Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник нещасний випадок — до чого сниться?

Сучасний Сонник

Сон, в якому ви безпричинно відчуваєте себе самим нещасним істотою на світі, означає, що вас наяву окрилять відкрилися чудові перспективи у вашій роботі. Якщо хтось із близьких скаржиться уві сні на те, що він або вона нещасні в своєму сімейному житті — це віщує зміну на гірше буквально у всьому.

Сон, в якому вас спіткало нещастя в далекій дорозі і ви не можете повернутися додому, — це передвістя невдалої комерційної угоди в реальному житті. Опинитися уві сні свідком нещасного випадку з близькими вам людьми — це застереження утриматися на час від укладення серйозних ділових угод, які можуть принести вам значні збитки.

Побачити нещасний випадок на весіллі віщує серцеві страждання і душевний неспокій. Отримати травму від впала на вашу голову бурульки — до неминучих матеріальних втрат через тимчасову випадання пам’яті. Нещасний випадок від пожежі чи іншого стихійного лиха віщує втрату коханця або нареченого.

Бачити уві сні нещасний випадок на воді означає, що незабаром зустрінете людину, яка обернеться закоханим в корисливих інтересах і буде тягнути з вас гроші до тих пір, поки ви не розберетеся, що до чого. Потерпіти крах на кораблі, літаку, поїзді і т. Д. — таке нещастя уві сні обернеться для вас в реальному житті святом душі, бо виповниться ваше заповітне бажання.

Потрапити в автомобільну аварію означає, що вам доведеться мати справу з недолугим і дурним людиною, від якого важко буде позбутися. Якщо вам в будь-якому нещастя допомагають друзі — ви застраховані від будь-яких випадковостей, які можуть зашкодити вашій справі.

Сонник Лоффа

Нещасний випадок є результатом неуважності. Чи відчуваєте ви, що повинні приділяти більше уваги деталям свого життя? Чи відчуваєте ви себе жертвою раптових змін? Пам’ятайте, не існує жертв, є тільки добровольці. Якщо ви все ж відчуваєте себе жертвою обставин, спробуйте знайти ті області свого життєвого досвіду, де ви несете відповідальність і контролюєте ситуацію. Це збільшить відчуття влади і підсилить ваше енергетичне поле. Жертви мають більш слабким енергетичним полем, ніж ті індивіди, які беруть на себе відповідальність за власні вчинки.

Якщо нещасний випадок стався через перевищення швидкості під час їзди, подумайте, чи є області вашого життя, де ви рухаєтеся занадто швидко? Пригальмуєте, розслабтеся, будьте уважні і інтегруйте. Це може бути попередженням про загрозу нещасний випадок. Пам’ятайте, майбутнє не висічена на камені. Розслабтеся. Будьте обережні і пильні, щоб вчасно запобігти можливій катастрофі.

Нещасні випадки зовсім не настільки випадкові, як прийнято вважати. Якщо ви приймаєте ідею про те, що підсвідомі уявлення визначають багато зовнішні події нашого життя, тоді логічно припустити, що багато так звані «нещасні випадки» є прямим результатом рішень, прийнятих підсвідомістю. Уникайте будь-яких дій, які можуть спровокувати ситуації, чреваті катастрофою.

Сімейний Сонник

Сон про якийсь нещасний випадок завжди попереджає вас про те, що вам слід утриматися від прийняття поспішних рішень і відкласти якесь подорож. Нещасний випадок на воді уві сні віщує розчарування в любові.

Якщо вам присниться, що нещастя сталося з іншими людьми, то їм загрожує реальна небезпека. Такий сон може передвіщати навіть смерть в результаті нещасного випадку. Порадьте їм відкласти далекі поїздки і прийняття важливих рішень.

Однак для вас цей сон теж — не порожній звук. Якщо з цими людьми в дійсності щось трапиться, то ви будете важко переживати це, і саме ви з’явитеся тим єдиною людиною, на якого ляжуть всі тяготи і обов’язки, пов’язані з цією подією.

Сонник Міллера

Бачити уві сні нещасний випадок — є застереженням уникати будь-яких подорожей і поїздок протягом деякого часу, якщо у вас є побоювання за своє життя. Якщо ж уві сні Вас доводить до розпачу різке падіння акцій, сон передвіщає Вам люту боротьбу за досягнення головної мети свого життя, в якій Ви несподівано виявите, що Ваш друг, з величезними втратами для себе, весь час допомагав Вам.

Сонник Менегетті

Нещасний випадок з самим індивідом — символічне покарання самого себе. Тривалий період невдач. Розглядається як варіант аутоагресії при прихованій депресії. Випадок з ким-небудь ще уві сні. Агресія по відноси зазначеної особи, незважаючи на зовнішнє зняття відповідальності за нещасний випадок з самого індивіда, ухилення від відповідальності.

Ісламський Сонник

Якщо нещасний випадок в дорозі, то якась подія завадить виповнитися планам. Бачити нещасний випадок зі сторони — неприємності трапляться зі знайомими, але торкнуться і вас; а якщо при цьому брали участь померлі родичі — біди в поїздках не уникнути.

Сонник Хассе

Сни про нещастя завжди тлумачаться навпаки. Тих, хто в вашому сновидінні став жертвою нещасного випадку, чекають зміни на краще, які зроблять їх життя зовсім інший. Ви відчуєте себе так, немов витягли щасливий лотерейний квиток.

Сонник Ванги

Бачити уві сні нещасний випадок, означає швидкі страждання, яких не вдасться уникнути. Однак переживати з приводу неминучості неприємностей не варто, оскільки цей період незабаром закінчиться, і настане світла смуга.

Еротичний Сонник

Якщо вам сниться, що з вами або вашим коханим стався нещасний випадок — вам слід уникати будь-якої подорожі, і навіть нареченим весільну подорож краще відкласти.

Сонник Фрейда

Чим більш несподіваним нещасний випадок і сумніше його наслідки, тим більше несподіваною буде зустріч з сексуальним партнером, і більш бурхливими будуть відносини з ним.

Сонник Мандрівника

Нещасний випадок — в цілому — почуття провини, неспокою, тривоги, самозвинувачення; на воді — погіршення відносин, розрив; на землі — погіршення справ.

Езотеричний Сонник

Це ваші страхи. Якщо ви будете весь час чогось побоюватися, то самі притягатимете нещастя в своє життя і життя близьких.

Сонник Цветкова

Приснився нещасний випадок на суші — спіткає невдача в справах. Трагедія на море — до любовного розчарування.

Англійська Сонник

Нещасний випадок: ви занадто швидко несете по життю. Пригальмуєте, постарайтеся зробити своє життя цілісною.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: