Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник нігті, до чого сниться нігті уві сні

Нігті уві сні є символом здоров’я людини, його соціального статусу і фізичних можливостях. Детальніше дізнатися до чого сняться нігті, можна за допомогою сонника. Для того щоб тлумачення сну було максимально вірне, слід згадати сон в деталях, його сюжет, закінчення і емоційну наповненість.

До чого сниться стригти нігті

Стригти нігті уві сні, згідно сонником, може означати велику кількість справ, що накопичилися, які слід зробити за короткий відрізок часу. Також сон, в якому доводиться Обрізати нігті , може свідчити про те, що людина дуже сильно печеться про свій імідж і репутацію. Кому-то Підстригати нігтики уві сні сигналізує про те, що найближчим часом потрібно буде багато трудиться для того, щоб забезпечити себе і своїх близьких усім необхідним.

Для чоловіка, якому Доводиться стригти уві сні нігті самому собі , за сонником означає, що він повинен розраховувати і покладатися тільки на власні сили. Друзі та родичі найближчим часом не зможуть йому допомогти, і йому потрібно морально налаштуватися на те, що доведеться вирішувати свої проблеми самостійно.

Спостерігати уві сні як іншим людям доводиться відрізати собі нігті, згідно сонником, означає, що ситуація, яка раптово виникне на шляху людини, йому не підвладна, тому потрібно змиритися з власним безсиллям вплинути на поточні справи і постаратися отримати з цього вигоду або урок.

Зрізати нігті уві сні самому собі , може говорити про те, що сновидець усіма силами намагається навести порядок в своїх думках, почуттях і душі. Сонник радить на кілька днів взяти вихідний, відключити всі телефони і побити наодинці з самим собою.

Сновидіння, в якому доводиться Стригти нігті на ногах самому собі , згідно сонником тлумачиться як вимушені переміщення. Даний сон може символізувати переїзд в інше місто (або країну) або небажане кадрове переміщення. Підстригати нігтики на ногах уві сні іншій людині, символізує виконання неймовірно важкої роботи за мізерну винагороду. Бачити уві сні, як хтось обрізає нігтики на ногах Вам, значить, знайдеться людина, яка допоможе виконати найважчу, нецікаву і рутинну роботу.

Стригти нігті дитині уві сні згідно сонником , означає, що найближчим часом домашні і рутинні справи з головою вас накриють. Такий сон може означати і те, що надмірна педантичність і правильність сновидіння заважає природному розвитку дитини, що може в майбутньому сильно нашкодити своєму чаду.

До чого сняться нігті на руках

Таке сновидіння має одну спільну і найпоширеніше тлумачення, яке свідчить, що незабаром сновидцу потрібно буде працювати «не покладаючи рук».

Правильно розтлумачити До чого сняться нігті на руках , можна за допомогою сонника. Для цього, слід згадати який довгі були нігтики. Короткі нігтики можуть свідчити про те, що їх володаря чекає туга і поганий настрій. Довгі нігті на руках уві сні можуть застерігати про те, що найближчим часом слід уникати сварок і відкритих конфліктів.

Згідно сонником, тлумачення сну, в якому Наснилися нігті на ногах схожі з вище викладеним тлумаченням сну про нігтики на руках. Довгі нігті на ногах уві сні символізують тривалі трудові зобов’язання, які будуть приносити чималий дохід, однак і фізично (або морально) будуть дуже важкі.

До чого сняться погані нігті

Стан нагідок уві сні також впливає на його тлумачення і допоможе докладніше дізнатися, до чого сниться даний сон. Зламані нігті говорять про те, що не варто братися за ту роботу, яка Вам не по силі. Тому що можна втратити не тільки заробіток, але і повагу оточуючих.

Якщо уві сні довелося побачити, як ніготь зламався в іншої людини, то сонник трактує його як тимчасові складнощі в спілкуванні з людьми. Якщо уві сні ламаються нігті прямо у вас на очах, це добрий знак. Значить завдяки своїм старанням, терпінню та витривалості людина доб’ється великих успіхів в роботі. Ламати нігті цілеспрямовано і спеціально, значить, людина самостійно вибирає для себе шлях випробувань і важких досягнень. Відірваний ніготь може бути попередженням про те, що слід більш ретельно стежити за своїм здоров’ям.

Брудні нігті уві сні попереджають сновидіння про те, що слід бути напоготові і не говорити зайвого навіть найближчим друзям, тому що сказана інформація може бути використана проти людини. Цей сон може означати втрату доброго імені і заплямовану репутацію.

Поламані нігті , запущені і недоглянуті уві сні тлумачиться сонником несприятливе становище сім’ї. Також такий сон може обіцяти почуття сорому за свого родича, поведінка якого ще будуть довго обговорювати у Вас за спиною.

Хворі нігті, побачені уві сні, віщують сонником погіршення стану здоров’я когось із членів сім’ї. Також такий сон може передвіщати негативні емоції і сварки з близькими родичами.

Якщо ніготь Сліз у іншої людини, значить варто задуматися про те, щоб приділити увагу своїм рідним і близьким, бути може, незабаром більше такої можливості не передбачається.

До чого сниться сон, в якому відпав ніготь . Якщо ніготь відвалився уві сні, значить, незабаром ви позбудетеся від відносин, які вже давно втратили актуальність і приносять Вам тільки зайвий клопіт.

Гризти нігті уві сні обіцяє розчарування в людині, який викликав у Вас симпатію. До того ж такий сон говорить про почуття потягу, яке встиг викликати у вас дана людина, але не варто піддаватися його чарівності, тому що, піддавшись, будете гірко шкодувати про це.

Сновидіння, в якому Ви звернули увагу на чужі нігті, позначає заздрість з боку людей, з якими Ви близько не знайомі.

Недоглянуті руки , де шаруються нігті, є приводом для занепокоєння. Жінці такий сон може передвіщати поява суперниці. Чоловікові даний сон обіцяє чималі проблеми в бізнесі через таємного конкурента.

До чого сниться фарбувати нігті

Даний сон є добрим знаком, який символізує процвітання і благополуччя людини. До того ж цей сон може тлумачитися як підсвідоме бажання сновидіння потрапити до вищих соціальні верстви суспільства і насолоджуватися красивим життям. Сон, де доводиться Фарбувати нігті лаком , може служити попередженням для людини про те, що однаково прекрасними повинні бути як духовний світ, так і фізична оболонка.

Нафарбовані нігті і їх колір впливають на тлумачення сну сонником. Молода жінка, яка фарбує нігті Червоним лаком уві сні, може найближчим часом потрапити в мережі пристрасті і еротичних бажань. Для заміжньої дівчини такий сон обіцяє боротьбу зі спокусою. Червоні нігті і доглянуті руки уві сні позначають примирення з рідними і близькими, а також хороші стосунки зі своєю другою половинкою.

Чорні нігті уві сні позначаються сонником, як темні і неприємні думки, які долають сновидіння. Якщо не позбудеться від подібних негативних відчуттів, то незабаром чорні думки можуть викликати легке нездужання і депресію.

Купувати лак для нігтів уві сні обіцяє грандіозна подія, на яке Ви будете запрошені. Також такий сон, в якому сниться лак для нігтів, може обіцяти непомірні витрати і непередбачені витрати, які практично повністю спустошать гаманець.

Робити манікюр уві сні , пиляти нігті і прибирати бруд під нігтями, згідно сонником, означає готовність і бажання зайнятися родиною і примириться з чоловіком. Чистити нігті, прибираючи бруд уві сні дівчині, говорить про те, що їй вдасться виправдатися від наклепу, яку пустили недоброзичливці.

Накладні нігті уві сні означають , що всі Ваші старання будуть оцінені по заслугах. Також нарощені нігті згідно сонником, є символом неприродності і облуди. Побачивши цей сон, людині варто задуматися про свою сутність і реальні цілі, які спонукають його будувати з себе того, ким він не є.

До чого сняться Красиві нігті. Доглянуті руки за сонником тлумачаться як символ любові і злагоди в родині. Даний сон може означати для молодої дівчини швидке пропозицію руки і серця, для заміжньої дами такий сон є приводом відпочити і розслабиться разом з чоловіком на відпочинку.

До чого сняться довгі нігті

Довгі нігті уві сні символізують прибуток. Надто довгі нігтики позначають по сонником тяжке фінансове становище, вийти з якого допоможуть справжні і близькі друзі.

До чого сняться нігті за Місячним сонником. Довгі нігтики уві сні позначають обмануті надії, короткі — квапливість в справах, яка призведе до неякісного виконання роботи. Брудні нігтики за сонником — досада й образа на партнера, також сімейна сварка через недовіру один до одного.

До чого сняться нігті в інших сонниках

Згідно Езотеричного сонника , нігтики є символом випробувань в колії на міцність і силу волі. Ламати їх — вибирати самостійно шлях для проходження випробувань. Довгі нігтики за сонником — це тернистий шлях випробувань, згідно з яким доведеться «пробиватися крізь густі зарості». Брудні, шаруються і негарної форми нігтики уві сні — зіткнення наяву з неприємними ситуаціями, з яких потрібно буде обов’язково вийти переможцем з незаплямованою репутацією.

До чого сняться нігтики Згідно Сонник ХХI століття . Мати уві сні гарної форми довгі нігтики — до пошани і велику ймовірність отримати спадок. Дуже довгі нігтики ознака жорстокості і малодушності, обрізати їх — до образи і сварки. Якщо уві сні людина гризе нігті, то сонник тлумачить це як швидке отримання невеликого подарунка або сувеніра. Блискучі нігтики уві сні до несподіваним гостям або приємних сюрпризів. Якщо уві сні чоловік помітив у жінки яскравий і оригінальний манікюр, сонник трактує це як застереження про небезпеку. Жінці сниться сон, в якому вона робить манікюр сама собі — до покупки нових нарядів та інших дорогих речей.

До чого сняться нігті в Сонник Міллера . Запущені руки, де ніготь тріснув, расслоился або має інші нерівності, може означати ганьба і безчестя, яке може надовго оселитися у Вашому домі. Брудні нігтики сняться до погіршення ситуації в сфері бізнесу.

Тлумачення сну — нігті за Італійським сонником . Нігтики завдяки своїй формі є фалічним символом, тому впровадження і витяг нагідок має еротичну підгрунтя. Для чоловіків такий сон характеризує сексуальне бажання і готовність до інтимних стосунків. Жінкам такий сон обіцяє неймовірні інтимні пригоди.

Сонник нігті, до чого сниться нігті уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: