Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник незнайомка — до чого сниться?

Сонник Фрейда

Якщо незнайомка уві сні часто стала з’являтися дівчині, значить, наяву вона відчуває сексуальний потяг до представниці своєї статі. Також сон може вказувати на наявність у сплячої жінки уявної суперниці. Вступати з незнайомкою в боротьбу — до виникнення несподіваної небезпеки.

Поява молодої і вродливої ​​незнайомки уві сні сплячого чоловіка може бути чином, який сформувався в його голові як ідеал жінки, або як символ його еротичних фантазій. Незнайомка, одягнена в яскраву, квітчасте вбрання говорить про бажання сплячого урізноманітнити своє сексуальне життя.

Сучасний Сонник

Незнайома жінка сниться до нервуваннях і різного роду переживань. Якщо це була стара жінка, то наяву вас підстерігають засмучення, так як доведеться захищати своє добре ім’я від пліток. Молода незнайомка сниться до радості і численним придбань, причому мова йде не тільки про матеріальні блага.

Якщо у вашому сні незнайомка вагітна, то в реальності недруги стануть обмовляти на вас, заподіють неприємності. Сон, в якому ви сваритеся з незнайомою жінкою, пророкує, що конкуренти здогадаються про ваші наміри і зроблять все, щоб обійти вас.

Езотеричний Сонник

Незнайомка, що прийшла до сплячого в будинок, передвіщає зміни в житті, до яких людині доведеться довгий час звикати. Якщо в руках у гості буде важка сумка, тоді сновидцу належить зіткнутися зі складними проблемами. Товста незнайомка сниться до радісних подій, худа, ізнемождённая — до наближається неприємностей. Нічне бачення, в якому незнайома панянка жадає бачити сплячого, символізує його замкнутість і самотність. Виганяти її з дому — до невдалих спроб впоратися зі своїми почуттями.

Сонник Ванги

Якщо чоловік одружений, то зустріч незнайомої пані уві сні може обіцяти ряд сварок і скандалів усередині сім’ї, проблеми на роботі або неприємності з сумнівними партнерами. Якщо сниться молоденька панночка в білих шатах — до добрих помислів, в темних — до негативних думок. Якщо уві сні таємнича незнайомка пройшлася босоніж по землі — це ознака небажаних перешкод в житті. Далі вже все буде залежати від людини — йти далі до мети, обходячи перешкоди, або продовжувати топтання на одному місці.

Сонник Лоффа

Незнайомка в снах жінки — уявна суперниця або кохана в фантазіях. Незнайомка в снах чоловіки — фемінні риси в чоловікові, архетип життя. Представляють важливість різні образи, які обираються несвідомим для зображення даного архетипу. Один образ може трансформуватися в інший протягом сновидіння, показуючи різні властивості фемінності всередині чоловіки. Такі атрибути, як поганий настрій, одяг, агресивність, можуть відкривати інші ігноровані аспекти.

Сонник Цветкова

Яка має вас незнайомка — образ насувається темряви, в який сплячий потроху занурюється, як в пастку, сам того не бажаючи. Що йде від сплячої людини уві сні дівчина може свідчити про те, що він відчуває себе не дуже комфортно через будь-яких внутрішніх переживань, або не може визначитися з важливим для себе рішенням. Якщо ж той, хто лежить сам починає гнати від себе незнайомку — це значить, що переживання всередині нього знайшли особливо гостру форму.

Сонник Лонго

Поява незнайомої пані уві сні — це відображення ваших майбутніх планів, обставин, образ своєю суттю. Її зовнішність відображає стан душі, її настрій — ставлення інших людей до ваших справах і помислам. Якщо образ дами уві сні розпливчастий — це ознака власної невпевненості, нестабільності, якщо ж її видно дуже чітко і вона до того ж дуже приваблива — навпаки, повна впевненість в своїх силах.

Сімейний Сонник

Жінка-незнайомка в сновидінні — символ твоїх обставин і планів, твоїх уявлень про щастя і нещастя, образ твоєї душі: її вид відображає стан твоєї душі, її настрій — справжнє твоє ставлення до власних вчинків і задумам. Бачити уві сні жінку неясно — до маленької неприємності. Приємна зовнішність, краса, охайність незнайомки — радість, щастя, багатство, успіх.

Сонник Міллера

Незнайома жінка уві сні: знак того, що незабаром ви можете відчути в своїй душі якесь досі незнайоме вам почуття. Чим приємніше виглядають дівчина в вашому сні: тимсприятливіші обіцяють бути майбутні події. Огидні образи: знак можливих неприємностей, до яких ви ризикуєте опинитися не готові. Такі сни закликають вас бути обережніше і не здійснювати необачних кроків.

Сонник Хассе

Побачити уві сні незнайому жінку — знак того, що людині має бути зустріч з незвіданим. Якщо вам приснилася стара жінка, чекайте пліток і прикрощів. Бачити уві сні красиву молоду жінку — на радість і нових придбань, причому не тільки матеріальним. Вагітна жінка, побачена уві сні, означає, що вам потрібно остерігатися наклепів і неприємностей.

Сонник Менегетті

Якщо наснилася незнайомка, сновидцу потрібно постаратися згадати її зовнішність, а також звернути увагу на емоції і поведінку своєї нічної гості. Сон з красивою і приємною незнайомкою обіцяє сплячій людині добрі новини і сприятливі події. Потворна або чимось засмучена жінка — знак того, що у сновидіння в житті починається темна смуга.

Еротичний Сонник

Незнайомка в снах жінки — суперниця. Чоловікові незнайома дама уві сні обіцяє знайомство з дівчиною, яка довгий час буде залишатися для нього загадкою. Близькість з такою панянкою уві сні — час розібратися у власних почуттях.

Французький Сонник

Поява незнайомки уві сні — ознака доходу, поваги і приємного спілкування. Незнайомка з довгим волоссям сниться до радости серця свого. Бажання одружитися на привабливою незнайомці уві сні — передвісник поліпшення рівня життя.

Сонник Мандрівника

Незнайомка або незнайомець — невідомий або все ще незрозумілий, неусвідомлений аспект або риса особистості людини, яка скоро проявиться; невизначеність подій.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: