Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник нігті на руках, до чого сниться нігті на руках уві сні

Нігті на руках уві сні уособлюють стан справ людини, ситуацію на роботі і фінансовій сфері. Щоб розібратися, до чого сниться подібна картинка, слід уважно пригадати своє сновидіння, від власних дій і почуттів, до найдрібніших деталей, скомпонувати побачене в один смисловий образ і подивитися значення в сонник.

Деякі сонники неоднозначно тлумачать,, до чого сниться сон про нігті. Побачити уві сні нігті на руках, по Сонник Міллера, розшифровується як невигідне співробітництво. Людина отримає за свою працю незрівнянно малу винагороду. Наводити нігтики в порядок, тлумачиться як благородна і престижна робота, яка буде приносити мізерний дохід.

Езотеричний сонник, аналогічну картинку тлумачить як швидкі випробування в реальному житті. Довгі нігтики уві сні, символізують тривалий і дуже складний період випробувань, короткі або зламані — символізують закінчення життєвих труднощів, брудні або некрасиві — виникнення на шляху неприємних ситуацій, у тому числі потрібно вийти з гордо піднятою головою. Самостійний і осмислений вибір людиною складного шляху, засіяного випробуваннями, ось,, до чого сниться стригти нігті на руках.

Щоб дізнатися,, до чого сниться бачити нігті на чужих руках, слід оцінити вигляд і стан нагідок. Якщо нігтьова пластина уві сні всіяна білими рисками або крапочками, сонник говорить про недоброму і заздрісно відношенню до людини з боку оточуючих його людей, або конкретно приснилося персони. Довгі, і жахливі — уособлюють негативні дії персон по відношенню до сновідящій, можливі підступи і змови проти сплячої людини. Відсутність перспектив на роботі через чужого втручання, ось, до чого сняться поламані нігті на руках.

Бачити уві сні, як дитина себе ретельно чистить і обрізає нігті на руках, сонник Езопа обіцяє зустріч з людиною, який залишить про себе незабутнє враження. Також дане сновидіння свідчить про франтівстві і нарцисизм людини, які буде дуже складно побороти.

Зовнішній вигляд і стан нігтів на руках

Щоб розібратися, до чого сниться дане сновидіння, слід уважно пригадати стан нігтьових пластин уві сні, їх колір і зовнішній вигляд.

До чого сниться зламаний ніготь на руці? Подібне сновидіння означає, що незначне, на думку сновидіння подія або конфлікт, можуть спровокувати в майбутньому великі неприємності. Варто найближчим часом стежити за своїми емоціями і словами, не допускаючи різких і грубих висловлювань в сторону оточуючих.

Красиві, рівні й доглянуті нігтики на ручках уві сні, свідчать сонником, про можливе підвищення на посаді або зміні місця роботи. Однак, в більшості випадків, оплата праці буде маленька, і тільки по події деякого часу буде змінюватися в більшу сторону.

Неприємні сутички в колективі, склоки і розбирання, які будуть вирішуватися дуже складно і болісно, ​​ось, до чого сняться брудні нігті на руках. Також дане бачення говорить про непристойну поведінку сновидіння, яке слід переглянути і спробувати змінити. У деяких випадках така картинка віщує плітки і підступи заздрісників, які в реальному житті значно активізуються.

Бізнесменам, бачити уві сні довгі нігті на руках, сонник віщує високий прибуток в реальному житті. В цей час варто активізувати весь свій потенціал, розширити сферу діяльності і обзавестися новими партнерами.

Дівчатам, які побачили довгі, доглянуті і красиві нігтики уві сні, за сонником, обіцяє удача в любовних справах. Незаміжнім дівчатам, такий образ віщує швидке пропозицію руки і серця, заміжнім — світ, лад і процвітання в сім’ї.

Коротка нігтьова пластина на руках уві сні, згідно сонником, говорить про обмежені можливості сновідящего, його небажання змінювати своє життя на краще. Зайва суєтність людини заважає йому сконцентруватися на справжню мету і бажаннях. Сонник радить трохи відпочити від виконуваної роботи де-небудь за містом, на природі, зарядитися позитивом і привести в порядок свої думки.

Червоні нігті на руках уві сні, свідчать про швидке примирення сновидіння зі своїми родичами і близькими приятелями, здатна відновити моральне рівновагу сплячої людини. Чорна нігтьова пластина, позначає, що незабаром людині доведеться серйозно поборотися, відстоюючи власну честь і гідність. Сновідящего будуть звинувачувати в тому, що він ніколи не робив, висловлюючи серйозні сумніви в його моральності і щирості.

Дії сплячої людини, спрямовані на нігтики

Вживання заходів і рішучих кроків по відношенню до ситуації, що виникла, ось,, до чого сниться фарбувати нігті на руках. Жовтий лак, свідчить про підлих думках сплячої людини, зелений — уособлює життєву енергію і красу, бути може, сновидец зробить рішучі кроки зі зміни свого розпорядку дня, звичок харчування і відношення до життя.

До чого сниться підстригати нігті на руках? Більшість сонників тлумачать подібне бачення як конфлікти і сварки з колегами по цеху або серед членів сім’ї. Дівчині така картинка говорить про те, що незабаром сновидицей доведеться ненадовго розлучиться зі своєю сім’єю. Для чоловіка, дане бачення є натяком на те, що не варто розраховувати на підтримку друзів і близьких людей, оскільки ті будуть безсилими проти ситуації, що виникла.

Людей, яким довелося уві сні нігті на руках зламати, сонник попереджає про можливе захворювання. Бізнесменам, така картинка пророкує проблеми в бізнесі.

Якщо уві сні, довелося стригти нігті на руках іншої людини, отже, як стверджує сонник, сторонні люди будуть відчувати сильні негативні емоції по відношенню до сновідящій. Таке сновидіння вказує на те, що варто звернути увагу на свою манеру вести розмову і поведінку в суспільстві, і постаратися найближчим часом усунути всі недоліки.

Якщо уві сні відпав великий ніготь на руці, значить, в реальному житті незабаром людина буде відчувати докори сумління і неймовірне сум’яття, з приводу свого недорогоцінного або неприємного поведінки по відношенню до близьких людей.

Якщо дівчині або жінці наснилося, що хтось фарбує нігтики, значить, як запевняє сонник, наяву скоро з’явитися людина, здатний заволодіти її розумом, серцем і почуттями і стати гідним супутником життя. Однак, якщо уві сні, панночка відразу стирає лак, то молода людина виявиться брехуном і шахраєм.

Сонник нігті на руках, до чого сниться нігті на руках уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: