Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник невдача — до чого сниться?

Сонник Міллера

Сон, в якому Ви зазнаєте невдачі, має зовсім протилежне значення для реального життя. Лише діловій людині сон обіцяє реальні невдачі, якщо тільки він не навчиться справлятися зі своєю справою, діючи з більшою вірою в свої сили.

Закоханий, що бачить уві сні, що він відкинутий, навпаки, повинен після такого сну підбадьоритися: його доброзичливість і чуйність, проявлені трохи наполегливіше, допоможуть йому завоювати обраницю. Хоча сон, в якому людина налякана або ображений, віщує щось подібне в реальному житті. Якщо молода жінка усвідомлює уві сні крах всієї, свого життя — це означає, що вона не використовує в житті всіх своїх сил, відпущених їй долею. Сон спонукає її до більш енергійному поведінки в житті.

Сучасний Сонник

Зазнати невдачі там, де ви її ніяк не очікували, віщує помилки і втрати в діловій сфері. Якщо ж ви зазнали невдачі в свідомо ризикованій справі — це означає, що в реальному житті ви не до кінця використовуєте всі наявні у вас можливості для досягнення успіху. Переживати уві сні за невдачі своїх рідних і близьких означає, що наяву доброзичливість і чуйність вашого обранця допоможуть вам подолати постали перед вами труднощі і удвох ви знайдете бажане щастя.

Французький Сонник

Невдача сниться до того, що в якомусь важливій справі здобудете рішучу перемогу і будете приймати поздоровлення. Побачити, що невдача спіткала когось іншого, — для вас це теж добрий знак: скориставшись тим, що ваші конкуренти будуть зайняті своїми проблемами, ви зробите ривок, після якого вас не зможе наздогнати вже ніхто.

Езотеричний Сонник

Для молодої жінки сон, у якому вона терпить будь-яку життєву невдачу, означає: в реальному житті вона використовує далеко не всі можливості, надані долею. Бізнес-леді приснився невдача попереджає про неадекватну ставленні до ведення справ. Якщо вона не перегляне своє ставлення, їй загрожує розорення.

Англійська Сонник

Якщо приснилося, що в справах, в реалізації планів, вас спіткала невдача, якщо вам не вдалося захистити кохану людину від чогось непрятностей, не турбуйтеся, тому що цей сон тлумачиться навпаки. Мудрість і обережне ведення справ забезпечать вам успіх.

Сімейний Сонник

Якщо уві сні вас переслідують невдачі, то чекайте всяких перешкод у справах. Такий сон попереджає вас про те, що ви зможете подолати всі труднощі, якщо захочете.

Еротичний Сонник

Закоханим сон, в якому обранець або обраниця відкинули їх, віщує успіх в любові. Цілком можливо, що об’єкт їхнього кохання відповість взаємністю.

Сонник Цветкова

Сон, в якому вам довелося зазнати невдачі, наяву має зовсім протилежне значення.

Сонник Мандрівника

Невдача — сновидіння може показувати, чому мета є дійсно недосяжною.

Сонник Менегетті

Відчувати себе невдахою уві сні — до щасливого завершення розпочатої справи.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: