Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник ноги в грязі, до чого сниться ноги в грязі уві сні

До чого сняться приємні або відразливі образи? Часто сонники трактують їх в зворотному значенні, іноді — майже буквально. Ноги в грязі розглядаються, як перешкоди, які можуть стати на шляху, або — як відгомін бурхливого життя сновидіння, люблячого подорожі і швидкоплинне задоволення. Той, хто побачив їх уві сні, навіть не здогадується, який пророчий підтекст має цей буденний знак.

Побачити ноги

Зазвичай тлумачі розцінюють їх як символ, що відображає рух по життю. Міллер у своєму сонник проводить паралелі між тим, якими бачили їх уві сні і тим, як складеться життєвий шлях. Вони пророкують перешкоди і прикрощі, але якщо сновидец хворий, то перешкода стане на шляху хвороби, і він незабаром видужає.

У Фрейда інший погляд на те, до чого сняться ноги в грязі. На його думку, босі ступні — фалічний символ. У його сонник говориться: худі і забруднені, вони відображають слабкість чоловічої потенції. А міцні, покриті пилом доріг — несуть на собі печатку ненаситних і пристрасних утіх.

Бачити їх уві сні обліпленими хробаками — прийшла пора остерігатися тих, хто може нанести образу. Сонники попереджають про майбутній гіркому приниженні.

Дівчина, якій вони наснилися не тільки несвіжими, але і волохатими, занадто зайнята своєю зовнішністю. У той же час, це волосся символізує задатки вольової особистості. Панночці вдасться головувати в родині.

Забруднитися

Людина, яка бачила уві сні, що він забруднив ноги в багнюці по щиколотки — зіткнеться з неприємностями. Інша річ — якщо це сталося тому, що уві сні він відправився в далекий шлях босий, без взуття. Таке сновидіння сонники розцінюють, як пророцтво далекої подорожі.

Ще краще, якщо наснилося, ніби ноги в грязі, але їх витирають на порозі: наяву сновидцу належить приймати подарунки і привітання, і, що особливо радує, для цього з’явиться приємний привід.

Якщо сновидец настав уві сні босими ступнями в калюжу, сонники пророкують, що нинішнє щастя незабаром обернеться горем. А ось, до чого сниться посковзнутися і повністю іспачкаться — це дуже порадує непосид: незабаром вони поміняють місце проживання.

Відмивати бруд

Якщо уві сні забруднити босі ноги в грязі обіцяє неприємності, то тоді до чого сниться, що їх відмивають? Бачити це в процесі означає: в ваші плани втрутяться підступні недоброзичливці. Але якщо людину зараз мучить травма або іншу недугу, то з хворобою вдасться впоратися.

Наснилися ноги в грязі, і як їх полощуть в великій балії — це не що інше, як застереження від скупості. Мити їх самому означає, що сімейне життя остогидла. Для неодружених і незаміжніх мова йде про охолодження почуттів до коханця.

Сонник Від А до Я віщує лихий курортний роман. Не в прямому сенсі — курортний, а пов’язаний з якимось подорожжю. Нетривала любовна історія вимагає, щоб сновидец встиг всебічно підготуватися до приємного пригоди.

Людина, якій наснилося омивати ступні іншій людині, незабаром покається в своїх помилках, і цей переломний момент змінить його долю. У той же час, відповідно до християнської традиції, обмивання ніг означає повагу і прощення.

Сонник ноги в грязі, до чого сниться ноги в грязі уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: