарантує отримання феєричних вражень.

  Сонник нічна сорочка, до чого сниться нічна сорочка уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: